در کنگره ایالات متحده مت Gaetz روز پنجشنبه گفت که او باور ندارد که آینده کنگره امداد لایحه برای coronavirus تا به حال به اندازه کافی رای به تصویب یک هفته دور از فدرال همه گیر مزایای بیکاری انقضای.

“در گفتگو با کاخ سفید و سنا آن را مانند به نظر نمی آید که وجود دارد یکی دیگر از بسته های قانونی با همخوانی قابل توجهی به اندازه کافی به تصویب” Gaetz گفت.

اعضای کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مذاکرات به تصویب یکی دیگر از بسته کمک در پاسخ به کوروناویروس. دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای فرمت 600 دلار افزایش هفتگی مزایای بیکاری اما جمهوری خواهان استدلال کرده اند اضافی مزایای بیکاری disincentivize بسیاری از مردم از بازگشت به کار.

آخرین آمار و ارقام: Pensacola منطقه نرخ بیکاری به 7.4 درصد در ماه ژوئن به بیش از 5000 بازگشت به کار

اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری ارائه شده توسط دولت فدرال به طور رسمی مجموعه به پایان ژوئیه 31.

Gaetz ارائه شده است که اگر لایحه تصویب بودجه در حال حاضر تایید شده از دولت فدرال هنوز هم می تواند کمک کند متحده است.

“وجود بیش از یک تریلیون دلار در اختصاص بودجه از واشنگتن که هنوز صرف شده در سراسر کشور و یا برنامه ریزی شده و بنابراین شاید راه وجود دارد به انعطاف پذیری بیشتر برای کشورهای با آنچه که ما در حال حاضر اختصاص, اگر وجود ندارد یکی دیگر از توافق بر روی یکی دیگر از tranche از پول در آینده” Gaetz گفت.

Gaetz ساخته شده از نظر طول Facebook Live تاون هال پنج است که برجسته دولت تشکر. الکس آندراده. Gaetz تایید کرده است آندراده در انتخابات مبارزات انتخاباتی برای حزب جمهوری خواه نامزدی برای فلوریدا, خانه, District 2 برابر Gaetz سابق 2016 و 2018 ایران رقیب کریس Dosev.

این رویداد حدود 30 دقیقه به طول انجامید و شامل عمدتا از Gaetz درخواست آندراده سوال در مورد محلی پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

آندراده گفت دفتر او کمک کرده است “چند صد” ترکیبات با نرخ بیکاری. او گفت: 21,000 Escambia County ساکنان به کار گرفته شده اند تا کنون.

“ما توانسته ایم به کمک چند صد کار را از طریق مسائل خود را و مطمئن شوید که آنها ادعای خود را تجدید نظر به اطمینان یا اگر آنها واجد شرایط برای استاندارد دولتی نرخ بیکاری آنها خواهد شد به احتمال بسیار زیاد هنوز هم واجد شرایط برای همه گیر بیکاری کمک” آندراده گفت. “بنابراین امیدوارم که اگر شما با دفتر ما تماس بگیرید ما می توانیم به تشدید نگرانی های است که شما و تشدید درخواست خود را از طریق این فرآیند است.”

آندراده گفت: یکی از بزرگترین مشکل او شنیده است که افراد مبتلا به بیماری حاد نیست به دنبال مراقبت های پزشکی — چیزی که او مقصر ترس ناشی از پوشش رسانه ای از coronavirus.

“آنها شده ایم ترس در واقع به رفتن به بیمارستان آنها بوده ام می ترسم برای رفتن به ERs آنها بوده ام می ترسم برای تماس با پزشکان خود را به دلیل خود را در بخش بزرگی بیش پاسخگو ترس به COVID-19,” آندراده گفت.

COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در Escambia County باقی مانده تخت دو روز گذشته پس از دو برابر شدن در هر ماه بیش از دو ماه گذشته. به عنوان روز پنج COVID-19 بيمار ساخته شده و تا حدود 21 درصد از تمام بیماران بیمارستان در Escambia County است.

Gaetz توافق با آندراده و اضافه شده است که بیمارستان ها نمی تواند عملکرد مالی بدون ارائه اعمال جراحی الکتیو.

“ما باید برای ایجاد اعتماد دوباره در مردم که آنها می توانید دریافت که مراقبت های بهداشتی و در نهایت اجازه می دهد که سیستم برای شکوفا” Gaetz گفت.

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de