Pensacola برسد گرما شاخص 107 قبل از اینکه کمی خنک کننده با چهارم جولای

گرما شاخص را در سه رقمی در شمال غربی فلوریدا در این هفته به عنوان منطقه سر به چهارم جولای آخر هفته.

برخی از مناطق در Escambia و سانتا رزا استان ها می تواند به گرما شاخص ارزش 107 روز چهارشنبه یک درجه خجالتی از خدمات ملی آب و هوا صدور مشاوره گرما به گفته جان Purdy, هواشناس با سرویس آب و هوا در موبایل, Alabama.

گرما شاخص در پنساکولا رسیده 105 روز سه شنبه.

Purdy گفت که ترکیبی از درجه حرارت در 90s و رطوبت ارزش باعث خواهد شد آن را به احساس مانند هوا 107 درجه یک ارزش شناخته شده به عنوان شاخص گرما.

بیشتر ابرها را به حرکت در منطقه شبه جمعه آوردن افزایش احتمال باران یک شب.

“که احتمالا به دست کشیدن چند درجه گرما شاخصهای بنابراین من معنی آن را نمی تواند رها کردن” Purdy گفت. “ما هنوز در انتظار گرما شاخص از 100 به 105 پس از آن یک قطره بزرگ رفتن به چهارم جولای آخر هفته.”

کروناویروس در فلوریدا: این سواحل در حال باز و بسته چهارم جولای تعطیلات

با گرما خواهد آمد شانس متعدد پراکنده در بعد از ظهر رعد و برق در هر روز از طریق آخر هفته.

Purdy گفت: این احتمال وجود دارد سیستم که حرکت می کند از طریق پنج شنبه شب می تواند معطل بیش از خلیج مکزیک و افزایش شانس خود را برای پراکنده رعد و برق برای این منطقه است.

“این چیزی است که ممکن است نا امید کردن مردم با قایق و آنها می خواهند به بیرون رفتن و لذت بردن از چهارم جولای آخر هفته” Purdy گفت. “آن را به نوع مرطوب و سخت به تعیین دقیقا چه ممکن است بهترین روز بیرون رفتن و اجتناب از هر نوع باران با رعد و برق به نگرانی در مورد.”

برای کسانی که نمی minding حرارت بالا و احتمال رگبار و سپس ساحل آب و هوا خواهد بود خوب Purdy گفت.

خطر تبدیل جریان باقی خواهد ماند و پایین را از طریق تمام آخر هفته با موج با ارتفاع 1 تا 2 فوت است.

“من می خواهم بگویم این می شود بسیار خوب برای رفتن به ساحل در صورتی که آنچه که مردم در حال رفتن به انجام این کار به دلیل آن را کم خطر تبدیل جریان و پوشش ابر به عقب نگه دارید که شدید خورشید ضرب و شتم بر شما” Purdy گفت.

جیم کمی را می توان در رسید [email protected] و 850-208-9827.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>