John Lewis 'توجه داشته باشید به خود': 'یک روز شما انتخاب شود به کنگره,' لوئیس می گوید جوانتر خود

فضل Hauck ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:43 PM EDT ژوئیه 18 سال 2020John Lewis شد فقط 16 سال وقتی که او

توسط NEWSSALAM در 28 تیر 1399

John Lewis شد فقط 16 سال وقتی که او رفت و به کتابخانه با برادران و خواهران خود را به دریافت یک کارت کتابخانه.

او را تکذیب کرد کارت خود را, و آن را نمی خواهد تا در دهه های بعد – پس از پیوستن به مبارزه برای عدالت نژادی در این Jim Crow جنوب ریاست دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی برنده انتخابات کنگره – که لوئیس خواهد بازگشت به کتابخانه برای امضای کتاب و در نهایت کارت خود را.

گرجستان نماینده مجلس درگذشت شب جمعه. او مبتلا بوده اند از مرحله IV سرطان لوزالمعده از دسامبر. او 80.

در جولای سال 2017 قسط از سری CBS "توجه به خود" لوئیس می گوید داستان از زندگی خود را به عنوان یک پیام به خود جوان تر خود را. 6 دقیقه ویدئو ویژگی های لوئیس خواندن توجه داشته باشید با صدای بلند همراه با فیلم آرشیوی و عکس های Lewis را از طریق سنین.

لوئیس بود در 23 ماه مارس در واشنگتن: عمر خود را در خدمت به عدالت در 12 عکس.

خواندن متن کامل CBS بخش های زیر:

جوان,John Lewis,

شما پر از شور و شوق.

در طول عمر خود شما خواهد بود دستگیر شده 45 بار در ماموریت خود را برای کمک به نجات روح از امریکا است.

در سال 1956 زمانی که شما تنها 16 سال شما و برخی از شما برادران و خواهران خود را برای اولین بار عموزاده رفت به کتابخانه های عمومی در تلاش برای دریافت کارت کتابخانه تلاش برای اتمام برخی از کتاب ها.

شما تبدیل شد به طوری که با الهام از دکتر کینگ و رزا پارکس که شما رو درگیر در جنبش حقوق مدنی. چیزی لمس شما و پیشنهاد کرد که شما را به نوشتن نامه ای به دکتر کینگ. شما نمی خود بگویید معلمان و مادر خود و پدر خود را. دکتر شاه نوشت: شما را و شما را دعوت به آمدن به مونتگمری.

در ضمن شما می خواهم پذیرفته شده به مدرسه در نشویل, تنسی, و آنجا بود که شما رو درگیر در sit-ins. شما می خواهم به نشستن وجود دارد در منظم و صلح آمیز و غیر خشونت آمیز, مد و کسی می آمد و تف بر شما. و یا قرار دادن یک سیگار روشن خود را پشت پور آب گرم قهوه داغ, شکلات داغ بر شما.

شما رو دستگیر و برای اولین بار و به شما احساس رایگان. شما احساس آزاد. شما احساس مثل شما عبور کرده ،

شما احتمالا هرگز آن را باور اما "پسر از تروی" به عنوان دکتر شاه مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با شما را تبدیل به تجسم خشونت در امریکا است.

دو سال بعد از شما صحبت می کنند در ماه مارس در واشنگتن را در صورت مرگ منجر مارس برای رای گیری در سراسر ادموند Pettus پل در سلما.

شما ضرب و شتم شد که در آن پل. شما سمت چپ خونین. شما فکر می کنید شما قرار بود به مرگ. اما شما می توانید آن را. شما زندگی می کنند برای دیدن پدر و مادر خود را به بازیگران خود رای.

شما همچنین می خواهم به زندگی می کنند برای دیدن این تفکیک کشور شما زندگی می کنند در ارسال یک آمریکایی آفریقایی تبار رئیس جمهور و خانواده اش به کاخ سفید است.

و حدس بزنید چه ؟ حدس بزنید چه, جوان جان ؟

که برخی از مشیت الهی به عنوان اگر برای ارسال یک پیام سنین پایین که مرد خواهد بود نامزد در 45 سالگرد راهپیمایی در واشنگتن است.

و تمام کسانی که نشانه های که شما را دیدم به عنوان یک کودک کوچک است که گفت: "مردان سفید پوست" "مردان رنگی" "سفید" و "رنگی زنان"—آن نشانه رفته است. و تنها مکان شما ببینید کسانی که نشانه های امروز خواهد بود در یک کتاب در یک موزه در یک ویدیو.

جان با تشکر از شما برای رفتن به کتابخانه خود را با برادران خود و خواهر و پسر عموی. شما محروم بودند یک کارت کتابخانه. غم انگیز است. اما یک روز شما انتخاب شود به کنگره. شما یک کتاب نوشت به نام راه رفتن با باد. و همان کتابخانه شما را دعوت به بازگشت برای امضای کتاب که در آن سیاه پوستان و سفید پوستان شهروندان نشان داد.

و بعد از امضای کتاب, آنها به شما یک کارت کتابخانه.

من معتقدم که دکتر کینگ و A. فیلیپ راندولف و دیگران آموخت شما – که ما یک مردم است. و این مهم نیست که آیا ما در حال سفید و یا سیاه و سفید, لاتینی, آسیایی, آمریکایی یا بومی آمریکا است. که شاید foremothers ما و پدران همه به اینجا آمد در کشتی های مختلف اما همه ما در همان قایق در حال حاضر.

جان شما درک سخنان دکتر شاه زمانی که شما گفت: ما باید یاد بگیریم با هم زندگی می کنند به عنوان برادران و خواهران. اگر نه ما نابود خواهد شد به عنوان احمق.

'نشویل من آماده': John Lewis گفت: از اولین نشستن در بازداشت 60 سال پیشtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب