T. T. Wentworth شد KKK رهبر در 1920s. در حال حاضر UWF تاریخی اعتماد به نظر می رسد به موزه تغییر نام

جیم کمی Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 8:52 PM EDT Jul 13, 2020دانشگاه وست فلوریدا تاریخی اعتماد در حال بررسی

توسط NEWSSALAM در 24 تیر 1399

دانشگاه وست فلوریدا تاریخی اعتماد در حال بررسی نحوه تغییر نام T. T. Wentworth جونیور ایالتی فلوریدا موزه پس از به تازگی کشف اسناد تاریخی نشان داد Wentworth بود رهبر Ku Klux Klan در Escambia County در 1920s.

محلی مورخ تام گارنر با ارسال نامه ای به پنساکولا شورای شهر روز یکشنبه تخمگذاری بخشی از تحقیقات خود را به محلی بناهای تاریخی و اتصالات آنها به برتری پیش از شورا رای سهشنبه در مورد اینکه آیا برای حذف Confederate monument در لی مربع است.

گارنر اشاره در نامه خود که T. T. Wentworth جونیور یاد شده به عنوان یک صاحب کسب و کار مورخ و حتی اینکه نام مستعار "آقای تاریخچه" توسط مجله اخبار. او مجموعه ای از خاطرات تبدیل به چیزی شد که امروز یک دولت متعلق به موزه که توسط UWF تاریخی اعتماد.

ونت ورث بود Escambia County, کمیسر, جوانترین منتخب در فلوریدا که در آن زمان در سال 1920 و در سال 1928 او Escambia County tax collector موقعیت او برگزار شد تا 1940.

همان سال او یک کمیسر, Wentworth شد و همچنین بخشی از "امپراتوری نامرئی" برگزاری عنوان "Kligrapp," یا, منشی, از شوالیه های Ku Klux Klan Escambia Klan شماره 57. در سال 1925 او پاك و منزه سایکلوپ" رهبر محلی فصل سفید supremacist گروه برگزار شد و موقعیت حداقل تا سال 1928 اسناد در UWF تاریخی اعتماد archives نشان می دهد.

Untold history: A 'کودتا' led سفید supremacists منجر به قرار دادن Pensacola را Confederate monument

"که می گوید داستان از یک جامعه?" گارنر در نامه خود نوشت. "می شود که حافظ از آن تاریخ ؟ در میان Pensacola اولین سرایان بودند والا غول یا پهلوان یک چشم Wentworth و مؤتلفه جانباز Chipley."

ویلیام Chipley سابق Pensacola شهردار یکی از نیروهای محرک پشت قرار دادن Confederate monument در لی مربع در سال 1891 و او خود گرانیت ستون هرمی شکل سنگی بنای تاریخی در میدان فردیناند.

اسناد تاریخی اعتماد archives شامل Wentworth را KKK کارت عضویت حروف از ونت ورث به "Grand اژدها قلمرو فلوریدا" و یک فاکتور برای Wentworth را "پاك غول یا پهلوان یک چشم" بدهد.

"برای کسانی که نا آشنا با اعتقادات و اصول کلان یک فلسفه است که با Wentworth شده اند آشنا تنگاتنگی سازمان در سال 1922 قانون اساسی آن را روشن می سازد: "ما avow تمایز بین نژادهای انسان به عنوان مقرر توسط خالق و ما باید همیشه درست خواهد بود برای نگهداری از سفید برتری و قاطعانه مخالف هر گونه سازش آن'" گارنر نوشت: در این نامه است.

گارنر صرف مقدار زیادی از زمان در تاریخی اعتماد و بایگانی شده است در تحقیق تاریخچه نژادی و خشونت در Escambia County برای بیش از 20 سال است. او درگیر شده است در تاریخی و باستان شناسی در جامعه غربی فلوریدا برای بیش از 40 سال و در سال 2015 او کشف محل تریستان د لونا 1559 حل و فصل تلاش در پنساکولا.

گارنر گفت: اخبار و مجله او شنیده شایعات Wentworth دخالت در KKK برای سال ها و حتی که وجود دارد Klan اسناد در Wentworth پرونده از زمانی که او جمع آوری مالیات است که بخشی از تاریخی اعتماد بایگانی.

اما تاریخی اعتماد تنها به تازگی به دست آورد Wentworth شخصی اسناد را از خانواده اش و مستغلات و در اوایل سال جاری خواسته جلب اعتماد archivists برای مشاهده هر کلان مربوط به مواد بودند که بخشی از این تازه به دست آورد ،

این archivists هنوز کار به فروشگاه بیش از 7,500 موارد است که بخشی از این مجموعه که شامل یک جعبه Wentworth شخصی Klan یادگاری.

"آنها (archivists) دانست و آن را Klan اما حتی مطمئن نیستم که آنها گرفته اند هم به خواندن آن هنوز به دانستن آنچه در آن" گارنر گفت. "من ممکن است تنها کسی است که می داند که واقعا آنچه در آن به معنی به خاطر من همه چیز را بخوانید و من مثل holy crap این نهاد T. T. Wentworth درست در مرکز آن است."

در بیانیه ای به اخبار مجله UWF تاریخی اعتماد گفت: رهبری از این سازمان ساخته شده بود آگاه یکشنبه شب Wentworth نقش در KKK از جلب نامه.

"اعتماد به طور فعال بررسی فرایند مناسب و مصوبات مورد نیاز برای تغییر نام T. T. Wentworth جونیور ایالت فلوریدا در موزه" بیانیه ای گفت:. "موزه نامگذاری شد و در سال 1988 توسط فلوریدا رژیم صهیونیستی. باب مارتینز. اعتماد به دست آورد این موزه در سال 2001 زمانی که اعتماد شد حمایت مستقیم سازمان از دانشگاه وست فلوریدا. UWF تاریخی اعتماد را به شدت محکوم نژادپرستی و نفرت است و قویا متعهد به دقیق و فراگیر تفسیر Northwest Florida تاریخ."

راب Overton, مدیر اجرایی UWF تاریخی اعتماد گفت که او خواهد بود با معرفی یک تغییر نام به اعتماد هیئت مدیره. او گفت: ماموریت اعتماد است که به جمع آوری و حفظ تفسیر و به اشتراک گذاری تاریخ Northwest Florida اما تجلیل دردناک بخشی از این تاریخچه را منعکس نمی کند که ماموریت.

"ما می خواهیم به اشتراک گذاری آن ما را در مورد آن بگویید ما را از آن یاد بگیرند و تفسیر آن است. اما تجلیل از آن است که فقط چیزی است که من فکر نمی کنم جامعه و یا ما را در حمایت," او گفت:.

Wentworth عضویت در کلان رخ داده است که این سازمان بود و در اوج قدرت خود پس از آن دوباره در سال 1915 تاسیس و رشد به بیش از 4 میلیون عضو در سراسر کشور توسط 1924.

"بسیاری وجود دارد و زیاد شدن اعضای کلن برگزار شد که موقعیت, قدرت,, آیا آن را در این نوع از شهر, سطح, شهرستان, سطح, سطح دولت و یا در سطح فدرال که در آن ما چندین نشسته سناتور ایالات متحده آمریکا که وابسته بودند و کلان در دهه 1920" مورخ فلیکس هارکورت گفت: اخبار و مجله. "پس برای دیدن رابطه بین کسانی که در برگزاری دولتی از برخی از نوع و کلان عضویت در غیر معمول است."

هرکورت یک استاد تاریخ در Austin در تگزاس و نوشت: 2019 کتاب "Ku Klux Kulture" که به بررسی نفوذ فرهنگی KKK در 1920s.

کلان اعضای 1920s اغلب مردم در موضع قدرت است که با استفاده از موقعیت خود برای پیشبرد ایدئولوژی گروه سفید برتری و ضد مهاجر شدند.

"کلان از دهه 1920 تا به حال سرمایه گذاری عمیق در یک تفسیر خاص از تاریخ ایالات متحده" هارکورت گفت. "اکثر بلافاصله آنها تا به حال یک تفسیر خاص از جنگ داخلی و بازسازی. یک تفسیر که نمایندگی آنها را به عنوان قهرمانان که بازخرید جنوب و نه به عنوان یک خشونت آمیز سفید supremacist سازمان تروریستی است. ... در بسیاری از راه های احیای کلان در سال 1920 بود که متکی به این نوع از تفسیر بازسازی تاریخ است."

اورتون گفت: برخی از این اطلاعات ممکن است شامل در یک نمایشگاه جدید در حال برنامه ریزی برای موزه است که پوشش سیاه و تجارب در پنساکولا در سن Jim Crow.

Teníadé Broughton, رئيس جمهور از جان یکشنبه جامعه و نامزد منطقه 5 صندلی Pensacola شورای شهر درگیر شده است در همکاری با موزه که در نمایشگاه. او گفت که او امیدوار است اطلاعات جدید در مورد Wentworth و تغییر نام موزه آگهی Pensacola به گفتگو در مورد آن "ناراحت کننده گذشته است."

"در حال حاضر که آن را یافته است در دور ما به عنوان یک نسل به عنوان افرادی که زنده هستند امروز ما در حال رفتن به مسئول چگونه این داستان گفت:" Broughton گفت. "و آن دیگر زمان برای آنها را به پنهان است. آن را به اشتراک گذاشته شود و مناسب قرار داده و زمینه را برای نسل های آینده به طوری که آنها را به درک بهتر از شهر ما گذشته از آنچه ما در حال حاضر."

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن