آن را امن برای سانتا رزا شهرستان دانش آموزان به بازگشت به مدرسه ؟ معلمان هنوز مطمئن شوید که

یک درخواست با تقریبا 2500 امضا است که ساخت دور در رسانه های اجتماعی مؤکدا سانتا رزا County School District برای ارائه گزینه های بیشتر وقتی که می آید به اعزام دانش آموزان به مدرسه در ماه آینده تأکید بر بسیاری از چالش ها و ابهامات رو به خانواده ها و معلمان به عنوان coronavirus موارد افزایش به صورت محلی.

درخواست ایجاد شده توسط نابارا پدر و مادر Ashley Miller, می پرسد این منطقه در نظر گرفتن آموزش از راه دور و یادگیری ترکیبی (ترکیبی از فرد در روزهای مدرسه و آموزش از راه دور روز مدرسه) به عنوان گزینه های برای دانش آموزانی که نمی خواهید برای رفتن به عقب به صورت تمام وقت و آجر و ملات مدارس و نمی خواهید به ثبت نام در آموزش مجازی برنامه.

“مجازی تحصیل است و نه فقط یک گزینه برای قدیمی ترین دختر من (که 15)” میلر گفت: اخبار, مجله روز جمعه. “ناوار دبیرستان بیش از 2 ، 000 کودکان و نوجوانان در آن و من فقط احساس نمی راحت با او بودن در اطراف همه از آن با عنوان بسیاری از coronavirus موارد وجود دارد. بنابراین من شروع به پرسیدن همه نظرات در مورد آنچه آنها در حال رفتن به انجام این کار با خود بچه ها کسی پیشنهاد من شروع یک درخواست.

“آن عمدتا در مورد من و بچه ها در اولین,” او اضافه شده است. “و سپس همه ناگهانی 1000 امضا بعد آن را تبدیل به یک کل گروه از مردم است.”

مدارس دوباره باز: فلوریدا دستور به بازگشایی مدارس همراه با کمک های مالی و انعطاف پذیری superintendents می گویند

مدارس آینده: چه خواهد شد Escambia, Santa Rosa مدارس انجام این سقوط ؟ در اینجا 3 سناریوی احتمالی

سانتا رزا در مدارس شهرستان در حال حاضر سه گزینه برای دانش آموزان زمانی که مدرسه رزومه on Aug. 10: Brick-and-mortar پنج-روز-یک-هفته اول مدرسه; سانتا رزا آنلاین; یا خانه سنتی-تحصیل.

سانتا رزا آنلاین مجازی تحصیل برنامه که در محل بوده است برای چندین سال اما بسیار متفاوت نسبت به آموزش از راه دور گزینه ای است که کودکان در پایان 2020 سال تحصیلی. میلر جوانترین دختر که 9 سال است فردی آموزش برنامه یا IEP و نیاز به توجه فردی از یک معلم که آموزش از راه دور ارائه می دهند اما سانتا رزا آنلاین نمی باشد.

“اگر من تحصیل در خانه با او در حال رفتن به او ESE (استثنایی, دانش آموز, آموزش و پرورش) آموزش” میلر گفت. “او نیاز به یک در یک با ESE معلمان او نمی نیاز به نشستن در مقابل یک کامپیوتر برای شش تا هشت ساعت در روز و نه یک در یک که او نیاز دارد.”

سرعت اطفال: وجود دارد هیچ پاسخ آسان

معضل میلر چهره است که پدر و مادر در سراسر شهرستان و دولت روبرو هستند با شروع مدرسه بلندی در کمتر از یک ماه: به عنوان coronavirus موارد رسیدن به اوج تمام وقت در فلوریدا است که آن را امن برای دانش آموزان به بازگشت به مدرسه که در آن اجتماعی فاصله و زمان پوشیدن ماسک در حال رفتن به تقریبا غیر ممکن است ؟

اما در سمت تلنگر, اگر کودکان نمی بازگشت به آجر و ملات تحصیل, چگونه آن را تحت تاثیر قرار دهد پدر و مادر که تکیه بر مدرسه به طوری که آنها می تواند به کار و ارائه برای خانواده خود را?

تنها وجود دارد نه آسان پاسخ گفت: دکتر جنیفر زیمرمن یک سرعت اطفال رنج می برد که از coronavirus این تابستان ، زیمرمن از آزمایش منفی و گفت: او “خوشحال اند جان سالم به در برد” اما ترس است که بازگشت به مدرسه می تواند عواقب وخیم است.

Escambia County, معلم, واکنش: Escambia County, معلم, مطالعه می یابد 42% ناراحت کننده از بازگشت به مدارس

Escambia County مربیان آماده: Escambia County مربیان حمایت از منطقه مدرسه بازگشایی طرح

“من صادقانه خواهد بود نیمی از من است کمی ترس به این دلیل که اطلاعات آمده است که این ویروس وجود دارد و تعداد موارد در حال افزایش است,” زیمرمن گفت. “اما من نمی فهمم ما باید به کودکان به یادگیری — آن را فقط به یادگیری و نمی توانیم با حفظ همه تنها بودن در خانه.

“اما ما نمی تواند بی پروا و ما باید قابلیت انطباق با تغییرات,” او گفت:. “ما باید یک قدم جلوتر از ویروس. اگر ما می دانیم که این تعداد در حال افزایش هستند و ما باید فشار آن را به افزایش و حتی بیشتر با مخاطبین است.”

معلمان می خواهید گزینه های بیشتر

هنوز هم وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که کودکان به مدرسه بازگشت. چه اتفاقی می افتد اگر یک کودک تست مثبت ؟ آیا کل کلاس و معلم باید به قرنطینه برای 14 روز ؟ آنچه در مورد هر معلم و کودک است که دانش آموز با تعامل?

مدرسه منطقه هنوز به انتشار یک طرح در صورتی که اتفاق می افتد. سرپرست تیم Wyrosdick بازگشت نیست, اخبار, مجله, درخواست برای اظهار نظر در روز جمعه و عضو هیئت مدیره مدرسه وی Ueberschaer که نشسته در یک منطقه وظیفه نیروی متهم با بازگشایی مدارس کاهش یافته است به نظر به اخبار مجله گفت: هیئت مدیره به احتمال زیاد خواهد شد بحث در مورد مسائل متعدد مربوط به مدرسه reopenings در جولای 23 نشست.

دیوید گادوین یک سرعت بالا, معلم مدرسه و عضو سانتا رزا معلمان حرفه ای معلم, اتحادیه اروپا گفت که این اتحادیه هنوز به طور رسمی انجام هر گونه رای گیری در معلمان برای تعیین آنچه آنها فکر می کنم در مورد بازگشت به مدرسه در ماه اوت اما قول او گفت: بسیاری از آنها نگران هستند و می خواهم گزینه های بیشتر.

“نگرانی من شخصا این است که اگر شما تنها باید این دو گزینه من فکر می کنم بسیاری از بچه ها در حال رفتن به آجر و ملات و فقط وجود دارد مطلقا هیچ راهی برای نزدیک به هر یک از کسانی اجتماعی فاصله دستورالعمل با تمام دانش آموزان خود را وجود دارد,” Godwin گفت. “منظورم این است که آیا می دانید از هر جای که خواهد چوب 30 نفر در یک 25-توسط-40-پا اتاق در حال حاضر ؟ این منطقه است که با داشتن یک گرایش کارمند جدید عملا در جولای 30 و سپس چند روز بعد ما میخوایم باید 600 بچه ها با هم در یک کافه تریا? که به نظر می رسد متناقض است.”

گادوین را ترجیح می خواهد به انجام یک مدل ترکیبی که در آن نیمی از دانش آموز به مدرسه بروند در یک روز و نیم دیگر می رود و روز دیگر. دانش آموزان را آموزش از راه دور در روز آنها در مدرسه است. که اجازه می دهد آنها را به حفظ اجتماعی فاصله داخل ساختمان بیشتر از آنها می تواند اگر تمام کودکان به مدرسه برگشتم در همان زمان.

تنها چیزی که شناخته شده است در این نقطه است که دانش آموزان را به مدرسه بازگشت در اوت. 10 یک راه یا دیگری. و قبل از مدرسه وحشت این زمان در اطراف برای بسیاری از والدین بیش از فقط آنچه را معلم فرزند خواهد بود اگر فرزند خود را به دوستان و چه کودک خود را به خوردن برای ناهار آن روز است; اگر کودک خود را در حال رفتن به دریافت به طور جدی بیمار است.

“موارد بالا رفتن سرسام آور هستند و هر روز آن را خسته کننده کل وضعیت نا امید کننده است” میلر گفت. “من می خواهم بچه های من به ایمن شود و اگر بچه ها من در حال رفتن به رفتن به مدرسه, من می خواهم آنها را برای رفتن به مدرسه با خیال راحت. من نمی خواهم آنها را به رفتن و سپس دوباره یک روز با هیچ علائم و سپس آنها مثبت برای تاج و سپس آنها گسترش آن در همه جا. این خیلی خسته کننده اعصاب و ترسناک است.”

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر