دانشگاه علوم پزشکی و خدمات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کمک هزینه برای مطالعه خشونت تفنگ

Ninez Ponceمدیر مرکز تحقیقات سیاست گذاری سلامتUCLA Michael Rodriguez, و مایکل رودریگز، استاد و معاون رئیس پزش

توسط NEWSSALAM در 22 مرداد 1399

Ninez Ponceمدیر مرکز تحقیقات سیاست گذاری سلامتUCLA Michael Rodriguez, و مایکل رودریگز، استاد و معاون رئیس پزشکی خانواده در دانشکده پزشکی دیوید گفن در UCLA، کمک هزینه سه ساله از همکاری ملی برای تحقیقات خشونت تفنگ دریافت کرده اند.

کمک هزینه ۵۹۶،۱۷۱ دلاری بودجه تحقیقات مربوط به خشونت اسلحه مربوط به مالکیت اسلحه گرم، شیوه های ذخیره سازی و برداشت های ایمنی اسلحه را تامین می کند و شکاف های حیاتی داده ها را در مورد عوامل خطر برای خودکشی تفنگ و خشونت های شهری مربوط به گروه های تحت مطالعه و نامتناسب تحت تأثیر قرار گرفته از قبیل جوانان و جوانان، جانبازان، مهاجران، و دگرباشان جنسی پر می کند.

مطالعه آنها یکی از 15 پروژه تحقیقاتی است که 7.5 میلیون دلار کمک هزینه های جدید اعلام شده توسط همکاری مشترک است؛ در مجموع، این تحقیقات شواهدی برای بهبود سیاست تفنگ در آمریکا تولید خواهد کرد. کمک هزینه های مالی برای تحقیقات خشونت اسلحه در احیای بودجه اخیر ساخته شده است. در ژوئیه ۲۰۱۹، مشارکتی یک دور اولیه ۹.۸ میلیون دلار به ۱۷ پروژه تحقیقاتی اهدا کرد؛ در پایان سال ۲۰۱۹، دولت فدرال ۲۵ میلیون دلار برای حمایت از تحقیقات خشونت تفنگ متعهد شد.

"تحقیق نقش مهمی برای بازی در اطلاع رسانی سیاست تفنگ موثر، گفت: رودریگز، که یکی از مدیر مرکز پیشگیری از خشونت سلاح گرم UCLA. ما هیجان زده ایم که بخشی از این موج جدید تحقیقات سیاست اسلحه، به خصوص با توجه به استانداردهای سخت تعیین شده توسط همکاری."

دانشگاه UCLA از میان 48 پیشنهاد کامل که توسط مشارکتی دعوت شده بود، انتخاب شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن