UCLA در اخبار اوت 12, 2020

UCLA در لیست های خبری منتخب ذکر UCLA در رسانه های خبری جهان. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. به UCLA بیشتر در اخبار نگاه کنید.

نگاه به نبرد برای حق رای زنان | ”KPCC-FM’s “AirTalk”

امسال صدمین سالگرد اصلاحیه 19 ام است که به زنان حق رای قانون اساسی را می داد. برای بزرگداشت سالگرد، تاریخ دان یاد شده الن کارول دوبوآ در حال پیوستن به این نمایش برای بحث در مورد کتاب جدید خود، “حق رای: نبرد طولانی زنان برای رای دادن.” … DuBois که در زمینه خود پیشگام بود، در سال 2017 از UCLA بازنشسته شد.

آخرین در همه گیر | Cnn

“خط پایین در اینجا این است که هیچ چیز در خلاء اتفاق می افتد. همه چیز در یک زمان اتفاق می افتد. پس معامله اينه آنچه ما باید انجام بشود به منظور بازسازی مدارس با خیال راحت و به این مشکل از ما بلافاصله با داشتن پرونده اجرا نمی شود ، نیاز به قرنطینه ، همه این مسائل اتفاق می افتد ، این است که ما باید به پایین انتقال جامعه را به نقطه بسیار پایین است. و سپس، باز کردن به آرامی، گفت: UCLA ‘sآن ریمواین. (ریموین در لس آنجلس تایمز و فیلادلفیا تریبون نیز نقل شده است.)

هزینه حذف افراد بدون مدرک از قانون CARES | QQED-FM

یک مطالعه جدید UCLA می یابد که به استثنای افراد غیر مستند از چک محرک که بسیاری از مالیات دهندگان دریافت شده از طریق قانون CARES هزینه اقتصاد ایالات متحده 10 میلیارد دلار در فعالیت های بالقوه اقتصادی… ”’ رائول هینوخوسای UCLA گفت: “اما در همان زمان، آنها و خانواده های آنها به طور نظام مند از هر گونه امداد فدرال یکجا کنار گذاشته شده اند.”

افزایش فرکانس و شدت زخم های شلیک گلوله | ساینماگ

با هم گرفته شده، یافته های ما نشان می دهد که خشونت در اسلحه در تعداد افزایش یافته است، حداقل برای بخش که معیارهای جراحی را دارا می باشد، و این آسیب ها علاوه بر بار روانی اجتماعی آشکار و سایر اثرات پایین دست، بار مالی قابل توجهی را به دنبال دارد.” نویسنده مطالعه سرب پیمان بنهراش، MD، MS، با آزمایشگاه های تحقیقاتی پیامدهای قلبی عروقی و دانشیار در محل اقامت جراحی و مهندسی زیستی در دانشکده پزشکی دیوید گفن در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس گفت.

ریاضی دانان نزدیک به ترک معمای 82 ساله | پیشگیری

ترنس تائو یکی از بزرگترین ریاضیدانان زمان ما است. در سن ۲۱ سالگی، دکترای خود را در پرینستون گرفت. در ۲۴ سال، او جوان ترین استاد ریاضی دانشگاه UCLA شد — تا کنون. و در سال ۲۰۰۶ مدال فیلدس را که به عنوان جایزه نوبل ریاضی شناخته می شود، در سن ۳۱ سالگی به دست می آورم. یکی از بهترین چیزها در really مورد تائو این است که او واقعا ارائه در محتوا، و آن را به طور باز با جهان به اشتراک می. وبلاگ او مانند یک دفتر یادداشت داوینچی امروزی است. موضوعی را در ریاضی پیشرفته نام نویسی کنید، و او در این باره نوشته شده است.

زلزله بومرنگ در زیر اقیانوس اطلس کشف شد | National Geographic

تکان دادن از زمین لرزه می تواند در نزدیکی یکی از پایان گسل تمرکز, در جهت temblor در حال سفر, که شبیه به جهش تن زمین بالا از یک شاخ به عنوان عجله قطار توسط. “مانند اثر داپلر”، زمین شناس لینگسن منگ از دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس، که بخشی از تیم مطالعه نبود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر