خانه پروانه پانهل به میلتون حرکت می کند، امیدوار است تا تابستان آینده باز شود

آنی بلانکسPensacola اخبار مجله منتشر شده در 7:00 صبح EDT اوت 11, 2020خانه پروانه پانهل سرانجام به خانه جدید خو

توسط NEWSSALAM در 21 مرداد 1399

خانه پروانه پانهل سرانجام به خانه جدید خود که مدت ها در انتظار آن در خانه تاریخی T.W. جونز در میلتون نقل مکان کرد، اما هنوز هم راه برای رفتن قبل از آن آماده به طور رسمی استقبال بازدید کنندگان است.

غیر انتفاعی اعلام کرد هفته گذشته آن را به طور رسمی تا مغازه در ملک نه هکتار در 4966 هنری خیابان در میلتون افتتاح شد، نشانه یک گام بزرگ در سفر که آن را از محل دیرينه خود را در پای پل ناوار به اموال بیشتر چوب زده در بخش مرکزی شهرستان.

"اوه خدای من، خیلی احساس خوبی داره که بالاخره جای خودمون رو داشته باشم، و این مال ما و پروانه ها ست" معامله بزرگي بود، پس حالا بايد کار کنيم تا باز بشيم. ما امیدواریم که تا تابستان آینده باز باشد."

پروانه درام: خانه پروانه پانهل در مذاکرات به حرکت به میلتون، اما یک خانواده طولانی مدت آن را نمی خواهم وجود دارد

مکان جدید هنوز ساکنان پروانه ای را در خود جا نداده است. خانه پروانه پانهل هنوز هم در روند جمع آوری کمک های مالی برای ساخت ویوآریوم 1800 فوت مربع (محوطه نمایش داده شده است که پروانه خانه) ، و همچنین به عنوان یک مرکز یادگیری ، باغ ها و محوطه سازی ، افزایش خانه و پارکینگ و تجهیزات.

در حال حاضر، خانه پروانه Panhandle مجموعه ای از پروانه های سنجاق دار در نمایش برای اهداف آموزشی، اما امیدوار است برای ارتقاء امکانات یادگیری تا آن می تواند گروه مدرسه و سفرهای میدانی استقبال می کند تا سال آینده.

بنیاد رودخانه بلک واتر خانه و ملک را در اوایل سال جاری به مبلغ ۱۲۵ هزار دلار به خانه پروانه پانهل دوفروخت.

خانه پروانه در حال برنامه ریزی برای اولین بار جمع آوری کمک های مالی خود را، رانندگی از طریق پروانه فروش کارخانه، از 9:00 تا 12 سپتامبر.

غیر انتفاعی نیز جمع آوری پول از طریق GoFundMe آنلاین، و چک نیز می تواند قابل پرداخت به خانه پروانه Panhandle ساخته شده و به 6758 پارک خیابان، میلتون FL 32570.

آنی بلانکس را می توان در ساعت ablanks@pnj.com 850-435-8632 رسیده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن