Pensacola سرباز در فورت هود مرده پیدا حداقل 4 مرگ در این سال در نزدیکی تگزاس پست

هدر آزبورن Austin American-Statemanانتشار: 10:53 AM EDT Jul 22, 2020مقامات ارتش در فورت هود در روز سه شنبه منت

توسط NEWSSALAM در 1 مرداد 1399

مقامات ارتش در فورت هود در روز سه شنبه منتشر شد به نام یک سرباز دیگر از این پست که پس از درگذشت او داشت بی توجه هفته گذشته در نزدیکی یک دریاچه است.

Pvt. Mejhor Morta, 26, از Pensacola, یکی از حداقل چهار فورت هود سربازان که بدن داشت و در نزدیکی پست های این سال است.

فورت هود مقامات در بیانیه ای گفت این سرباز داشت العملی روز جمعه در مجاورت Stillhouse دریاچه در حدود 20 مایل از کیللین بل در شهرستان است.

مقامات توصیف نیست شرایط اطراف مرگ و یا می گویند که آیا بازی ناپاک مشکوک است.

"همانطور که همه ما می دانیم سربازان ما امن نیست در فورت هود" گفت: ناتالی Khawam وکیل خانواده یکی دیگر از فورت هود سرباز مرده یافت در اوایل سال جاری پس از یادگیری Morta مرگ است.

"متاسفانه این سرباز آمریکایی از مرگ است که مطابق با نگرانی های ما این است که این سربازان در حال زندگی در یک خطرناک و پایه هستند که تهدید کرد اگر آنها صحبت کردن. به اندازه کافی به اندازه کافی است" Khawam اضافه شده است.

Khawam نشان دهنده خانواده Spc. ونسا Guillen, 20, که, مقامات می گویند که کشته شد توسط سرباز همکار Spc. آرون دیوید رابینسون در ماه آوریل است. Guillen بدن نیز یافت می شود در بل شهرستان در اواخر ماه ژوئن نزدیک به سه ماه پس از آخرین شنیده ها از در حالی که کار در داخل یک زراد خانه اتاق در فورت هود.

Guillen مورد خوست و به عنوان خانواده او خواستار یک بررسی کنگره به ارتش ایالات متحده را از دست داده و مورد.

ده هفته: یک جدول زمانی از جستجو برای ونسا Guillen

محققان می گویند رابینسون ضرب و شتم Guillen به مرگ با یک چکش صبح از مارس 22. مقامات متهم رابینسون دختر Cecily اگویلار دو لا فرانترا, 22, از Killeen کمک به او را تجزیه سوزاندن و دفن Guillen بدن در حدود 20 مایل دورتر از پست.

رابینسون به ضرب گلوله خود جولای 1 زمانی که مقامات مواجه او را پست Killeen, پلیس گفت:. اگویلار دو لا فرانترا متهم شده بود در دادگاه فدرال با توطئه به دستکاری در شواهد.

بیشتر در Guillen مورد: ونسا Guillen کشتن برگ خانواده عزادار بتواند برای سرنخ

ارتش این حساب چگونه Guillen درگذشت باقی مانده سرند با سوراخ است که محققان حاضر به روشن شدن Khawam گفته است.

ارتش ثانیه. رایان مک کارتی دستور بررسی مستقل از فرمان آب و هوا در فورت هود به عنوان Guillen مرگ نیز پرسش های مطرح شده در مورد درمان زنان و اسپانیایی اعضای خدمات.

ارتش گفته است که ظرف پنج روز از Guillen ناپدید شدن محققان تا به حال متمرکز رابینسون به عنوان اولیه مشکوک. اما توسعه شواهد کافی برای قفل کردن او در زمان ماه ارشد ارتش محققان جنایی گفت: رابینسون فرار او بازداشتگاه در ماه گذشته به مقامات بسته شد.

یک تیم غیر نظامی جستجوگران نیز می گویند نظامی محققان جستجو برای Guillen بدن نادیده گرفته شواهدی وجود دارد که می تواند منجر به کشف باقی مانده است او را یک هفته زودتر.

"ما از مردم تقاضا کنگره بررسی" Khawam گفت. "چگونه بسیاری از سربازان نیاز به مرگ قبل از کنگره موافقت خود را با تشکیل یک کنگره بررسی ؟

Morta سرباز مرده پیدا جمعه وارد ارتش در سپتامبر سال 2019 به عنوان یک Bradley مبارزه با مکانیک خودرو. پس ممکن است این سرباز اختصاص داده بود به 1st Battalion, 5th سواره نظام هنگ 2 زرهی Brigade Combat Team, 1st بخش سواره نظام.

Morta جوایز و دکوراسیون شامل جنگ جهانی علیه تروریسم خدمات مدال ملی دفاع مدال خدمات و سرویس روبان.

سرهنگ سرهنگ نیل آرمسترانگ فرمانده 1st Battalion, 5th سواره نظام در بیانیه ای گفت: روز شنبه که سربازان همکار خود هستند "واقعا دل با غم از دست دادن است."

"من می خواهم به ارسال من صمیمانه تسلیت خود را به خانواده, دوستان و عزیزان" آرمسترانگ گفت. "افکار و دعاهای من با آنها در طول این زمان دشوار است."

بل شهرستان کلانتر بخش در حال بررسی این حادثه فورت هود, مقامات گفت. مقامات در Bell County بازگشت نیست خواستار نظر پنج شنبه بعد از ظهر.

دو دیگر فورت هود سربازان به تازگی درگذشت.

در ژوئن 19, مقامات یافت اسکلتی باقی مانده از دیگر فورت هود, سرباز, Pvt. گرگوری مورالس در یک میدان در Killeen ماه پس از او از دست رفته است. آنها در حال بررسی مرگ او را به عنوان یک قتل.

مورالس که همچنین به عنوان شناخته شده گرگوری ودل گذشته دیده می شود در ماه اوت سال 2019 در رانندگی وسیله نقلیه شخصی در خارج فورت هود. او بود که مرخص روز پس از ناپدید شدن او شرکت کرد.

مورالس مورد: ارتش تایید بدن یافت می شود در نزدیکی فورت هود از دست رفته است سرباز گرگوری مورالس

مورالس 24 بود اوکلاهما مادری که به ارتش پیوست و در ژوئن 2015 به عنوان یک موتور اپراتور حمل و نقل. او تا به حال اختصاص داده شده به 1 میرسد تیپ 1 بخش سواره نظام از نوامبر 2016, ارتش, مقامات گفت.

مرگ Pfc. Brandon Scott Rosecrans, 27 نیز در حال بررسی به عنوان یک قتل پس از او مرده پیدا شد مارس 18 از زخم گلوله در حدود 13 کیلومتر از پست ارتش تایمز گزارش داد.

Rosecrans داشت با نارنجی 2016 جیپ Renegade در آتش در Harker Heights, Texas, این ارتش بار گزارش شده است.

از Kimberling City, میسوری, Rosecrans به ارتش پیوست در مارس 2018 و خدمت به عنوان یک quartermaster و مواد شیمیایی و تجهیزات تعمیرکار با 3 زرهی Brigade Combat Team, 1st بخش سواره نظام در ارتش بار.

کمک: جسیکا کشیش روبرتو Villalpando تام Vanden بروک و رایان میلرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de