پل رایان در مورد COVID-19, روابط بین المللی, محافظه کاری

رئیس سابق مجلس نمایندگان Paul Ryan تایید سیاست های اقتصادی پاسخ به کروناویروس اما او با انتقاد از رئیس جمهور س

توسط NEWSSALAM در 19 اردیبهشت 1399

رئیس سابق مجلس نمایندگان Paul Ryan تایید سیاست های اقتصادی پاسخ به کروناویروس اما او با انتقاد از رئیس جمهور سیاست خارجی و پوپولیستی پشتیبانی در یک سخنرانی در روز پنج شنبه.

این رویداد توسط Colton Malkerson MBA '20 مدیر سابق عملیات پل رایان و رئیس دانشکده تحصیلات تکمیلی از کسب و کار آدام اسمیت جامعه و دولت و سیاست باشگاه است. به عنوان با دیگر رویدادها رویداد روز پنجشنبه تا به حال به تغییر را به یک قالب مجازی است.

"در حالت ایده آل ما می خواهم که سخنران Ryan بازدید از پردیس در فرد اما با توجه به این که ممکن نیست این بهار با توجه به Coronavirus ما تا به حال برای انطباق" Malkerson نوشت: در یک ایمیل روزانه.

این رویداد تحت پوشش دولت در پاسخ به COVID-19 مهاجرت و اصلاحات مالیاتی و تجارت و آینده Repulican ،

رایان اصرار داشت که "ما باید شروع به اقتصاد بازگشت به بالا" هنگامی که ما ظرفیت بیشتری در بهداشت و درمان و گسترده تر, تست, هر چند او معتقد است که سیاست فعلی پاسخ به COVID-19-مربوط به اقتصادی اختلال مناسب است.

"این یک چهارم ارزش خود را از مصنوعی اقتصادی محرک معراج از قرار دادن دولت در شش تریلیون دلار در جایگاه واقعی فعالیت های اقتصادی تنها می تواند انجام شود برای مدت طولانی," او گفت:. "و شما نمی قادر خواهد بود برای حفظ این بسیار طولانی است."

هنگامی که به وضعیت عادی دولت بازپرداخت نظارتی امداد مشوق های مالیاتی و تست مرتبط با بهداشت و درمان موارد همه باید در نظر گرفته توسط دولت ایالات متحده رایان گفت. او همچنین تایید شده حقوق و دستمزد کاهش مالیات یک حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد شده در مارس.

"[ما نیاز] چیزی است که مردم را تشویق به رفتن از بیکاری به کار" رایان گفت: "از آنجا که شما در حال رفتن به بیکاری طولانی مدت چک و پس از آن چیزی است که باعث کاهش حاشیه [مالیات] رای دادن. و من فکر می کنم حقوق و دستمزد کاهش مالیات است که بهترین ایده من دیده ام وجود دارد که هم می شود از یک سمت تقاضا موضوع پرداخته است."

در روابط بین المللی رایان گفت: تهمت باید تخاصم با آمریکا و متحدان و این که ایالات متحده در حال حاضر باید سرب در تجارت جهانی.

"کلید رفتن به جلو است برای گرفتن معاملات خوب با متحدان ما ادغام متحدان ما و ما باید به [Trans-Pacific Partnership] در حال حاضر" رایان گفت. "رک و پوست کنده چون ما یک جدید نفتا آن است که سخت به یک یا دو گام به TPP رفتن آن را بسیار خوب چین, سیاست, و من فکر می کنم ما نیاز به کار بیشتر منجر به ناتو و منجر به دموکراسی."

او به نام جنگ تجاری با پکن "لازم" اما و به نام برای واشدن از چین است.

"این چین ووهان ویروس چالش یک شوکی به رایگان جهان است که ما باید به رالی جهان آزاد و مطمئن شوید که ما می توانیم ترویج استانداردهای نجابت دموکراسی حقوق بشر و امنیت, همکاری," او گفت:.

استفاده از اصطلاح "چین ویروس" یا "ووهان ویروس" برای توصیف COVID-19 مورد انتقاد قرار گرفته برای داشتن نژادپرستانه و بیگانه معانی هر چند تهمت و دیگر اعضای دولت ادامه داد: باید با استفاده از به اصطلاح.

رایان همچنین خطاب توسعه و حزب جمهوری خواه را محکوم کرد و از پوپولیسم است که به کمک تهمت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016.

"پوپولیستی گفت:" شما ریگان, کلاسیک لیبرال سنتی محافظه کار بچه ها این کار نه با شما, ما در حال رفتن به رفتن در مقیاس کامل پوپولیسم قرار داده و هم خود ما هویت سیاسی و ببینید که اگر ما می تواند برنده با آن'" رایان گفت. "و نهایی پوپولیستی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, ضرب و شتم تمام مینی populists."

او گفت که این یک راه موثر برای جمهوری خواهان به جلو حرکت کند.

"ما نیاز به در نظر من aspirational فراگیر, خوش بینانه, ما نیاز به سیاست صحبت می کنند که به مردم اضطراب" رایان گفت. "فراموش شده مرد که کم درآمد و کارگر که گیر کرده بود با کاهش استانداردهای زندگی, نیاز به رسیدگی و با آن برخورد و به دادگاه تجدید نظر به."

در پایان Ryan تشویق فارغ التحصیلی کلاس از سال 2020 به ماندن با اعتماد به نفس در توانایی های خود را برای ایجاد یک تاثیر حتی در سن جوان است.

"پیدا کردن آنچه که شور و شوق خود را این است که" رایان گفت. "به تعقیب آن است. اگر آن کار نمی کند و سپس دوباره آن را انجام دهد و دوباره آن را انجام دهد و دوباره آن را انجام دهد. که چیز زیادی در مورد شکست در یک جامعه آزاد مثل ماست. شما عقل از آن و شما را موفق تر از دفعه بعد در اطراف."

تماس با Enya Lu در enyalu 'در' stanford.edu.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de