به روز رسانی: طوفان گرمسیری Isaias انتظار می رود به شکل امروز; فلوریدا ممکن است احساس تاثیر پایان هفته

Cheryl McCloud Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:05 PM EDT Jul 29, 2020پتانسیل Tropical Cyclone نه آوردن بارا

توسط NEWSSALAM در 8 مرداد 1399

پتانسیل Tropical Cyclone نه آوردن باران های سنگین و بادهای توفانی به جزایر بادپناه با توجه به روز چهارشنبه ساعت 11 صبح مشورتی از National Hurricane Center.

فلوریدا باقی مانده در هوا مسیر از آنچه که می تواند به زودی تبدیل به طوفان گرمسیری Isaias اگر چه مخروط گرفته کمی غرب از روز سه شنبه طرح. باران های سنگین و بادهای قوی می تواند تاثیر دولت تا پایان این هفته.

بیشتر: دیدن زنده ساحل مخفی از پورتوریکو, جزایر ویرجین به عنوان طوفان حرکت می کند از طریق اقیانوس اطلس

سیستم پیش بینی شده است به انجام چند تغییر در قدرت به عنوان آن را می سازد راه خود را از طریق کارائیب. این انتظار برای آرام کردن و تقویت بعد از امروز.

 • محل سکونت: 150 مایلی جنوب-جنوب شرقی St. Croix, 240 کیلومتری جنوب شرقی سان خوان پورتوریکو
 • حداکثر پایدار باد: 45 مایل در ساعت
 • جنبش: غرب-شمال غرب در 23 مایل در ساعت
 • بعدی مشاوره: 2 بعد از ظهر

مطلع و تبدیل شدن به یک مشترک

در ساعت 11 صبح بالقوه Tropical Cyclone نه بود واقع در 240 کیلومتری جنوب شرقی San Juan, Puerto Rico.

سیستم داده نشده نام یک طوفان گرمسیری به دلیل آن را نمی کند در عین حال باید یک بسته مرکز گردش خون. با تعیین به عنوان یک پتانسیل طوفان گرمسیری, هر چند پیش بینی می تواند موضوع تماشای هشدارها و کامل مشاوره های پیش از امکان ریزش زمین.

این سیستم در حال حرکت به سمت غرب-شمال غرب نزدیک به 23 مایل در ساعت. این حرکت عمومی با اندکی کاهش رو به جلو و سرعت و انتظار می رود که در طول چند روز آینده.

پیش بینی مسیر نظام حرکت خواهد کرد در نزدیکی و یا بیش از پورتوریکو امشب در نزدیکی و یا بیش از هیسپانیولا در روز پنج شنبه و در نزدیکی و یا در سراسر جنوب شرقی باهاما در روز جمعه.

حداکثر پایدار باد باقی می ماند نزدیک به 45 مایل در ساعت با بالاتر gusts. برخی از افزایش قدرت پیش بینی است امروز با تضعیف احتمال زیاد روز پنج شنبه با توجه به زمین تعامل و برخی از restrengthening ممکن است اواخر هفته است.

شرایط محیطی به شمار می رود مساعد برای توسعه بیشتر و یک طوفان گرمسیری است که هوا به شکل بعد از امروز.

چه تاثیر خواهد بود در فلوریدا از پتانسیل Tropical Cyclone نه?

برای اولین بار در این فصل طوفان فلوریدا است که در پیش بینی مسیر وزش طوفان گرمسیری.

ساکنان می تواند باران های سنگین و بادهای قوی از این سیستم تا پایان هفته به هفته آینده با توجه به فلوریدا بخش مدیریت اضطراری. این هنوز خیلی زود است برای تعیین اثرات خاص.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صبح روز چهارشنبه گفت: ساکنان می تواند احساس از اثرات طوفان به اوایل هفته آینده. او را تشویق همگان برای آماده سازی در حال حاضر با داشتن حداقل هفت روز از فاجعه منابع.

بیشتر: طوفان های نجومی: مسیر پیش بینی مسیر را برای چه چیزی می تواند طوفان گرمسیری Isaias

"آن را نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد که از آنجا که این سیستم هنوز در مرحله شکل گیری بیشتر-از-دمای عدم قطعیت وجود دارد و در مورد هر دو کوتاه مدت و دراز مدت پیگیری و شدت پیش بینی" گفت: NHC هشدار هماهنگی هواشناس دن براون در هوا.

"کاربران باید به یاد داشته باشید که میانگین دراز مدت NHC آهنگ هوا اشتباهات در روز های 4 و 5 در حال 140 و 175 مایل دریایی بود."

که با اخطار رسمی NHC هوا سهشنبه به حال تقریبا تمام فلوریدا در هوا ردیابی مخروطی با مرکز آینده در ساحل در نزدیکی بوکا ریتون در روز شنبه به عنوان یک طوفان گرمسیری با بادهای بین 50 تا 60 مایل در ساعت.

بیشتر: Isaias: چگونه تلفظ منحصر به فرد این نام طوفان و طوفان چگونه دریافت نام خود را

AccuWeather رئیس پخش هواشناس برنی Rayno گفت که آیا فلوریدا تجارب عمده اثرات بستگی دارد اگر طوفان حرکت می کند بیش از هیسپانیولا که در آن او گفت: آن را می تواند سقوط از هم جدا.

اگر آن باقی می ماند شمال جزیره و حفظ گردش خون بیش از, آب, اما "وجود دارد می تواند برخی از توسعه و یا قطعا رطوبت نزدیک شدن به فلوریدا و یا حتی [در جای دیگر در] جنوب شرقی سواحل ایالات متحده," او گفت:.

هشدار و ساعت برای صادر بالقوه Tropical Cyclone نه

یک طوفان گرمسیری هشدار است که در اثر:

 • پورتوریکو Vieques کولبرا
 • جزایر ویرجین ایالات متحده
 • جزایر ویرجین بریتانیا
 • آنتیگوا باربودا مونتسرات سنت کیتس و نویس, و آنگویلا
 • جزیره گوادلوپ, مارتینیک, St. Martin و سنت Barthelemy
 • صبا و سنت Eustatius
 • St. Maarten
 • جمهوری دومینیکن از کبو Caucedo به سمت شرق به کبو Engano و سپس به سمت غرب در امتداد سواحل شمالی به جمهوری دومینیکن/هائیتی مرز
 • شمال سواحل هائیتی از لو مول St Nicholas به سمت شرق به شمال مرز با جمهوری دومینیکن

یک طوفان گرمسیری است که در اثر:

 • جمهوری دومینیکن, از جنوب هائیتی مرز به سمت شرق به کبو Caucedo
 • ترکس و کیاکوس
 • جنوب شرقی باهاما

خطرات مؤثر بر زمین

وزش طوفان گرمسیری شرایط در حال حرکت در سراسر بخش هایی از جزایر بادپناه و گسترش در سراسر ایالات متحده و بریتانیا جزایر ویرجین و پورتوریکو این بعد از ظهر در سرتاسر پنج شنبه صبح. این شرایط پیش بینی می شود برای رسیدن به بخشهایی از جمهوری دومینیکن و هائیتی در منطقه هشدار زود پنج شنبه. طوفان گرمسیری شرایط ممکن است در تماشای مناطق در روز پنج شنبه.

بارش: پتانسیل گردباد گرمسیری است که انتظار می رود به تولید زیر باران تجمع:

 • در سراسر شمال جزایر بادپناه و جزایر ویرجین ایالات متحده: 3 به 6 اینچ.
 • در سراسر پورتوریکو: 3 به 6 اینچ با جدا حداکثر مجموع از 10 اینچ است.
 • در سراسر جمهوری دومینیکن, شمال هائیتی و ترک و کایکوس: 3 به 6 اینچ با جدا حداکثر مجموع 8 اینچ.
 • در سراسر Inagua سلیمان: 4 تا 8 اینچ با جدا بالغ بر 12 اینچ.

این بارندگی مقدار می تواند منجر به تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل و رانش زمین و همچنین پتانسیل رودخانهای جاری شدن سیل.

گشت و گذار: متورم تولید شده توسط بالقوه Tropical Cyclone نه تحت تاثیر قرار خواهد شد بخشهایی از جزایر بادپناه این جزایر ویرجین و پورتوریکو در طول روز بعد یا دو. این متورم پیش بینی برای رسیدن به سواحل شمال, از جمهوری دومینیکن و جزایر ترکس و کیاکوس و جنوب شرقی باهاما در روز پنج شنبه. این متورم هستند به احتمال زیاد به علت تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی است.

می خواهید بیشتر اخبار آب و هوا? اگر شما در حال حاضر یک مشترک با تشکر از شما! اگر نه لطفا عضویت و کمک به حفظ و اخبار خود را در حال آمدن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب