فیلم در قرنطینه: 'موش خرمای کوهی امریکا روز' 'تصویری از یک بانو در آتش' 'Atlantics'

توصیه می کنیم فیلم ما را به تماشای با استفاده از این فرم است که همچنین تعبیه شده در پایین مقاله ما. مقدمه: سلا

توسط NEWSSALAM در 17 اردیبهشت 1399

توصیه می کنیم فیلم ما را به تماشای با استفاده از این فرم است که همچنین تعبیه شده در پایین مقاله ما.

مقدمه:

سلام! ما علامت و Nitish و ما (مانند بسیاری از شما به ما امید) تمرین های اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. ما می دانیم که این فوق العاده استرس زا زمان برای بسیاری از مردم که بسیاری از شما در حال صدمه توسط ویروس در یک راه یا دیگری. بنابراین ما فکر می کنیم می خواهم چیزی که امیدوارم به روشن کردن خلق و خوی. ما در حال رفتن به تماشا و بررسی فیلم های موجود در جریان سیستم عامل است. ما ستون منتشر خواهد شد (تقریبا) هر چهارشنبه. ما امیدواریم که که شما می توانید همراه خود را برای ما ارسال افکار و توصیه می کنیم فیلم هایی که دوست دارید و یا می خواهید به تماشای. بهترین شانس را به همه شما در این تلاش ،

(عکس: Columbia Pictures)

"روز موش خرمای کوهی امریکا" (منتشر شده در سال 1993; تماشا آمریکا در آوریل 8, 2020)

فانتزی, کمدی, فیلم Harold Ramis و دنی روبین. ما را به تماشای آن را در Netflix بکشد!

سنگین بازی های پیش رو!

علامت گذاری:

من ممکن است استدلال می کنند خواننده عزیز که از همه فیلم ما را دیده اند در ماراتن "روز موش خرمای کوهی امریکا" تاثیر گذار ترین است.

خوب خوبه من تصور بیشتر رسمی فیلم علاقمندان (سرفه Nitish) باید مقدار زیادی از شواهد به اختلاف من ادعا می کند اما این فیلم حداقل یاد. عملا آن را اختراع یکی از مورد علاقه من داستان سرایی استعارههای در تمام داستان است. تقریبا هر فانتزی تلویزیون نشان می دهد در برخی از نقطه یک قسمت که در آن قهرمانان ما گیر در برخی از مرتب کردن بر اساس از زمان حلقه از پاپ-فرهنگ کوچک مانند "پیشتازان فضا: نسل بعدی" و "دکتر" به همه چیز Dungeons & Dragons پادکست "ماجراجویی در منطقه است." حتی "فینیاس و Ferb" پرتاب کلاه خود را در حلقه ... و یا شاید دقیق تر بگویم آنها راندند گفت: کلاه به سوراخ موش خرمای کوهی امریکا.

سهام این محل به طور کلی به عنوان "که" روز موش خرمای کوهی امریکا' قسمت" — حتی زمانی که گفت قسمت این است که در غیر این صورت کاملا مجزا از فیلم در سوال. من برای یک, آنها را دوست دارم.

اما بر خلاف شخصیت فیل Conners من فراموش نمی باید زمان نامحدود در نوک انگشتان من, بنابراین من هرگز قبل از به اطراف کردم در واقع تماشای "روز موش خرمای کوهی امریکا." اما در حال حاضر من درک کامل و به همین دلیل این مفهوم در زمان خاموش. "روز موش خرمای کوهی امریکا" نمونه ای کامل از یک فیلم است که می داند و دوست دارد آن قضیه است. آن را به ظاهر غیر ممکن است از ساخت بیشتر از یک ایده خوب است.

"روز موش خرمای کوهی امریکا" زیر یک نفرت انگیز و نفس محور هواشناس که درد توسط خود تولید کننده به پوشش موش خرمای کوهی امریکا روز جشن در شهر کوچک Punxsutawney. او خرج می کند یک روز وجود دارد و تنها او از خواب بیدار بعدی برای پیدا کردن که فوریه. 2 اتحاد خود را تکرار می شود. و او تنها کسی است که متوجه می شود این. ما به دنبال فیل Conners به او گیر کرده است در همان شهر تجربه حوادث مشابه آنچه احساس می کند مانند سال.

تقریبا همه چیز را در مورد این فیلم این است که در خدمت این قضیه است. "روز موش خرمای کوهی امریکا" اختصاص خود به هر دو گل و خار از تجربه حوادث مشابه و بیش از اگزوز آن بسیاری از برنامه های کاربردی. فیل بودن یک شخصیت است که مناسب شخصیت اجازه می دهد تا برای خلاق بیش از حد بالا و سناریوهای متنوع ترک به ظاهر هیچ سنگ نمیماند که پشت توسط فیلم پایان. این است همه چیز در رابطه با شخصیت او arc.

Phil قبل از توسعه خود را با استفاده از حلقه زمان به صورت کاملا خودخواه به معنی ... یک شب می ایستد, مشت زدن مردم از ارتکاب جنایات. این فیلم نیروهای او را به تبدیل شدن به یک فرد بهتر در جهت پیدا کردن هر گونه حس تحقق است. در پایان فیلم Phil موجب صرفه جویی در مردم می آموزد مهارت های جدید و اختصاص خود به بهبود وضعیت زندگی در این شهر ساکنان — و یا حداقل او را به درمان آنها را به مغرور است ، شخصیت ما دستخوش چنین افراطی تحول, اما آن را کاملا قابل باور از آنجا که ما احساس می کنیم در طول سفر است. مانند فیل ما را ترک فیلم دانستن این شهر کوچک در داخل و خارج.

"روز موش خرمای کوهی امریکا" است و لذتبخش شدید و نیز خنده دار است. اما من به خصوص با تعجب به آن لحظه جدی. Ramis و روبین خجالتی نیست و دور از تیره پیامدهای فیل وضعیت و در حقیقت فیلم را احساس ناقص در غیر این صورت. واضح ترین مثال فیل داشتن شیرجه زده افسردگی, rut, اقدام به خودکشی میزنند روز به روز به سعی و شکستن و دور از حلقه. در حالی که آن را در ابتدا برای تیره می خندد (و تصویر از فیل رانندگی کردن صخره با معروف موش خرمای کوهی امریکا در واقع حواس پرت) را مونتاژ می شود و به تدریج تیره تر و مطيع تر به نقطه ای که آن را واقعا نمی خنده دار دیگر. و هنوز هم فیل از خواب بیدار بودن را تکذیب کرد و حتی مرگ. این احساس بیشتر شبیه به چیزهای تراژدی یونانی از یک بیل موری, کمدی. این صحنه که بیشتر مردد به من فیل را تلاش در جهت پایان فیلم برای نجات زندگی یک مرد بی خانمان. مهم نیست که چگونه بسیاری از بار او تلاش می کند مرد است که بخت به مرگ است. آن است که به سادگی خود را در زمان. حتی با قدرت از یک خدا وجود دارد, همه چیز فیل نمی تواند انجام دهد.

زندگی به طور مداوم در جهان بدون تغییر و در نتیجه ممکن است به نظر می رسد سرد در سطح, اما آن را نیز وحشتناک. اگرز را "VVitch" باید به یادداشت ها. در حالی که "روز موش خرمای کوهی امریکا" است که هنوز هم بسیار کمدی آن به کنکاش عمیق به حتی زشت طرف آن فرض, و این چیزی است که من به شدت تحسین از یک روایت میکند ، بهتر است این فیلم نیست entrap خود را در تاریکی و نیهیلیسم. زمانی که محروم معنی فیل باعث می شود خود به خودو این محاکمات تمام غذا را به او را به یک فرد بهتر. شخصیت او سفر و فوقالعاده عناصر طرح خوراک به هر یک از دیگر به همان اندازه. این است که همه فقط چنین تنگ نوشتن!

"روز موش خرمای کوهی امریکا" منافع از مبتکرانه قضیه اما آن اجتناب صرفا با تکیه بر آن; در عوض, آن را با استفاده از خوب داستان سرایی به فرض آن حتی بهتر است. و واضح است که به دنبال در بسیاری از داستان های مشابه من تنها کسی نیستم که فکر می کردم. من قطعا توصیه چک کردن آن.

و هی این می تواند به افزایش انگیزه برای قرنطینه بیش از حد. منظورم این است که ما در حال همه گیر در همان محیط و در حالی که ساعت ممکن است تیک تاک آن را قطعا نمی احساس می کنید که راه. شاید ما بیش از حد می تواند چیزی را از این تجربه!

Nitish:

من به سختی از چرم گاومیش فیلم (سرفه علامت) اما من فکر می کنم که "روز موش خرمای کوهی امریکا" است که یک یاد فیلم فوق العاده. من لازم نیست که بسیاری از افکار خود را در به طور منظم مسائل–اقدام جهت نمره و غیره. "موش خرمای کوهی امریکا روز" از نظر این استاندارد متریک است که هیچ چیز قابل توجه است. بنابراین به جای من فکر می کنم من موم فلسفی برای یک لحظه.

در کتاب دوم جمهوری Glaucon استدلال می کند که ما مفاهیم عدالت اساسا خود علاقه مند است. او این کار را با آوردن مثال از حلقه Gyges — آن کمک های مالی پوشنده لباس نامرئی. Gyges و سپس با استفاده از تازه کشف شده خود را نامرئی به ارتکاب انواع بد عمل می کند. او گمراه ملکه جان پادشاه و.... و او فرار نتیجه از همه اقدامات خود را با استفاده از حلقه.

حلقه Gyges نشان می دهد که زمانی که من لازم نیست که نگران باشید که علامت خواهد پانچ من در این صورت اگر من شرمانه گهواره نوشتن خود را پس از آن من اثار دور. ما پرطمطراق مفاهیم عدالت و اخلاق هستند و فقط کدهای لباس در دوران زوم; اگر هیچ کس می توانید ببینید من شلوار, چرا پوشیدن هر?

این مخمصه که بیل موری فیل می یابد خود را در "روز موش خرمای کوهی امریکا." او قرار است در یک وضعیت که در آن وجود دارد هیچ به عواقب اقدامات خود را. که بسته به نوع consequentialist شما بخواهید است یا یک hellscape یا بهشت — اقدامات باید تقریبا هیچ اخلاقی هزینه. او می تواند مرتکب جنایات ساقه خود را همکار و سعی در متقاعد کردن او به خواب با او تقریبا هر آنچه که او می خواهد.

اما فیل به زودی می یابد خود را بی توجه و افسرده. چیزی است که آوردن او رضایت. او در ادامه به تلاش و تقلب و سرقت و راه خود را به شادی اما هیچ چیز کار می کند. او سردی در زندگی به زودی تبدیل به یک متنفر هستند و او تلاش می کند تا بارها و بارها به خودکشی. من اکو علامت احساسات است که این فیلم به طور غیر منتظره ای تیره. استاندارد consequentialist لذت-درد ماتریس انداخته است ، چه در حال حاضر ؟

پاسخ این است که فریب آمیزی ساده: فضیلت است. شادی نیست در نتیجه از خوردن کالری بیش از حد بسیاری و یا خواب در اطراف و یا هر چیزی شبیه به آن. پس ارسطو شادی زندگی مطابق با فضیلت. و فیل تلاش می کند بهترین خود را به گرفتن وجود دارد. او مهربانتر از او را نشان می دهد همدلی به هر کس او را ملاقات می کند ، او کمک می کند تا مردم حتی زمانی که آن را بیهوده. او می خواند و شعر او را مجسمه یخی, او می آموزد که چگونه به بازی پیانو. از یک consequentialist دیدگاه فیل هنوز هم نمی گرفتن هر چیزی خوب انجام می شود. تمام روز را بازنشانی افرادی که به او کمک کرد تا سقوط حق بازگشت به همان گرفتاریها آنها روز قبل از. تایر است که هنوز هم صاف; مرد هنوز چوک. اما "روز موش خرمای کوهی امریکا" می داند چه Glaucon نیست. همه چیز خوب نیست و اگر آنها را به لذت بردن و یا حذف درد اما اگر آنها ذاتی خوب است که در آنها شما را به یک فرد بهتر. و اگر آنها خوب و شادی واقعی را به دنبال خواهد داشت. معنی حس فیل نیست صرفه جویی در پسر از افتادن از درخت. اما هنوز هم وجود دارد خوب داخلی به این عمل از ابتلا او به هر حال.

در این راستا من نمی خواهم به خصوص از پایان "روز موش خرمای کوهی امریکا." اگر ایده این است که کار درست انجام می دهند و کمک به دیگران چیزی است که می تواند شادی پایدار, پس از آن من فکر می کنم آن شده اند که به مراتب قدرتمند تر اگر فیل به سادگی پافشاری در خود حلقه تا بی نهایت انجام کار درست را بارها و بارها. پایان که در آن فیل معافیت از این حلقه ها باعث می شود فیل وحی به نظر می رسد کمی بی کلام, اگر به عنوان عواقب ناشی از اعمال خوب خود توجیه آنها که اعمال خوب باید توجیه خود را. به عنوان یک نتیجه, من فکر می کنم این فیلم به ما می دهد یک بیت از یک فلسفی مخلوط پیام, اما من فکر می کنم این مخلوط به اندازه کافی برای منحرف کردن اذهان از هسته استدلال اخلاقی.

با این وجود من فکر می کنم که "روز موش خرمای کوهی امریکا" با استفاده از باهوش فرض به فاش کردن چیزی بسیار مهم در مورد وضعیت بشر است. می توان آن را کمی مبتذل در زمان, اما من هنوز هم بسیار از آن لذت بردم.

"پرتره یک خانم در آتش" (منتشر شده در سال 2019; تماشا آمریکا در آوریل 10, 2020)

یک درام تاریخی توسط Céline Sciamma. ما را به تماشای آن را در Hulu!

علامت گذاری:

آه شما نگاه کنید که ما اولین خواننده توصیه. و شما باید طعم خوانندگان عزیز.

این نوع از فیلم است که باعث می شود من احساس می کنم مثل یک پیچیده تر از فرد است. در واقع "پرتره یک خانم در آتش" است که بسیار فانتزی فیلم. آن است که یک قرن 18 فرانسه دوره قطعه مورد یک عشق ممنوع و عنوان آن بسیار طولانی است. شما می توانید نه دیدن یک فیلم بود که بازی در یک اپرا ، من می دانم که معنی های زیادی را ندارد اما خرس با من.

"پرتره" به شرح زیر ماریان یک نقاش سفارش به رنگ پرتره از bride-to-be Héloïse. موضوع شهرت بودن uncooperative به همه قبلی نقاشان به عنوان او می خواست هرگز به نکاح باشد در وهله اول. این دو در نهایت گرم کردن به یکدیگر و پیوند آغاز یک راز تند اما موقت عشق وعاشقی.

از خارج از فیلم احساس می کند مانند یک پیگیری از کلاسیک عاشقانه, ادبیات, که در آن چنین امر است که به طور معمول با رنگ گلگون سکته مغزی و هوی و هوس را از قلب انسان در نهایت جشن گرفتند. این نوع از مسائل که سوار نویسندگان مانند گوستاو فلوبر مجنون. من سهم عادلانه من از deconstructions از ژانر عاشقانه — این مسائل می شود freakin' وحشی. فلوبر مثلا عصبانی بود به اندازه کافی به خود اصلی زن و شوهر در طول یک کود جشنواره است. عاشقانه عصر داستان سرایی بود که در نهایت در پشت سمت چپ را رد کرد و به عنوان کم عمق و شاید کمی آزار دهنده است و اگر شما یکی از کسانی که در مورد شکایت وجود دارد که "بیش از حد بسیاری از ابرقهرمان فیلم" شما احتمالا به همین دلیل است.

من احساس به عنوان اینکه "پرتره یک خانم در آتش" است که یک نامه عاشقانه به این رها جنبش است. اگر در راه دیگر آن است که فقط به عنوان یک سرخورده را در ژانر رمان را به عنوان آثار فلوبر. اما هستند کسانی که دو متضاد — که در آن است ؟

به نوعی این فیلم موفق به هر دو باشد.

این چیزی است که من خیلی جالب در مورد این داستان. فیلم نیست اخراج لذت شیرینی و ادویه جات ترشی جات از اصلی عاشقانه — مراقبت قرار داده شده است به مخاطبان بر این باورند این دو متعلق با یکی دیگر. حتی اگر این رابطه نمی کند و حتی لگد کردن تا دو سوم به فیلم من ساخته شده بود آگاه از منبع این رمانتیک تنش است. در حالی که من می تواند عملا شنیدن Kenny G "مرغ نغمه سرا" در طول یک تکه از فیلم "پرتره" بیش از که افتراق این دو منافع و تاریخ. شروع رابطه خود را احساس می کند اجتناب ناپذیر است اما تا پایان آن است.

زودگذر طبیعت حاضر درایوهای شخصیت ما در نزدیکی دیوانه و آن را به پایان می رسد البته در دلخراش اشک. اما حتی در نهایت این داستان به ارمغان می آورد امید است. هر چند سرنوشت تحت فشار قرار دادند تا آنها را از هم جدا وجود دارد lingerings عشق خود را در بسیاری از راه های مختلف پس شخصیت ما در مورد. او را پیدا کند و این نشانه های فراموش نشدنی, اما آنها زیبا هستند. چرا که آنها برای یک گرند تابستان وجود داشته است. بلكه آنها رونق. این یک سطح از خوش بینی است که تقریبا به نظر می رسد بالاتر از امثال فلوبر (هر چند من هنوز هم دوست دارم "Madame Bovary" تا حد زیادی).

به طور مشابه به اعتقاد من "پرتره یک خانم در آتش" را به دنبال خواهد داشت من بیش از حد. در حالی که من فکر نمی کنم خیلی از این فیلم در ابتدا من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد آن, و پیام — فولاد تعادل بین رمانتیسم و واقعیت آن موفق به اعتصاب — شروع به ایستادگی کردن. این داستان بزرگ شد به من و من آن را باور می توانید همین کار را برای شما در این قرنطینه فصل است.

Nitish:

ما اولین خواننده توصیه می آید از راه الیزابت سوانسون و خدای من ممنون هستم. "پرتره بانوی آتش" است که یک فیلم به کارگردانی Céline Sciamma در مورد یک جوان نقاش Noémie Merlant را ماریان که متهم است به رنگ یک پرتره از Adèle Haenel را Héloïse به عنوان یک نوع از تبلیغات به صورت بالقوه ، احساسات بین هنرمند و موضوع به زودی توسعه است و ما برگزار شد و در خلسه به عنوان ما به تماشای زودگذر عاشقانه توسعه و محو شدن مانند یک اردو در downpour. این باور نکردنی است و آن را فقط ممکن است مورد علاقه من فیلم از این پروژه است. آن را ویژگی های قوی نوشته اجرای فوق العاده از آگهی و جهت است که خواهد شد مورد مطالعه در فیلم مدارس برای سال آمده است.

"پرتره" لنگر انداخته است توسط یک قدرت نوشته عاشقانه بین Héloïse و ماریان. هر یک از شخصیت است دقیق و پر زحمت ساخته شده است. ماریان است سفر کرد و کشت و عشق به هنر است. او را دوست دارد کتاب ارکستر و نقاشی. Héloïse بود به جای تغذیه در کم پشت رژیم غذایی از سرودهای و nunnery به عنوان مادر اقدام به عقب او به عروس ایده آل برای یک خواستگار در میلان. اما به تدریج با ماریان را کمک Héloïse موفق به شکستن پوسته خود را. دوستی خود را است و برای اولین بار جعلی بیش از یک کتاب و سپس یک قطعه پیانو. عاشقانه خود را کاملا قانع کننده باشد. حتی بیات استعارههای از دیگر عاشقانه, فیلم, مانند 'شما نیش لب خود را هنگامی که شما اخم و که من متوجه شدم این به این معنی است که من شما را دوست دارم' احساس تازه اینجا. رابطه محکوم به زودگذر و یک ساعت در پس زمینه است که به طور مداوم تیک تاک به دور است. "پرتره" بسیاری از لحظات زیبا نوشته شده که من نمی توانستم رنگ یک تصویر کامل (به خدا من خنده دار) حتی اگر من مایل به دور اخلال گران. شما قطعا راه دور نقل مکان کرد. اما توجه نزدیک و شما را به راه دور شگفت زده در دقیق ساخت و ساز از طرح.

این اسکریپت بسیار عالی است که به زندگی به ارمغان آورد باور نکردنی اجرای برنامه توسط این دو منجر, Adèle Haenel و Noémie Merlant. Héloïse هیجان در چند میله در یک پیانو زیبا و خالص و آن تساوی بیننده در فورا. این غم و اندوه در ماریان را به عنوان او می گوید: خداحافظی به Héloïse قابل لمس است و شما احساس می کنید آن را در گلو خود را. نهایی شات از فیلم های فرمان توسط Adèle Haenel در یکی از بهترین اجراهای است که من دیده ام بر روی صفحه نمایش در زمان بسیار طولانی. این اسکریپت به اندازه کافی خوب است که آن را ساخته اند جذاب جوراب عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد, اما آن را تبدیل به یک توجهی هنری دستاورد توسط Haenel و Merlant.

ستاره واقعی از "پرتره یک خانم در آتش" مدیر Céline Sciamma چشم. این است اسمی در یک فیلم در مورد پرتره — کلمه 'پرتره' است که حتی در نام این فیلم است. در آن روح بسیاری از Sciamma عکس به عنوان دو پرتره زیبا و ساده در ترکیب اعدام با دقت یک رنسانس استاد. پس زمینه ها پراکنده و نگه داشتن تمرکز بر روی یک یا دو شخصیت است که Sciamma انتخاب کرده است به برجسته برای یک لحظه. این اجازه می دهد تا با بازیگران به, درخشش, اما آن را نیز دارای اثر ایجاد یکی از مهمترین و بصری متمایز فیلم های که من تا کنون دیده ام. این فیلم breathtakingly زیبا. من نوشتن این نقد و بررسی دو یا سه هفته بعد از من تو را دیدم این فیلم اما اگر من من هنوز هم می توانید ببینید Héloïse لباس گرفتن در آتش به او خیره در دوربین او را نگران خداحافظی به ماریان.

یکی از پرتره بهترین ویژگی های آن است عجیب و غریب ظرفیت را به تصرف داخلی زندگی از شخصیت های. Sciamma با استفاده از رویکرد او در "پرتره" به بیان داخلی زندگی زنان بودند که محصور و کنترل شده در دوره زمانی انتخاب شده. وجود دارد یک طرف داستان در مورد یک پسر جوان است که برای رسیدن سقط جنین. این مشکل برای من برای رفتن به جزئیات بدون فقط نشان دادن به شما یک دسته از فریم از فیلم, اما از آن است که به کارگردانی واقعا خوب است. Sciamma رفتار افراد خود را با رنگ های تیره و یک نمره و یک همدلی است که دشوار است برای توصیف به عنوان محصول از فیلمسازی تکنیک های.

Sciamma را "پرتره یک خانم در آتش" است که به سادگی یکی از بزرگترین قطعه از هنر من تا کنون دیده اند. من می توانم آن را توصیه نمی به اندازه کافی. سازمان دیده بان آن را!

"Atlantics" (منتشر شده در سال 2019; تماشا آمریکا در آوریل 13, 2020)

بین المللی شرکت-تولید فوقالعاده عاشقانه توسط Mati آرسنال. ما را به تماشای آن را در Netflix بکشد!

علامت گذاری:

اتش بازی آماده است تا خواننده عزیز. بنابراین خود را آماده پتو خود را s'mores و خرس خود اسپری که ما جمع آوری در اطراف گودال آتش و بحث در مورد داستان های ارواح.

Hm ... من ترس من این صدا راه جالب تر از آن در واقع به پایان رسید تا بودن. "Atlantics" به شرح زیر ممنوع و شوهر (این به نظر می رسد موضوع این هفته), ساخت و ساز, کارگر Souleiman و ادا دومی نامزد در حال حاضر به یک مرد ثروتمند پس از آن می رود. اما Souleiman ساخت و ساز تیم پرداخت نشده است در ماه کارگران هاپ در هیئت مدیره به اسپانیا, در جستجوی آینده ای بهتر است. کشتی غرق شده کره جنوبی — به عنوان کشتی تمایل به انجام این کار در فیلم هایی از این — و بعد از آن اتفاقات عجیب و غریب شروع به پاپ تا. یک بیماری مرموز گسترش در میان ساکنان و شب روح مرحوم کارگران در اختیار آنها به منظور تقاضای پرداخت نشده خود را پول است. Souleiman تنها می خواهد به ایالات آدا.

آن است که درگیر قضیه شبیه چیزی مثل مدرن حکایت یا صنعتی ghost story — این است که ترکیبی از کلمات و ژانرهای که من دوست دارم برای دیدن و می خواهید برای دیدن مطالب بیشتر انجام دهید. هنوز مسائل وجود دارد و در ارائه است که نگه داشتن من واقعا از استقبال "Atlantics."

من خواهد بود بلانت: من نمی توانم ایستاده چگونه این فیلم بود گام. هر شات به نظر می رسد به معطل کمی بیش از حد طولانی هر صحنه به نظر می رسد کمی بیش از حد طولانی و بر خلاف "خرچنگ" (اولین فیلم در این طولانی قرنطینه ماراتن) که در آن سرعت آهسته می افزاید: به محیط ناراحت کننده ذاتی به آن جهان آن کار نمی کند در اینجا. من تا به حال به استراحت تماشای این فیلم حتی اگر آن را تنها در حدود یک صد دقیقه در طول. هر چند در نهایت این فیلم می توانست به پایان رسید در نیمه آن زمان.

من می دانم این است که نسبتا خرده شکایت, اما آن است که یک گله من به طور جدی. وجود دارد هیچ چیز ذاتا اشتباه با یک فیلم در نظر گرفتن زمان خود را و یا حتی به آرامی گام تا زمانی وجود دارد به عنوان یک هدف به آن است. در "خرچنگ" این بازی است که عجیب و غریب بالا-مدرسه مدل تنش های جنسی است که باعث می شود آن جهان پس از کابوس. در "پرتره یک خانم در آتش" آن را به ساخت تا به اصلی ما زن و شوهر در عشق سقوط و اجازه دهید به لحظه حال غرق در قبل از آن به ناچار به پایان می رسد. در "Atlantics" من فقط می توانید تصور کنید که آن را به ایجاد تنش اما این عکس اتفاق می افتد بیش از حد و بیش از حد اغلب به صورت پراکنده به هر معنی و یا احساس از آن است. من بی حس به این دقیقه اضافی و به پایان رسید تا فقط شمارش بی صبرانه.

این باعث می شود من غمگین خواننده عزیز. این به طور معمول خواهد بود این نوع از فیلم من مشتاقانه منتظر فقط با فرض تنهایی. و توجه داشته باشید که بیش از حد من شکایت باید کمی با روایت خود را — آن است که به سادگی تجمع کمی تصمیم گیری است که من با آن موافق نیست. سپس دوباره این چیزی است که باعث می شود فیلمسازی بسیار سخت برای شروع با — آن است که دقیقا این تصمیم گیری است که می تواند باعث شکستن و یا یک تجربه است. و کمی وجود دارد که امیدواریم به gleaned از این.

من قصد نگه داشتن یک چشم را برای آینده آثار ماتی آرسنال. در حالی که آهسته قدم زدن از "Atlantics" من نگه داشته از بهره گیری از این فیلم خاص این لزوما کاستن از خلاقیت و صدا می کند به آن. که تا به حال آمد از جایی. و شاید در آینده کار این تصمیمات ممکن است اتفاق می افتد به خط خاص من — و من باید استرس شخصی — احساسات. اگر بونگ جون هو رفت از "Snowpiercer" به "انگل" من می خواهم یک احمق به اخراج این احتمال است.

Nitish:

ماتی آرسنال را "Atlantics" قوی داستان نابرابری جنسیتی, تمایلات جنسی, مهاجرت, دین و هویت. اما "Atlantics" نیز به چالش کشیدن و در زمان نا امید کننده فیلم است. به قدم زدن آهسته است و این فیلم احساس می کند کج و طرح است که همیشه متمرکز شده است.

من نشستم به نوع این بررسی نوعی امیدوار است که افکار من در "Atlantics" روشن خواهد به من نزدیک تر به من مهلت. اما من در حال حاضر بسیار کمی پشت سر من مهلت و من هر نزدیک به یک روح یک بوش به طور خلاصه افکار من در این فیلم است.

من شروع کردن با چیزهای خوب. این فیلم را فراهم می کند جزئیات یک تکه از زندگی را در داکار به ما نشان میدهد که travails مهاجر کارگران نابرابری و فساد است. ما باز به یک گروه از کارگران تقاضاهای مصرانه برای ماه از حقوق از دست رفته. ما به زودی پیدا کردن که آنها تصمیم گرفته اند به جرئت عبور به اسپانیا در خائنانه اطلس. بعد از آن ما پیدا کردن که آنها کشته شده اند در مسیر. این فیلم همچنین به ما نشان می دهد interweaving تله است که جامعه را بر زنان تحمیل از طریق لنز از شخصیت ما Mame عاقل را ادا. عشق او را برای یکی از رفتگان کارگران ابراهیم Traoré را Soulemani است توسط تعهدات خود را به عفاف و به زودی به شود ، برخی از آدا دوستان قضاوت از عشق او را برای Soulemani دیگران قضاوت از ناتوانی در فراموش کردن آن در نور از شوهرش اسراف ثروت. من شمارش یکی که واقعا دلسوز. هنگامی که ادا پدر می یابد در مورد او ممنوع dalliance او حکم یک بکارت آزمون.

بسیار وجود دارد در اینجا. من فکر می کنم یکی از ویژگی های قدرتمند ترین فیلمسازی است که قادر است برای الهام بخشیدن به مردم در یک همدلی برای دیگران برای کمک به ایجاد تفاهم بین افرادی که هرگز ملاقات کرد. شارلمانی گفت که داشتن یک زبان دوم مانند در اختیار داشتن یک دوم روح; من می خواهم بگویم همان مورد متنوع صف Netflix بکشد. مبارزات که ادا و Soulemani چهره واقعی هستند و بسیاری از رنج می برند مانند آنها را از نظر غرب ، یکی از ماتی آرسنال بزرگترین دستاوردها در "Atlantics" در حال نشان دادن مبارزات مردم در قاره های دیگر از ما و کمک به ما را درک. این دقیقا همان نوع از داستان است که ما نیاز بیشتری در هالیوود است. هنر می تواند یک ابزار قدرتمند به بیشتر پلت فرم برای کسانی که صدای در حال غرق با صدای ناهنجار و خشن از رسانه های مدرن و "Atlantics" یک مثال درخشان از این. آن است که غیر ممکن است به راه رفتن به دور از "Atlantics" بدون احساس همدلی برای Ada. من یک IR, دانش آموز, و من به عنوان خوانده شده اخبار به اندازه کافی برای آشنایی با این واقعیت است که این مبارزات واقعی هستند. اما "Atlantics" را احساس realer از یک دسته بزرگ سیاه و سفید دیک مقالات می تواند. هنر و داستان می تواند گاهی اوقات realer از اخبار است.

اما من فکر می کنم به یک رشته خاص من اکو علامت احساسات. این فیلم احساس کند. که به نظر می رسد مانند یک خیلی لنگ نقد پس از همه چیز که من در مورد آن گفت: تا کنون. اما من احساس کردم که قدم زدن بود و در حالی که من پرداخت می شود توجه آن را به عنوان جذاب به عنوان من را دوست دارند. حتی به عنوان من نوشتن این نقد احساس تو خالی در رک و پوست کنده خدمات عمومی که آرسنال کار را فراهم می کند. اما من فکر می کنم که قدم زدن از "Atlantics" باعث می شود آن را سخت تر برای لذت بردن از, و آن را احتمالا موفق تر خواهد بود در انجام کارهایی که از آن در تلاش است به انجام اگر آن را بهتر گام.

من توصیف تارانتینو فیلم به تمام سبک بدون ماده است. این فیلم اگر چه شایستگی کارگردانی به خوبی به ثمر رساند و به خوبی عمل کرده و احساس می کند مانند مخالف: ماده بدون سبک است. زمانی که من نوشتن است که آن را احساس می کند فوق العاده اشتباه است. این فیلم دارای یک موسیقی متن عالی و وجود تن از عکس های که فقط زیبا هستند. یکی که ایستاده بود به من مجاورت بين برج که کارگران ساختمان و کلبه کوچک که آنها بازگشت به. اما چگونه آن را احساس می کند برای چه خوشحال هستم که من به تماشای "Atlantics" برای چگونه سپاسگزار من به هر کس که در این فیلم برای ساخت آن — آن را احساس نمی کند مثل من مثل فیلم تا آنجا که من باید.

بنابراین من غذای آماده: این فیلم دارای برخی از مشکلات که ممکن است آن را کمی آزار دهنده به تماشای, اما شما هنوز هم باید آن را تماشا کنید. شما خواهد بود خوشحالم که شما انجام داد.

با علامت نیویورک در mdyorkjr 'در' stanford.edu و Nitish Vaidyanathan در nitishv 'در' stanford.edu.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن