UCLA در اخبار اوت 5, 2020

UCLA در لیست های خبری منتخب ذکر UCLA در رسانه های خبری جهان. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتر

توسط NEWSSALAM در 22 مرداد 1399

UCLA در لیست های خبری منتخب ذکر UCLA در رسانه های خبری جهان. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. به UCLA بیشتر در اخبار نگاه کنید.

چه منجر به LAPD محدود نگه می دارد در سال 1982? | ## PBS NewsHour"

و رئیس گیتس از من پرسید که می توانم حقیقت را تأیید کنم یا به گفته او، این واقعیت که آمریکایی های آفریقایی تبار بسیار مستعد خفگی هستند، زیرا آنها نقص آناتومیکی در گردن خود داشته است. و بنابراین او پیشنهاد می کرد که سیاهپوستان در مورد آناتومی گردن خود عادی نیست و بنابراین این تقصیر آنها بود که آنها در حال مرگ بودند. تقصير پليس نيست و او می خواست بدوند که من با او موافق میام، "دکتر UCLA ریچارد آلن ویلیامز گفت.

قدرت و خطر فیلم شهروند | KCRW-FM 's"Greater L.A.

من فکر می کنم که تمرکز بر روی آنچه که آن لحظه نشان داده شده است، بسیار مهم است. و چگونه، در بسیاری از جهات، تنها لحظه ای برجسته از باز کردن شهر ما، کشور ما و جهان ما برای روزنامه نگاری شهروندی، شهروند فعال رسانه ها، واقعا با جورج Holliday و رادنی کینگ آغاز شده است، گفت: UCLA رامش سرینیواسون (1:25 علامت).

شرکت نرم افزار قصد دارد کارکنان را به دفتر بازگشت | "CBS امروز صبح"

فقط به خاطر اينکه ميتوني برگردي دفتر دليل نميشه که تو بايد برگردي دفتر برای به دست داشتن ایمنی برای ایده داشتن لحظات مشترک چیزی است که من فقط نمی توانم با آن موافق نیست ، گفت : UCLA 'sآن Rimoin (تقریبا 4:04 علامت).

انتظار تکرار تب بازگشایی را نداریم | لس آنجلس تایمز

دکتر رابرت کیم فارلی، متخصص اپیدمیولوژی پزشکی و عفونی-بیماری ها در دانشکده بهداشت عمومی UCLA می گوید: «ما انتظار نداشتیم که مردم آنطور که دارند، به همدلی بشوند، که فرصت های بیشتری برای انتقال فراهم می کند. که منجر به بازبستن میله ها و محدود کردن سرویس رستوران به ناهار خوری در فضای باز یا مصرف، و "ما در پایان در سوار رولر coaster."

چگونه می توانم یک موج دیگر متوقف کنیم؟ | گروه خبری منطقه خلیج

این هوشمندانه است که به غیر روحانی کردن دستورالعمل روشن، به عنوان مردم لزوما نمی تواند در به حساب می شود به اقدامات احتیاطی بهداشت و درمان درست خود را، گفت: Kathryn Leifheit، اپیدمیولوژیست و همکار پسادکترا در دانشکده دانشگاه علوم پزشکی UCLA فیلدينگ بهداشت عمومی. تا آنجا که می توانید به مردم پیام روشنی در مورد آنچه که خوب است و چه چیزی نیست، من فکر می کنم این روشی است که ما می توانیم دور شدن اجتماعی را حفظ کنیم و آن را چیزی بسازیم که مردم می توانند در زندگی روزمره شان وارد کنند."

چه کسی برای اولین بار در صف برای واکسن COVID-19? | همراه با مطبوعات

مشاوران واکسن مرکز کنترل بیماری می خواستند بفهمند که چه کسی واقعا ً ضروری است. دکتر پیتر زیلاجی، متخصص اطفال در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس، اعتراف کرد: «من خودم را یک کارمند بخش مراقبت های بهداشتی بحرانی نمی دونم.

مصاحبه با استاد دانشگاه UCLA Chon Noriega | -فوق حساسیت

این هفته، من با چون نوریه گا، استاد سینما و مطالعات رسانه ای دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس (UCLA) مصاحبه می کنم، جایی که او همچنین از سال ۲۰۰۲ مدیر مرکز تحقیقات مطالعات چیکنو (CSRC) بوده است. به عنوان بخشی از نمایه چند رشته ای CSRC، او آرشیوی گسترده و هولدینگ های دیجیتالی، نشریات علمی، برنامه های عمومی، و مطالعات سیاست گذاری مربوط به هنر را توسعه داده است.

متخصص ين پوست واقعيت هاي مربوط به ریزش مو را فراهم مي کنند | خانه دار شدن خوب

در واقع تحقیقات نشان می دهد که بیش از 50 درصد زنان تا سن 80 سالگی به بیماری آلوپسی آندروژنتیک مبتلا خواهند شد. کارولین گو، M.D، استادیار بالینی علوم بهداشتی در دانشکده پزشکی دیوید گفن و مدیر کلینیک اختلال مو و پوست سر در UCLA می گوید: «این می تواند از دو طرف خانواده در مردان یا زنان آمده، از نسلی بگذرد، و از نسل بعدی که قبل از آن است، شروع به شروع کند» با این حال، برخی از افراد بدون سابقه خانوادگی آن، ریزش مو الگو داشته اند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب