Tymar کرافورد خانواده می رسد توافق حل و فصل با شهر Pensacola

کالین وارن-هیکس Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 6:45 PM EDT Jul 29, 2020یک توافق حل و فصل رسیده است بین شهر Pen

توسط NEWSSALAM در 9 مرداد 1399

یک توافق حل و فصل رسیده است بین شهر Pensacola و خانواده Tymar Crawford, 28 ساله, سیاه, مردی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته در سال گذشته توسط سابق PPD کارآگاه دانیل Siemen.

کرافورد خانواده واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهر ادعا کرد که غیر قانونی انجام توسط یک افسر پلیس است. شرکت حقوقی به نمایندگی از آنها Zarzaur قانون P. A. اعلام کرد حل و فصل بعد از ظهر پنجشنبه از طریق نسخه نوشته شده است.

"جلسه خواسته های آقای کرافورد خانواده این شهرستان بیشتر شده است اذعان رفتار غیر قانونی از آن افسر" آزادی اعلام کرد. "این اعلام به معنای زیادی به آقای کرافورد خانواده و دوستان بیشتر تحت تاثیر مرگ او."

شهرستان سخنگوی Kaycee لاگارد گفت: اخبار مجله چهارشنبه شب "وکلای هنوز نهایی جزئیات حل و فصل است. شهر ممکن است نظر بیشتر پس از حل و فصل نهایی است."

قانون شرکت انتشار مشخص نیست چقدر پول حل و فصل توافق برای ارائه به کرافورد ،

این بیانیه را توجه داشته باشید که "حل و فصل مقدار آن حداکثر مقدار مجاز توسط قانون فلوریدا تحت این حقایق و شرایط است."

"توسط حل و فصل این مورد ایجاد شهروند را بررسی هیئت مدیره و با استخدام یک مشاور برای کمک به آنها در بررسی و اصلاح آن آموزش پلیس این شهر نشان داده است که این گام ها به سوی پرداختن به کاستی های آشکار از این تراژدی" شرکت حقوقی بیانیه خود ادامه داد. "ما امیدواریم که این شهر باقی خواهد ماند متمرکز بر پرداختن به هر گونه و همه پلیس آموزش مسائل است که اجازه می دهد برای سوء استفاده از آن استفاده از زور در سیاست."

کمیته مشورتی: Pensacola پلیس کمیته مشورتی نهایی. ساخته شده است که این لیست ؟

عزاداری خود ما: به عنوان جورج فلوید تظاهرات خشم در سراسر کشور Pensacola سوگواری آن خود کاهش یافته است

اولین دیدار: Pensacola شهروند پلیس کمیته مشورتی دیدار خواهد کرد برای اولین بار در این هفته

کرافورد ضرب گلوله کشته شد توسط Siemen در جولای 5, 2019 و کالبد شکافی بعد از پیدا کرافورد درگذشت به عنوان یک نتیجه از چندین زخم گلوله به قفسه سینه و شکم است.

تیراندازی موجب اعتراضات و تظاهرات محکوم کردن خشونت پلیس و تماس با پلیس اصلاحات در طول تابستان 2019.

اما جنجال های اطراف افسر-درگیر تیراندازی به پایان نمی در پایان سال. اخیرا کرافورد نام استناد در طول تظاهرات در بهار امسال برگزار شد در پنساکولا را گرافیتی پل در پی جورج فلوید مرگ است.

پس کرافورد مرگ Siemen قرار داده شد در پرداخت مرخصی اداری و متعاقبا اخراج از PPD بعد از PPD تکمیل تحقیقات داخلی به تیراندازی.

یک هیئت منصفه در نهایت کاهش یافته است به اتهام Siemen با جرم و جنایت مربوط به تیر اندازی, اما آنها موضوع یک سری از یافته ها و توصیه های مربوط به تغییرات پلیس, تجهیزات, آموزش, سیاست های داخلی و دپارتمان روش.

"در حالی که این حل و فصل نمی تواند به ارمغان بیاورد آقای کرافورد به خانواده اش داستان و حل و فصل باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک بهار مدیره برای پیشرفت بیشتر در جامعه ما" اظهار داشت: آزادی از Zarzaur قانون است. "آقای کرافورد خانواده به نظر می رسد به جلو به کار کردن با شهر و PPD مقامات برای محافظت در برابر احتمال است که این نوع از نیروی بیش از حد فاجعه مجاز است دوباره رخ می دهد."

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید colinwarrenhicks@pnj.com یا 850-435-8680.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن