LandrumHR جشن 50 سال از ساخت کسب و کار مردم آسان تر| جدید کسب و کار

Kalyn ولف کسب و کار جدیدمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 12, 2020این هفته من تا به حال فرصت برای رفتن

توسط NEWSSALAM در 22 تیر 1399

این هفته من تا به حال فرصت برای رفتن به عقب در زمان به سال 1970. گاز 36 سنت گالن Simon and Garfunkel "پل بیش از مشکل آب" در صدر year-end Hot 100 نمودار و قیمت یک تمبر پستی می تواند شما را خنک 6 سنت.

همچنین مشخص شده سال از رکود اقتصادی با بیکاری اعداد رسیدن به 6.1% در ماه دسامبر.

و در سال 1970 32 ساله H. بریت dani w جونیور را به زودی راه اندازی پرسنل قرار دادن شرکت در پنساکولا در حال حاضر شناخته شده امروز به عنوان LandrumHR.

"آن گذشت با عجله ای که برای مطمئن" dani w جونیور گفت. "ما در میان رکود اقتصادی و من خیلی جدید به دنیای کسب و کار. من شروع با فقط خودم و یک کارمند."

رسانه های دیجیتال است و پس از آن ساخته شده مناسب برای ساخت پایه مشتری خود را با یک کلیک از دکمه. اما در سال 1970 رشد کسب و کار شما به معنای قرار دادن در پای خود را.

"این Pensacola, اخبار مجله واقعا مهم در کمک به من کنید من اولین دادن" dani w جونیور گفت. "ما زد, اخبار, مجله, تبلیغات, تماس های تلفنی ساخته شده و توسعه یافته ما داوطلبان و متقاضیان از وجود دارد."

امروز LandrumHR در خدمت بیش از 1800 کسب و کار در 49 متحده ارائه حرفه ای سازمان کارفرما, خدمات, نیروی انسانی, حقوق و دستمزد, خدمات, منابع انسانی, مشاوره, و خیلی بیشتر.

"ماموریت ما این است که برای حمایت از سازمان در دستیابی به اهداف خود چه از طریق منابع انسانی خدمات حقوق و دستمزد ارائه مزایای گرفتن کارگران به نیروی کار و یا کمک به آنها برای بازسازی موفقیت" LandrumHR رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت H. بریت dani w سوم گفت.

پس از گذراندن دهه گذشته دستیابی به شرکت در کارولینای شمالی کارولینای جنوبی فلوریدا LandrumHR است که به دنبال گسترش آن رد پای دیجیتال تا آنجا که تگزاس و کالیفرنیا.

و آن را متوقف کرده وجود دارد. در علاوه بر این به توسعه برنامه های LandrumHR به تازگی دگرگون اکثر کارکنان آن به یک نیروی کار از راه دور.

CareerSource Escarosa جدید باز می شود در خیابان نهم

Perdido بسته & کشتی حرکت به جدید سورنتو جاده محل

OWA در فولی بازگشایی پارک تفریحی به

"ما شاهد تغییرات زیادی در سراسر ما 50 سال اما هر چالش به عنوان یک فرصت برای رشد و تکامل و کمک به مشتریان ما انجام همان" dani w سوم گفت.

با آینده روشن این وجود دارد مقدار قابل توجهی به جشن و نگاه به جلو به آینده پیش رو است.

در اوت 3, LandrumHR خواهد شد میزبانی یک کارمند مجازی جشن, به دنبال یک مشتری جشن بعد از آن در پاییز.

شما همچنین ممکن است یک فرصت برای خرید یک کپی از dani w جونیور کتاب جدید کار یک راه بهتر این برنامه شامل یک نگاه جامع در تاریخچه این شرکت و ارزش یادگیری و رشد.

"من واقعا افتخار پدر من" dani w سوم گفت. "بنیاد قوی او ساخته شده است به ما اجازه داده است به رشد نوآوری و تکامل را به شرکت ما هستند. او مجموعه ای از بالاترین استانداردهای خدمات و کیفیت کار ما هر روز به رعایت آن میراث است."

LandrumHR است باز از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 800-888-0472 و یا بازدید

Kalyn ولف مستقل است ستون نویس مجله اخبار. ارسال کسب و کار جدید نکاتی برای pcolanewbiz@gmail.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن