پلیس پس از بررسی تظاهرات انجام شده در سراسر Pensacola پل خلیج در خودرو هود

پلیس در حال بررسی پس از یک تجمع اعتراضی در پنساکولا پل خلیج در روز شنبه انجام شد در سراسر پل به خلیج فارس نسیم بر روی کاپوت آهسته حرکت SUV.

Pensacola اداره پلیس افسر بریتنی ماهیان خاویاری مرد گفت: “قرار داده شده خود را” بر روی کاپوت یک نقره فورد فلکس به عنوان آن سوار گذشته به آرامی تشکیل خط از معترضان که قفل اسلحه برای جلوگیری از ترافیک از هر دو طرف Bayfront پارک وی.

او گفت که این مرد انجام شد و توسط وسیله نقلیه به صورت تمام طول پل قبل از خلیج فارس نسیم اداره پلیس متوقف تعامل است.

او گفت: ماموران مشاهده نشد ظاهری آسیب به مرد اما او منتقل شد به بیمارستان توسط اورژانس.

“یک عازم جنوب وسیله نقلیه که قصد عبور از پل برای رفتن به خلیج فارس نسیم نوع ملاقات معترضان در همان زمان آنها تشکیل خط و (راننده) ادامه داد: به عنوان معترضان آغاز شد و به او احاطه خودرو” ماهیان خاویاری گفت. “آقا آیا اساسا خودش را در بالای کاپوت خودرو و باقی مانده بر روی کاپوت خودرو آن را به عنوان عبور بیش از به خلیج فارس نسیم.”

Pensacola پلیس در زمان بیش از این تحقیقات از خلیج فارس نسیم پلیس یک زمان کوتاه بعد از حدود 1:30 p. m. روز شنبه, ماهیان خاویاری گفت: آنها در حال بررسی باز “crash report.”

بازداشت شده اند ساخته شده است در این زمان. ماهیان خاویاری گفت: رانندگان شد همکاری و صحبت با پلیس بعد از ظهر شنبه.

این حادثه زمانی رخ داد که بیش از 20 معترضان در نقاشی های دیواری پل راهپیمایی به Bayfront قفل اسلحه مسدود و ترافیک همه و همه خطوط از هر دو طرف به عنوان آنها خواستار صحبت با شهردار Grover رابینسون از وسط جاده.

پس از 20 تا 30 دقیقه رابینسون بیرون آمد و به صحبت با معترضان و وضعیت حل و فصل شد چند دقیقه بعد.

این داستان به روز خواهد شد با اطلاعات بیشتر به عنوان آن می آید.

جیک Newby را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8538.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>