کوهن ملک جشن یک سال از روابط طولانی مدت | کسب و کار جدید

Kalyn ولف کسب و کار جدیدمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 26, 2020چگونه شما را اندازه گیری تا یک سال ؟

توسط NEWSSALAM در 6 مرداد 1399

چگونه شما را اندازه گیری تا یک سال ؟ برای برخی از مردم یک سال می تواند اندازه گیری در روز روشن در غروب در midnights و فنجان قهوه است.

اما برای لری کوهن او سال اندازه گیری شده در خرید و فروش املاک و روابط.

فقط در یک سال از راه اندازی کوهن ملک کوهن و تیم خود را از عوامل تولید بیش از 30 میلیون دلار در فروش — به سرعت تبدیل شدن به یکی از 25 شرکت کارگزاری در این منطقه است.

"که تقریبا بی سابقه در سال اول خود را از کسب و کار" کوهن گفت.

Pensacola مبتنی بر Pianokids را به راه اندازی در خانه درس آنلاین

LandrumHR جشن 50 سال از ساخت کسب و کار مردم راحت تر

کوهن هیچ غریبه ای به موفقیت است. قبل از شروع کوهن ملک کوهن بسته بیش از $100 میلیون دلار فروش در اولین شش سال از املاک و مستغلات شده است و رتبه در میان بالا 10 عوامل در پنساکولا.

دانستن خود بازار خوبی نیز یک مزیت بزرگ وقتی که می آید به فروش این منطقه است.

"من متولد و بزرگ شده در خلیج فارس نسیم" کوهن گفت. "من اغلب مردم بگویید که من برنده قرعه کشی از زندگی در حال رشد کردن در اینجا. من شده است که در جامعه برای بیش از 30 سال و آن را به یک محل عالی."

کوهن خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که او نیست به تنهایی عمل کرده. بسیاری از عوامل در کوهن ملک همچنین رشد در منطقه ،

از جمله جیمی ترنر یکی از کوهن ملک جدیدترین عوامل است.

"ایجاد اعتماد و اعتماد به نفس ضروری است در این صنعت" ترنر گفت. "همه خانه ها دارای یک داستان که آیا آن را از شرق تپه مرکز شهر Pensacola یا Pensacola Beach."

در ماه نوامبر گذشته Kuhn ملک شد عامل فهرست منحصر به فرد برای یک توسعه جدید به نام شرق تپه: Vivendo.

"من بسیار هیجان زده هستم برای کمک به مردم تجربه شخصیت شرق تپه" ترنر گفت. "من در مصاحبه با یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها املاک و مستغلات قبل از پیوستن به کوهن ملک و آینده آن برنامه ساخته شده من می خواهم برای کمک به رشد و بخشی از این کار است."

با وجود رشد سریع و در حال حرکت به یک دفتر جدید کوهن است که برگزاری مداوم در حدود 20 عوامل در جهت حفظ فضای خانواده و ارائه یک بر یک توجه است.

CareerSource Escarosa جدید باز می شود در خیابان نهم

Perdido بسته & کشتی حرکت به جدید سورنتو جاده محل

اما بالاتر از همه, همه چیز در مورد ارائه یک در یک با توجه به مشتریان خود را به عنوان به همین دلیل است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به ریشه های گیاه در پنساکولا.

"بازار املاک و مستغلات در حال حاضر است که در یک طوفان کامل" کوهن گفت. "تاریخی نرخ پایین اجازه می دهد تا خریداران قدرت خرید تقاضا از طریق سقف باعث می شود فروشندگان بازار تاریخی موجودی کم ساخته شده است آن را یک بازار بزرگ به خدمات در حال حاضر."

کوهن ملک واقع در 1216 N. Palafox سنت در پنساکولا. برای اطلاعات بیشتر kuhnrealty.com تماس بگیرید و یا 850-384-9707.

Kalyn ولف مستقل است ستون نویس مجله اخبار. ارسال کسب و کار جدید نکاتی برای pcolanewbiz@gmail.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن