تست دقیق افراد IDs که سوزاک می تواند با آنتی بیوتیک خوراکی ساده درمان

یک تست طراحی شده توسط محققان UCLA می تواند اشاره کند که افراد مبتلا به سوزاک با موفقیت به سیپروفلوکساسین خوراک

توسط NEWSSALAM در 22 مرداد 1399

یک تست طراحی شده توسط محققان UCLA می تواند اشاره کند که افراد مبتلا به سوزاک با موفقیت به سیپروفلوکساسین خوراکی ارزان قیمت پاسخ می دهند، که قبلا بیش از نگرانی باکتری که باعث عفونت شده بود مقاوم در برابر آن حاشیه.

در a تحقیقات منتشر شده در مجله همتا مرور بیماری های عفونی بالینی، یک تیم تحت رهبری UCLA متوجه شد که از 106 نفر از افراد آزمون شناسایی شده به عنوان داشتن یک فشار سوزاک به نام وحشی نوع gyrA سرین، همه با یک دوز از سیپروفلوکساسین خوراکی درمان شد. اگرچه این آزمایش سه سال است که در دسترس است، این اولین بار است که به طور نظام مند در انسان مورد مطالعه قرار گرفته است.

آزمایش جدید به پزشکان می دهد انتخاب های بیشتری برای درمان عفونت مقاربتی و می تواند کمک به کاهش سرعت گسترش سوزاک مقاوم به مواد مخدر، گفت: دکتر جفری کلاوسنر، نویسنده اصلی مطالعه و استاد پزشکی در تقسیم بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی دیوید گفندر UCLA.

"سوزاک یکی از شایع ترین عفونت های مقاوم به مواد مخدر در سراسر جهان است و سخت تر برای درمان تبدیل می شود. روش های درمانی فعلی نیاز به تزریق آنتی بیوتیک ی دارد که گران قیمت و دردناک است." کلاوسنر که همچنین استاد کمکی اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی UCLAفیلدينگاست. این آزمایش جدید می تواند درمان سوزاک را با آنتی بیوتیک های مختلف، از جمله یک قرص که توسط دهان داده می شود، آسان تر و امن تر کند.  

او افزود: «استفاده از قرص به جای یک شات، درمان شرکای جنسی بیماران مبتلا به سوزاک را نیز آسان تر و سریع تر می کند»

توانایی باکتری ها در تغییر در طول زمان به روش هایی که اثربخشی داروهای طراحی شده برای کشتن آنها را محدود یا از بین می برد، مشکلی جهانی ایجاد کرده است. Gonorrhea به خصوص در این زمینه مهارت دارد و مقاومت فزاینده ای در برابر تمام آنتی بیوتیک های فعلی را توسعه داده است. five به دلیل گسترش سوزاک مقاوم در برابر چند دارو، مقامات بهداشت عمومی آن را یکی از پنج تهدید فوری برای سلامت عمومی اعلام کرده اند..

سیپروفلوکساسین تا سال ۲۰۰۷ برای درمان سوزاک استفاده می شد، زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری پس از اینکه عفونت های گنوکوک به دارو مقاومت ایجاد کرد، توصیه استفاده از آن را متوقف gonorrhea کرد.

با این وجود، حدود 70% تا 80% از عفونت های سوزاک در ایالات متحده هنوز هم می تواند با سیپروفلوکساسین درمان شود. دانشمندان تلاش کرده اند تا تعیین چگونگی شناسایی بهتر موارد برای استفاده هدفمند از درمان سیپروفلوکساسین، کاهش نیاز به استفاده از آنتی بیوتیک تزریقی ceftriaxone و کاهش خطر مقاومت به آن دارو است. میزان مقاومت سوزاک در برابر سفالیاکسون در حال حاضر کمتر از ۱٪ است.

تست DNA محققان that makeتوسعه یافته تشخیص جهش ژنتیکی خاص در باکتری سوزاک است که آن را مقاوم به سیپروفلوکساسین.s سیپروفلوکساسین در برابر عفونت ها بدون آن جهش بسیار موثر است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب