استاد شگفت زده برای پیدا کردن او تدریس شده بود مانکن

"Mannequinning" را به عنوان دانش آموزان می خواهم به آن تماس بگیرید, یک راه جدید از پرش کلاس. آن را شامل پانسما

توسط NEWSSALAM در 9 تیر 1399

"Mannequinning" را به عنوان دانش آموزان می خواهم به آن تماس بگیرید, یک راه جدید از پرش کلاس. آن را شامل پانسمان اندازه کامل مانکن در روز لباس و داشتن آن حضور همه مجازی درس. این روند آغاز شد و در اواخر ماه مارس و پس از آن کلاس های درس مجازی را بیشتر شبیه اتاق عقب فروشگاه.

هزاران نفر از استادان و معلمان در سراسر کشور در حال حاضر تحقق تقریبا یک ماه پس از پایان مدت که آنها تدریس شده بود اشیاء بی جان برای سه ماه گذشته. آن است و نه این واقعیت است که دانش آموزان در حال "بازی پر از قلاب" که شگفتی معلمان بلکه شیوه ای است که در آن دانش آموزان در حال تصمیم گیری برای انجام این کار. چرا مانکن ؟

"من mannequinned راه من را از طریق همه کلاس های من. استادان من به سختی متوجه من گم شده بود و من خوانده و نه یک کلمه تقریبا در 90 روز" ورودی دوم فضل میلتون '23 که اتفاقی دیگر می تواند طلسم کلمه دوم گفت.

روند تکامل یافته برای تبدیل شدن به بیشتر قابل دسترس برای دانش آموزان است. کسانی که ممکن است به اندازه مانکن ممکن است آنها را جایگزین کیسه آرد, کرباس, کیسه و کیسه و حتی عجیب و غریب بی پدر و مادر است.

دانش آموزان و نیز تبدیل شدن به خلاق تر در لباس آنها را فراهم کند و برای خود شیرین کاری دو برابر ساختن آنها در تریل و روابط و گاهی اوقات حتی کامل چهره آرایش.

"آن آغاز شده به عنوان یک راه آسان برای دریافت خارج از کلاس اما من متوجه شدم که من واقعا لذت بردم از پانسمان تا من مانکن," تمام وقت دانشجو جرمی بکمن '22 گفت. "من در واقع تصمیم به تغییر عمده من از کسب و کار برای طراحی مد."

پروفسور اد قهوه ای کالیفرنیا مدرسه آموزش عالی یکی از اولین برای تحقق بخشیدن به ظهور روند زمانی که او به تماشای دوباره فیلم از سخنرانی های خود را. بیشتر او در ضبط او متوجه شد که هیچ یک از دانش آموزان خود را در حال حرکت بودند.

"این بود وهم آور" براون گفت. "من می توانم همه آنها را مثل روز روشن اما آنها نگاه یخ زده — مانند بلوک های یخ با دانش آموز بدهی."

او به همکار خود اساتید و متوجه شد که همکاران او بودند رعایت همان عجیب هنوز هم دانش آموزان است. قهوه ای به سرعت متوجه شدم که این دانش آموزان تا به حال شده است با استفاده از او و دیگر اعضای هیات علمی برای چند ماه.

به دنبال بیشتر از نزدیک در ویدئوها, او شروع به توجه است که ویژگی های خیره در او بودند پلاستیکی به جای گوشت و خون.

"من قطعا انتظار یک زن و شوهر از دانش آموزان به سر اشاره کردن در کلاس, اما من هرگز فکر نمی کردم من می بینم سر خود را رول کردن گردن خود را" براون گفت.

یادداشت سردبیر: این مقاله صرفا طنز و ساختگی است. تمام اسناد در این مقاله هستند نه واقعی و این داستان باید خوانده شود در زمینه سرگرمی های خالص تنها.

تماس با Prithi Srinivasan در 22psrinivasan 'در' gmail.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب