سانتا رزا شهرستان حرکت COVID-19 سایت آزمون به میلتون مرکز جامعه با توجه به ترافیک

به سهولت ترافیک نگرانی به عنوان تست بالن در سانتا رزا کانتی فلوریدا وزارت بهداشت در سانتا رزا شهرستان COVID-19 رانندگی در تست سایت حرکت خواهد کرد به میلتون مرکز در هفته آینده.

سایت حرکت خواهد کرد از اداره استوارت در خیابان به مرکز جامعه در 5629 Byrom سنت آغاز چهار شنبه, جولای 8, با توجه به انتشار اخبار.

سایت ساعت پس از عمل خواهد بود 8:30 تا 11:30 صبح تست ارائه خواهد شد در یک چاه کن همیشه ته چاهه اساس هیچ پیش غربالگری و یا قرار ملاقات مورد نیاز است. کسانی که درخواست آزمایش خواسته می شود را شناسایی و آگاه باشید که زمان انتظار ممکن است متفاوت باشد بسته به تعداد افراد درخواست یک آزمون.

“ما شاهد اتومبیل های بیشتر آمده از طریق آزمایش ما سایت گفت:” ساندرا پارک-اوهارا DOH-سانتا رزا مدیر در انتشار اخبار. “وسایل نقلیه مورد نیاز به صبر به نوبه خود به پارکینگ در ما میلتون محل بود که بر جریان ترافیک استوارت در خیابان پس, دلایل ایمنی ما تصمیم به نقل مکان. طراحی مرکز جامعه بسیاری خواهد اجازه می دهد ترافیک به حرکت با خیال راحت تر و کارآمد است.”

درایو تست را نیز در ادامه پنج شنبه ها در نیمه راه در محل 5840 خلیج فارس نسیم پارک وی از 8:30 تا 11:30 صبح

آخرین شماره: با 94 جدید COVID-19 موارد Escambia County می رسد 2,046 کل; SR می افزاید: 24 به صورت مجموع 617

آن است که لازم نیست برای تماس با وزارت بهداشت در هنگام ورود در هر دو تست سایت. کارکنان را در سایت به مستقیم ترافیک در هر دو مکان با توجه به آزادی مطبوعات.

DOH-سانتا رزا COVID-19 مرکز تماس است که هنوز پذیرش تماس در 850-564-2307. خدمات دیگر از جمله WIC و خدمات دندانپزشکی در دسترس هستند با تعیین وقت قبلی در هر دو DOH-سانتا رزا مکان. به یک قرار ملاقات و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات موجود تماس 850-983-5200.

آنی جاهای خالی را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>