Pensacola رئیس آتش نشانی سریع عمل می کند برای نجات مرد مبتلا به حمله قلبی در زمین تنیس

Pensacola رئیس آتش نشانی جینی Cranor شد off-duty و بازی تنیس یکشنبه هنگامی که او را دیدم یک مرد در نزدیکی دادگاه سقوط و دچار یک حمله قلبی.

او بر خاست به عمل بلافاصله شروع CPR و اقدامات او اعتبار با صرفه جویی در زندگی انسان است.

Pensacola شهردار Grover رابینسون ستایش Cranor برای پاسخ سریع در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود روز شنبه.

“او یک نماینده که ما در اینجا در شهر Pensacola, و من فقط می خواستم دوباره از او تشکر می کنم برای این کار او هر روز” رابینسون گفت.

Cranor قبلا بازی تنیس برای حدود یک ساعت در محوطه دادگاه در پنساکولا کالج ایالتی که سقوط بیش از, در دور دادگاه او به یاد می آورد.

“من انداخت تلفن من در دوست من و گفت: ‘911 تماس بگیرید’,” او گفت:.

آتش ارشد زد به مرد بود که ناخودآگاه و بدون پالس و بلافاصله شروع به ماساژ قفسه سینه در حالی که اختصاص وظایف به تماشاگران.

“من از یکی از غریبه ها برای اجرا به یکی از ساختمان ها و دیدن اگر او می تواند پیدا کردن یک (automated external defibrillator),” Cranor گفت. “او نمی هر گونه سوال بپرسید. او فقط زد و نگاه از یک AED. البته ساختمان های قفل شده بودند بنابراین او قادر به دریافت یکی است.”

یکی دیگر از اطرافیان با استفاده از یک کیسه طراحی شده برای یک راکت تنیس برای سرپا نگه داشتن این مرد را به یک موقعیت بالا. Cranor به یاد می آورد که چگونه چند تماشاگران ارائه کمک های “ارسال برخی از کمک های معنوی” از طریق نماز.

دیسک گلف: Bubba Watson دیسک گلف چالش آمار برای ورود به سطح بازیکنان جانبازان به طور یکسان

برنامه تابستان: تابستان رایگان برنامه کمک خواهد کرد که 500 Escambia County بچه ها شروع مهد کودک در پای راست

هر کس در دادگاه با هم کار کرده تا اولین پاسخ دهندگان وارد شده است.

“این غریبه کامل — Pensacola غریبه که با هم برای کمک به این شخص که مرده بود” Cranor گفت. “او پالس کمتر است.”

اولین پاسخ اضطراری به می رسد ؟ شما آن را حدس زده: Pensacola آتش نشانان.

“ما تا به حال یک واکنش سریع از پنساکولا آتش نشانی خدمه” Cranor گفت. “موتور شرکت است که وارد, البته من می دانم که آنها را به خاطر من آتش ارشد. به عنوان آنها در حال راه رفتن تا من را به آنها ارائه برخی از بینش را به آنچه اتفاق می افتد شده است و که در آن ما نیاز به رفتن به بعدی. آنها در زمان بیش از این صحنه و قرار دادن یک AED و قادر به defibrilate قربانی است.”

آتش نشانان ایجاد یک راه هوایی و ارائه شده با اکسیژن است. زمان Escambia County EMS, واحد, وارد, برای انتقال او به بیمارستان را گردش بازگشته بود.

Cranor گفت که او امیدوار است این حادثه می درخشد نور را در اهمیت اطرافیان CPR.

او توصیه می کند که هر کس باید یک دانش پایه از CPR و انجمن قلب آمریکا “خارج از بیمارستان زنجیره بقا” که شامل به رسمیت شناختن یک حمله قلبی انجام ماساژ قفسه سینه, defibrillation مراقبت های پزشکی و پس از ایست قلبی مراقبت.

“اگر من می تواند نماد یک چیز است که فقط اطرافیان CPR حیاتی است,” او گفت:. “این یک مثال کامل است.”

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>