ناوار پارک تخریب با نژادپرستانه تهمت علامت اسپری رنگ در زمین بازی تجهیزات

پاکسازی در جریان است پس از نژادپرست و بی حرمتی های دیواری کشف شد صبح روز دوشنبه در زمین بازی تجهیزات در Holley پارک توپ در نابارا.

سانتا رزا شهرستان سخنگوی Brandi Whitehurst گفت: این شهرستان ساخته شده بود آگاه از وضعیت حداقل دو طرف صبح روز دوشنبه.

خدمه با شهرستان پارک ها بخش وارد پارک در 3146 باب Tolbert جاده قبل از ساعت 11 صبح روز شنبه شروع به پاکسازی.

“این بسیار ناامید کننده گفت:” ناوار ساکن Lynette درخشش که تحسین شهرستان برای پاسخ به سرعت و پس از او به نام درباره این حادثه در ساعت 10:29 صبح

عکس پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که نژادپرست تهمت یک صلیب شکسته نماد و دیگر بی حرمتی پیام های اسپری رنگ بر روی اسلاید در پارک.

Tammy سیمونز, پارک وزارت تسهیلات, مدیریت, مدیر, ثبت گزارش با سانتا رزا کلانتر, حدود ظهر دوشنبه.

این SRSO بلافاصله پاسخ به خبر, مجله, درخواست برای اظهار نظر در مورد این حادثه است.

Whitehurst گفت: پارک باز باقی خواهد ماند در طول پاکسازی و شهرستان رسیده است به این شرکت ساخته شده است که این تجهیزات برای پیشنهادات در مورد چگونه برای کاملا حذف رنگ اسپری.

این اولین بار نیست که خرابکاری آسیب دیده اند یک نابارا پارک. در فوریه 2019 در نورر مجموعه ورزشی موضوع گسترده خرابکاری که شامل آسیب به تسهیلات اسلاید و پستی خط.

“متاسفانه خرابکاری حرکت در اطراف” Whitehurst روز دوشنبه گفت:. “ما تا به حال یک حادثه مشابه این رخ می دهد یک زن و شوهر از سال پیش. هنگامی که شما گشت و یک جا خرابکاری تمایل به رفتن به جایی دیگر.”

جیک Newby را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8538.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>