Pensacola بپرسید شهرستان برای سهم بیشتری از مراقبت های عمل پول از جمله بودجه برای پناهگاه بی خانمان

جیم کمی Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 29, 2020Escambia County دریافت بیش از $5

توسط NEWSSALAM در 8 مرداد 1399

Escambia County دریافت بیش از $57 میلیون اضطراری فدرال تامین مالی از طریق مراقبت در عمل و Pensacola شهردار Grover رابینسون خواسته است تا این شهرستان به شهر $10.4 میلیون دلار به صندوق خود را در پاسخ به COVID-19 از جمله برنامه های برای کمک به کسب و کارهای کوچک ارائه اجاره کمک و پیشنهاد برای ساخت یک پناهگاه بی خانمان.

دلار 10.4 میلیون بپرسید بسیار بالاتر از این شهرستان پیشنهاد 5.7 میلیون دلار دیگر برای همه دولت های محلی که شامل قانون اساسی افسران مانند کلانتر و جمع آوری مالیات.

رابینسون در نامه ای به شهرستان در جولای 21, پیشنهادی با استفاده از یک فرمول برای تقسیم پول بر اساس استان و شهرستان تقسیم نیم درصد مالیات بر فروش.

"ما فکر می کنیم که وجود دارد یک فرصت برای ما برای کار با این شهرستان در ... برخی از برنامه های است که ما می خواهم به انجام این کار برای بی خانمانی که خواهد آمد از انسان خدمات جانبی" رابینسون گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود در روز دوشنبه ، "ما دوست داریم برای دریافت این کمک به کسب و کار ما آن است که تا به حال بسته باقی می ماند در طول این زمان."

Escambia County منتشر شد یک نمای کلی از چگونه آن را به فکر کردن در مورد هزینه های که خراب $57 میلیون به چهار "سطل" کمک به افراد و کسب و کار کوچک; دیگر دولت های محلی بهداشت عمومی و ایمنی و 10% رزرو.

دولت فدرال پرداخت می شود بیش از 2.4 میلیارد دلار در بودجه از مراقبت در عمل به طور مستقیم به فلوریدا شهرستانهای با جمعیت بیشتر از 500,000 اوایل سال جاری و ارائه شده دولت یکی دیگر از $1.2 میلیارد برای توزیع به شهرستانهای با جمعیت کمتر از 500,000.

SRC مراقبت بودجه: چگونه Santa Rosa شهرستان صرف 32 میلیون دلار در مراقبت بودجه قبل از دسامبر. 31?

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در ماه ژوئن اعلام کرد که وزارت فلوریدا اضطراری مدیریت توزیع 25 درصد از بودجه به کوچکتر جمعیت شهرستانهای استان است. Escambia County دریافت مبلغ 14 میلیون دلار و سانتا رزا شهرستان دریافت 8 میلیون دلار است.

هر دو شهرستان را دریافت پرداخت در طول بقیه سال با Escambia County واجد شرایط در مجموع $57 میلیون و سانتا رزا شهرستان واجد شرایط برای یک مجموع از 32 میلیون دلار. همه بودجه صرف شود باید توسط Dec. 31.

زمانی که DeSantis اعلام کرد که دور اول پرداخت در ماه ژوئن او به اتهام شهرستانهای استان با توزیع پول به دولت های محلی خود را در حوزه قضایی است.

رابینسون گفت: اخبار مجله سهشنبه که او نمی خواهید برای دریافت با استدلال به این شهرستان بیش از این موضوع اما باور نیست 5.7 میلیون دلار در سطل برای دیگر دولت های محلی و قانون اساسی افسران بود چه DeSantis به معنای.

"به طوری که این شهرستان دارای 49 میلیون دلار برای رفتن صرف و قانون اساسی افسران و شهرستان باید برای مبارزه با بیش از 5 میلیون دلار," رابینسون گفت.

Escambia County مدیر جانیس Gilley در دسترس بود به صحبت می کنند به اخبار, مجله قبل از مهلت پنج شنبه اما در جولای 16 او گفت: کمیسیون او را ملاقات با آنها را به صورت جداگانه به کار بر روی طرح نهایی خواهد بود که ارائه آن در جلسه بعدی Aug. 6.

گیلی گفت: این طرح به صورت مختلف سطل اولیه بود.

"من تنها با قرار دادن این خارج وجود دارد برای خود گفتگو" گیلی گفت: شهرستان کمیسیون. "اگر شما هر گردیم و بحث با من برداشت خود را از این خاص سطل پول و یا اگر شما خوش آمدید برای حمایت از آنها امروز اما ما قطعا می توانید توسط Aug. 6 من معتقدم که اجرای طرح را بر اساس بازخورد شما."

Escambia County کمیسر Lumon مارس گفت: اخبار و مجله او باز به طور عادلانه تقسیم بین این شهرستان و شهرستان اگر آن کمک می کند کمک به دست شهروندان می رسد ،

سانتا رزا شهرستان: Santa Rosa شهرستان تصویب $3.2 میلیون نفر در مراقبت بودجه برای 2 جدید سریع COVID-19 تست سایت

گردشگری در میان COVID-19: Escambia County تابستان رزرو هتل سقوط کوتاه از گردشگری رهبران امیدوار

"من امیدوار ما را به این عمل قبلا" می گفت. "من هیجان زده در مورد گوش دادن به آنچه که کارکنان پیشنهاد اما به همان اندازه به آنچه که همکاران من و ایده هایی است که آنها دارند و شهروند ورودی. مهم ترین چیز برای من این است که ما می خواهیم برای حفظ و تداوم سلامت و رفاه شهروندان در حالی که در همان زمان بازگرداندن اقتصاد است."

سانتا رزا شهرستان در زمان یک رویکرد متفاوت نسبت به Escambia County, استخدام یک شرکت مشاوره ای آورده است که در بیش از 70 ذینفعان از جامعه به پیشنهادات در مورد چگونه پول خود را باید صرف شود.

سانتا رزا شهرستان صرف $3.2 میلیون اضافی COVID-19 تست سایت و تایید 1.6 میلیون دلار برای رفتن به سانتا رزا County School District برای خرید محافظ شخصی دنده.

رابینسون با اشاره به اینکه پس از شهرستان دریافت پول در ماه ژوئن آن را تنها با استفاده از 250.000 دلار برای تبلیغات انتخاباتی است. او گفت که اگر این شهر به سرمایه های آن, پروژه های آماده برای شروع با استفاده از بودجه از جمله به عنوان یک پایگاه داده برای بی خانمانی خدمات و یک مرکز در روز برای بی خانمان ها که قرار بود به جلو به طور مشترک توسط رابینسون و ممکن است در سال 2019 و اورژانس شبانه پناهگاه.

رابینسون گفت: او معتقد است که مراقبت در عمل پول را می توان در یک پناهگاه بی خانمان برای جلوگیری از گسترش این ویروس در جمعیت و با اشاره به شهرستان طرح نیز اشاره به بی خانمانی به عنوان یک مسئله است که مراقبت در عمل پول می توانید آدرس.

"ما کاملا امیدواریم که شهرستان را انتخاب کنید تا برخی از این ایده ها به عنوان" رابینسون گفت.

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن