ردیابی حرارت بدن در سوزان عمارت

حتی در بزرگ خانه های زیبا مانند آنهایی که در تصویر در این سری عکس من هرگز احساس در خانه. همیشه بی قرار, قادر ب

توسط NEWSSALAM در 22 اردیبهشت 1399

حتی در بزرگ خانه های زیبا مانند آنهایی که در تصویر در این سری عکس من هرگز احساس در خانه. همیشه بی قرار, قادر به احساس راحتی در هر نقطه و به طور مداوم به نکته-toeing حتی در محافل خصوصی من ساخته شده یک سری عکس است که نشان دهنده چگونه من احساس می کنم وجود داشته باشد در سوزان و داغ مرکزی فلوریدا است که در آن من باید اقامت در قرنطینه.

"در خانه" یک عکاسی سری تصرف بخشی از من COVID-19 قرنطینه به صورت یک تکلیف برای درس عکاسی دوم: "Digital."

اعلان: "خمش نور: شما نیاز به تعامل با نور به عنوان یک موضوع. با ایجاد و/یا تغییر نور و کشف راه های اصلی به بازتاب و شکست آن است. می تواند شما را به یک رنگین کمان ؟ عنوان تجربی به عنوان امکان پذیر است."

من یک رابطه جالب با قرنطینه جابجایی چندین بار و نه داشتن یک مکان ثابت برای زندگی است. من این سری عکس به عنوان یک راه برای نشان می دهد که چگونه من احساس می کنم در مورد خانه من-کمتر بدن و روان و زندگی تاریخچه.

من بدون ثبات وضعیت زندگی تا زمانی که من آمد به دانشگاه استنفورد. آن نیست تا زمانی که من زندگی در خانه های مردم دیگر در طول COVID-19 که من متوجه شدم که من بی خانمانی ادامه ذهنی حتی زمانی که آن را بدن.

من در کل این سری عکس در حالی که در FaceTime با دوستان بسیار در اواخر شب در حالی که همه به خواب رفته بود. مسیر نور که در من ایجاد شده توسط با استفاده از یک فندک مسابقات و قرار گرفتن در معرض طولانی نماد کوچک محدود مسیر است که من احساس راحت و اثری از من انرژی و حرارت بدن.

من حرارت بدن مدلول روال مسیرهای که من را روزمره — از پله ها بالا بر روی صندلی در اطراف دستگیره در اطراف بطری آب — در تلاش برای ایجاد آشنایی. در تلاش برای ایجاد روال. در تلاش برای ایجاد ثبات. در تلاش برای ایجاد خانه.

تماس با ویکتوریا Chiek در vchiek 'در' stanford.edu.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن