تصویر کامل: چرا ما باید بیشتر اطلاعات دموگرافيک در COVID-19

در حال حاضر ما همه آشنا با فشار بسیار زیاد به COVID-19 همه گیر داده ما سیستم مراقبت های بهداشتی با بسیاری از ا

توسط NEWSSALAM در 14 اردیبهشت 1399

در حال حاضر ما همه آشنا با فشار بسیار زیاد به COVID-19 همه گیر داده ما سیستم مراقبت های بهداشتی با بسیاری از امکانات پزشکی در سراسر کشور سبب با تقاضای بالا و عرضه محدود آنها به عنوان تلاش برای مقابله با هجوم بيماران مبتلا است.

اما بحران نیز برجسته مراقبت های بهداشتی دیگر چالش ها از جمله کسانی که مربوط به عدالت در سلامت و قابل توجه اختلاف در خطر و نتایج در میان نژادها و اقوام. داده های کنونی نشان می دهد, برای مثال, که آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین تبار هستند احتمال بیشتری نسبت به دیگران را آلوده می شود و مرگ ناشی از این بیماری است. هنوز اطلاعات دموگرافيک باقی مانده است پراکنده به ویژه برای گروه های مانند برادر بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام و سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا.

Ninez پنکمدیر UCLA مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت و استاد بهداشت, سیاست و مدیریت در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشتکار برای پرداختن به این نگرانی ها. او به ما در مورد نیاز به جمع آوری داده ها در گروه های کمتر این بدان معنی برای مرور COVID-19 و آینده بهداشت عمومی بحران و چگونه یک ابزار جدید توسعه یافته توسط این مرکز می تواند کمک به سیاستگذاران روزنامه نگاران و دیگران را بهتر درک این بیماری همه گیر.

چگونه است COVID-19 همه گیر ریختن نور را در کشور مراقبت های بهداشتی ،

در یک بیماری همه گیر همه ما در معرض خطر و به موقع دسترسی به مراقبت های بهداشتی بسیار مهم است به منظور تشخیص و کنترل درمان بیماران مبتلا به این بیماری. مانند دیگر بهداشت عمومی بحران این یکی تست توانایی ما سیستم مراقبت های بهداشتی برای رسیدگی به افزایش تقاضا برای خدمات.

من می خواهم بگویم ما با چالش های سقوط به سه دسته کلی: در دسترس بودن مراقبت از مسائل هزینه و بیمه و مسائل فرهنگی است که بر کسانی که به دنبال مراقبت.

وجود دارد که مخلوطی از خصوصی و عمومی بهداشت و درمان و پوشش بیمه درمانی در ایالات متحده و تحقیقات همواره نشان داده است که هزینه یک مانع در به دنبال خدمات مراقبت های بهداشتی. آن مهم است برای حفظ در ذهن وجود دارد که هنوز هم نزدیک به 28 میلیون آمریکایی و 3 میلیون کالیفرنیا که هیچ بیمه درمانی در تمام و همچنین تعداد زیادی از underinsured مردم است.

در واقع زمانی که UCLA مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت انجام سالانه آن سلامت کالیفرنیا مصاحبه بررسی در 2018, نزدیک به 45 درصد از کالیفرنیا گفت: آنها تا به حال با تاخیر دریافت پزشکی مراقبت با توجه به این هزینه و یا به دلیل عدم بیمه. که نزدیک به نیمی از جمعیت. بنابراین مردم طبعا نگران کردن از جیب برای هزینه های آزمایش و درمان.

دیگر موانع دسترسی شامل یک عدم اعتماد در مراقبت های بهداشتی جامعه در میان بخش های خاصی از جمعیت و کمبود فرهنگی صالح مراقبت است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که در درک تأثیرات فرهنگی مختلف نژادی و قومی و یا اجتماعی و اقتصادی گروه و قادر به ارائه مراقبت های بهداشتی در راه است که نسبت به کسانی که تحت تاثیر قرار. این امر به ویژه مهم است زیرا نژادی و اقلیت های قومی هستند و آماده برای تبدیل شدن به اکثریت در ایالات متحده آمریکا در چند دهه آینده است. محققان و متخصصان پزشکی به نام برای بیشتر توانمندی های فرهنگی به عنوان کشور می شود به طور فزاینده ای متنوع است.

این بحران روشن در همه این بهداشت عمومی موانع و همچنین به عنوان سیستم را ناتوانی در پاسخگویی به نیازهای هر کس که نهفته از COVID-19 تحت تاثیر قرار می افراد از تمام زمینه های اجتماعی و اقتصادی سنین و نژادها و اقوام است.

کدام گروه بوده اند بیشتر تحت تاثیر COVID-19 و چرا ؟

گزارش های اخیر توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دیگر آژانس های بهداشت نشان می دهد که سیاه و لاتینx گروه هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری است. سیاه آمریکایی ها در واقع در حال تبدیل شدن به آلوده COVID-19 و مرگ ناشی از آن در حد نرخ بالاتر از هر گروه دیگری در امریکا است. دلایل این حال به طور کامل روشن نیست اما ما نمی دانیم که آمریکایی ها رنج می برند به طور نامتناسبی از برخی شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و فشار خون بالا و چاقی شده اند که مربوط به در معرض خطر بیشتر مرگ ناشی از COVID-19. عدم اعتماد در سیستم مراقبت های بهداشتی و عدم استفاده از بیمه نیز ممکن است عوامل موثر بر آن.

و Latinos سقوط دیگر نژادها و اقوام در پوشش و دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که ممکن است کمک به فقیر سلامت است.

خوب اطلاعات دموگرافيک کلیدی برای درک چرا و چگونه گروه های مختلف تحت تاثیر قرار coronavirus اما تا کنون اطلاعات پراکنده هستند و به خصوص فاقد چنین نژادی و قومی به عنوان برادر بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام و سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا.

برای مثال در کالیفرنیا داده ها نشان می دهد نامتناسب بار در COVID-19 عفونت و مرگ و میر برای بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام اما داده های گزارش شده تنها برای یک مسابقه غیر Latinx بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام و حتی بیش از نیمی از این گروه چند نژادی هستند. در ایالات متحده 62 درصد از سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا یا چند نژادی یا Latinx و خطر ابتلا به این جامعه ممکن است پنهان اگر موارد گزارش شده در زیر چند نژادی یا لاتین دسته.

نیز وجود دارد که نگرانی ها در فیلیپین در جامعه به ویژه در مورد خطرات فیلیپینی کارکنان مراقبت های بهداشتی. در کالیفرنیا 1 در هر 5 پرستاران فیلیپینی است. هنوز COVID-19 خطرات نقاب برای این گروه به دلیل نژادی آمار شامل آنها را در مجموع آسیایی رده.

به طور کلی وجود دارد کمبود داده برای این گروه و دیگران در سراسر این تحقیقات و این راهی است که داده های شکسته شده را به دقت منعکس کننده تصویر از آنچه در جریان است تا آنجا که موارد و میزان مرگ.

گروه های مهاجر نیز در معرض خطر به خصوص با زمان "اتهام عمومی" قوانین است که باعث می شود مهاجران که دریافت منافع عمومی مانند مواد غذایی کمک مسکن و مهمتر از مدیکر واجد شرایط برای ویزا و کارت سبز. این ایجاد بی میلی در میان این جوامع به دنبال خدمات عمومی مانند بهداشت و درمان. این COVID-19 وضعیت تشدید این ترس و در نهایت می تواند منجر به بدتر سلامت برای مهاجران به عنوان به خوبی.

به همین دلیل است که جمع آوری داده ها در بیشتر نژادها و اقوام مهم است ؟

اطلاعات بیشتر در سراسر کشور را ترکیب متنوع قومی و نژادی گروه ترجمه به بیشتر نمایندگی و انصاف. این است که چرا من منجر کالیفرنیا سلامت مصاحبه بررسی با عدالت در سلامت محور چارچوب است. بررسی جمع آوری و گزارش disaggregated نژادی و قومی اطلاعات در کالیفرنیا فراتر از عمده نژادها و اقوام — این شامل Latinx, سفید, سیاه, اسیایی, آمریکا آمریکا و آلاسکا بومی هاوایی بومی و جزایر اقیانوس آرام و دیگران — و این کار را در زبان انگلیسی و شش زبان های دیگر.

رویکرد ما اساسا بدان معنی است که محققان و کارشناسان بهداشت و درمان به این بیماری می تواند به دست آوردن تصویر دقیق تری از آنچه که واقعا در رفتن و به همین دلیل این تفاوت در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و نتایج در حال وقوع است.

برای COVID-19 سیاستگذاران باید فقط تصویب قانون برای حمایت از اطلاعات دموگرافيک مجموعه تلاش های بی سابقه ای در طول این زمان. این ضروری است که این داده ها در دسترس هستند به اطمینان حاصل شود که این بیماری همه گیر نیست و بیشتر گسترش بهداشتی موجود شکاف. داده ها برای کمک به شناسایی و آدرس و نابرابری در سیستم مراقبت های بهداشتی است که باید به دور بماند.

UCLA مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت ایجاد کرده است یک ابزار جدید برای بررسی COVID-19 بیماری همه گیر. آنچه در آن است و چگونه می توان آن را استفاده می شود ؟

این ابزار یک داشبورد به نام COVID-19 نرخ و عوامل خطر کالیفرنیا, شهرستان و ارائه شده توسط این مرکز کالیفرنیا سلامت مصاحبه بررسی و یا CHIS. آن را نشان می دهد عوامل مختلف ذکر شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان است که ممکن است مربوط به COVID-19 مرگ و میر — چنین به عنوان زمینه ای مزمن و ناامنی غذایی.

داده های به دست آمده از CHIS و همچنین به عنوان جامعه آمریکا بررسی و California Department of Public Health. آن را در دسترس عموم است و باید توسط محققان و روزنامه نگاران و هر یک از افرادی که به سادگی می خواهید به نگاه ممکن است عوامل مرتبط با بروز COVID-19 در انجمن داده شده.

این اطلاعات می توانید همچنین شود و توسط مردم به حمایت بیشتر منابع خود را در استان ها و این اطلاعات مهم برای قانونگذاران به درک بهتر خود را طies به تصمیم گیری آگاهانه تر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن