NWFL دادگاه تاخیر در راه اندازی مجدد از دادگاه اصلاح برنامه های عملیاتی به عنوان COVID-19 مورد افزایش می یابد

به عنوان غربی فلوریدا همچنان به شکستن رکورد تعداد COVID-19 نفر از مردم محلی دادگاه مجبور به تجدید نظر خود را بازگشایی برنامه.

فلوریدا اولین مدار قاضی John L. Miller گفت: هدف این است که برای حفظ دادگاه در حال حرکت رو به جلو و نه از عقب مانده و او نمی خواهد به بازگشت به حداقل عملیات دادگاه برقرار در شروع این بیماری همه گیر.

“از نقطه نظر ایمنی برخی از موسسات کردم به باز باقی می ماند” میلر گفت: روز سه شنبه. “پاسخ اول اجرای قانون ارائه دهندگان خدمات پزشکی, پزشکان, پرستاران — برخی از موسسات باید باز باقی می ماند و باید برای عملیاتی باقی می ماند و سیستم دادگاه یکی از این موسسات است. آنچه که من باید انجام دهید این است که سعی کنید به نگه داشتن سیستم دادگاه باز به حد کمال ممکن انجام دهید اما سعی کنید آن را در یک شیوه ای است که امن برای همه است.”

بیشتر: به عنوان COVID-19 موج Pensacola وکلای مدافع به دنبال ضربه مکث در فرد رسیدگی

بیشتر: عقب بودجه کاهش و COVID-19 برچسبها بزرگ به عنوان NWFL دادگاه چشم بازگشت به محاکمه

میلر گفت: دادگاه قصد دارد به موسسه جدید, عملیاتی برنامه پنج شنبه در نظر گرفته شده برای بهبود بهداشت برای حمایت از شهروندان و پرسنل دادگاه بدون خاموش کردن عملیات کامل متوقف شود.

تغییرات عمده عبارتند از:

  • مدار خواهد شد و دیگر حمل و نقل هر زندانیان و یا از هر گونه دادگاه ها را در مدار تا بیشتر منظور از قاضی.
  • همه منصفه خواهد بود به تعویق افتاد تا حداقل Aug. 17 هر چند میلر گفت که او پیش بینی واقعی تاریخ شروع خواهد شد و حتی بعد از آن.
  • در Escambia, Santa Rosa و والتون شهرستانهای دادگاه خواهد بود تعلیق حرکت جلسات صدور حکم و اعتراض به نقض آزادی مشروط و جلسات برای هر کیفری متهم در حال حاضر در زندان بازداشت هستند.
  • مدار خواهد اعطای زمان بیشتر برای دفتر ثبت دعاوی حقوقی و تقاضای روز اجازه می دهد قضات به کاهش تعداد از متهمان در دادگاه در هر زمان.
  • میلر گفت: دادگاه ادامه خواهد داد برای انجام بسیاری از انواع اقدامات از راه دور, حتی اگر آنها را به انجام از راه دور تحت زمان و یا اصلاح دستورالعمل های عملیاتی

قاضی گفت: ضرورت برخی در فرد رسیدگی ادامه خواهد داد.

“این بسیار دشوار است برای یک قاضی به انجام 200 زوم های مختلف مجموعه مقالات” میلر گفت. “در حال حاضر که گفت: من تا به حال قاضي به من بگویید که آنها سعی کردند به جای آن اگر هر گونه خاص دفاع وکیل یا متهم است یک درخواست ویژه. به عبارت دیگر اگر آنها به شما اجازه دادگاه می دانم که اگر آنها فکر می کنند که بیمار هستید و یا اگر آنها به خصوص آسیب پذیر یا در خطر ابتلا به ریاست قاضی است و می توانید آنها را یک فرصت برای ایجاد ترتیبات دیگر (و نه در فرد ظاهر می شود).”

فلوریدا دادگاه در حال حاضر عامل زیر مرحله به مرحله بازگشایی دستورالعمل با فاز 1 الزامی دادگاه رسیدگی به تنها توابع ضروری و انجام این کار تا حد زیادی از طریق کنترل از راه دور کنفرانس. اگر یک جامعه مطابق با حداقل های بهداشتی معیار کاهش در COVID-19 موارد, آن را می توانید در حرکت به فاز 2 که اجازه می دهد تا برای یک آرایه وسیعی از اقدامات و بیشتر در فرد رسیدگی است.

محلی کانون وکلای دفاع تازگی ارسال میلر یک جفت از حروف درخواست از دادگاه به حرکت بازگشت به مرحله 1 عملیات. در این نامه ذکر شده افزایش تعداد COVID-19 مثبت در میان کارکنان دادگاه و زندان و زندانیان و استدلال جامعه دیگر با سلامت معیار های مورد نیاز برای فاز 2 عملیات.

“ما به وضوح نمی دیدار با معیار معیارهای دیگر هیچ یک از اختلافات که” میلر اذعان کرد.

وی افزود که در شرایط او تشخیص این که آیا به بازگشت به فاز 1 و یا تغییر زمان فاز 2 پلان عملیاتی. او گفت: پس از به دست آوردن طیف گسترده ای از نظرات و پیشنهادات و انتقادات او معتقد است اصلاح طرح اجرايي انتخاب بهتر است.

“من کسی را سرزنش نمی کند برای نظر یا دیدگاه خود را, اما آنچه مهم است به درک که وجود دارد نه یک اجماع در میان وکلای دفاع جنایی در مدار به عنوان ما چگونه باید ادامه” میلر گفت.

به عنوان مثال او گفت: برخی از وکلای دفاع تا به حال کاهش یافته و از راه دور جلسات بر این اساس است که مشتریان خود را حقوق اساسی به نظر می رسد در تمام اقدامات. او افزود که سایر ذینفعان مانند قضات کارمند و اجرای قانون در همه حال متنوع و مهم دیدگاه توابع لازم از دادگاه.

“بسیاری از وکلای دفاع جنایی که من صحبت کردم و دیگر قضات در مدار با من سخن گفته اند در واقع می خواهید انجام بیش از آنچه که ما انجام می دهیم” میلر گفت. “وجود دارد یک قاضی در مدار است که به تازگی ابلاغ با من که وکلای او درخواست که آنها بیشتر زمان دادگاه از آنها دریافت کرده ام در گذشته — که آنها می خواهند به حرکت به موارد سریع تر است.”

بیشتر: Courthouses اجرای اجباری, ماسک متوسط چک در پاسخ به COVID-19

بیشتر: Pensacola فدرال دادگاه بسته به طور نامحدود با توجه به COVID-19

در حال حاضر منصفه معلق در سراسر فلوریدا دادگاه و محلی تعداد منصفه در حال ساخت تا در یک رای از صدها مورد در هر ماه.

اما با صدها نفر از جدید COVID-19 موارد ظاهر در محلی شهرستان هر روز میلر گفت: این مهم برای دادگاه به اعتصاب تعادل بین عدالت و امنیت عمومی.

“این یک مشکل بسیار پیچیده و آن را تحت نظارت روزانه بر اساس” میلر گفت. “من به عنوان مربوط به عنوان هر کسی در افزایش اعداد در مدار و به همین دلیل ما در حال اصلاح ما عملیاتی طرح است. قبول داریم که شرایط تغییر کرده و ما پس از انتقال به فاز 2 در ژوئن 8, ما نمی دیدار با معیار معیار در حال حاضر.

اما مسئله این است که چگونه ما به جلو؟”

Kevin Robinson می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>