آن را خیلی دیر نیست به ثبت نام برای CivicCon امشب در جستجو برای جدید آبی کوسه سرپرست

CivicCon میزبانی ویژه تاون هال امشب در انتخاب جدید Escambia County school سرپرست.

پاتریشیا هایتاور صندلی از Escambia County هیئت آموزش و پرورش و آندریا Messina, مدیر اجرایی, فلوریدا, مدرسه, مدیره انجمن ارائه خواهد شد به روز رسانی به جامعه در مورد جست و برنامه ریزی آغاز شد که در سال 2019 به پایان می رسد و با سرپرست استخدام شروع به کار بعد از این سال.

این باز و رایگان را برای تمام رویداد مجازی است امشب از 6 تا 7:30 p. m.

انتخابات سال 2020: در اینجا نامزدها در Escambia, Santa Rosa شما ببینید در انتخابات

اولیه متقاضیان: دیدار با شش متقاضیان رقابت به Escambia County مدرسه جدید سرپرست

زمان سرپرست مالکوم توماس برنامه ریزی شده است به بازنشستگی در پایان سال است. جدید سرپرست را شناسایی و استخدام Escambia County هیئت مدیره مدرسه. قبل از رای گیری ابتکار سرپرست موقعیت در Escambia County بود انتخاب موقعیت.

هیئت مدیره مدرسه شده است و با استفاده از راهنمایی های فلوریدا مدرسه مدیره انجمن از اواسط سال 2019 به شکل یک طرح و انجام آن در سراسر کشور را جستجو کنید. هیئت مدیره خواستار طرح برای برنامه های کاربردی به تاریخ 26 ژوئن. فینالیست ها به مصاحبه در آخرین هفته از ماه اوت و انتخاب ساخته شده در ماه سپتامبر.

در حال حاضر وجود دارد 13 متقاضیان برای موقعیت.

هایتاور و مسینا خواهد شد به روز رسانی به جامعه در جستجو و پرسش از ثبت نام شرکت کنندگان از زوم نشست. جانت Pilcher مدیر عامل هرن گروه مشاور و مدیر ارشد در Studer آموزش و پرورش را در حد متوسط تاون هال.

ثبت نام برای این رویداد در دسترس است با جستجو در CivicCon eventbrite.com. این رویداد نیز در جریان pnj.com و اخبار مجله Facebook صفحه.

CivicCon یک همکاری بین اخبار و مجله Studer جامعه موسسه به پنساکولا منطقه به مکانی بهتر برای زندگی و رشد کار و سرمایه گذاری از طریق برنامه ریزی هوشمند و مدنی مکالمات.

Kevin Robinson می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>