آنچه ممکن بوده است: المپیک ستاره شد به مرکز صحنه در توکیو قبل از COVID-19 تعویق

آریا Gerson ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:08 AM EDT Jul 24, 2020قرار بود ما به جمع آوری در اطراف ما تلو

توسط NEWSSALAM در 5 مرداد 1399

قرار بود ما به جمع آوری در اطراف ما تلویزیون های شب جمعه, تماشای ورزشکاران در راهپیمایی به ورزشگاه و مشعل المپیک روشن شد در توکیو.

Coronavirus البته تا به حال ایده های دیگر.

به جای آن ما به سمت چپ یادآوری در مورد آنچه می تواند شده اند و ساخته اند که ممکن است تاریخ است.

اگر چه اکثر ورزشکاران تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است واجد شرایط زمانی که بازی به تعویق افتاد و در مارس 24 متعددی وجود دارد امن شرط برای تیم.

در اینجا برخی از ورزشکاران و تیم ما را از دست ندهید تماشای اکثر ما در تابستان بدون بازی های المپیک است.

در حال حاضر ما فقط باید صبر کنید تا 2021 ... امیدوارم.

سیمون Biles

Duh.

همه ما به یاد داشته باشید که چگونه Biles جهان توسط طوفان در زمان در طول ریو 2016 پیشرو در ایالات متحده زنان تیم ژیمناستیک طلا, در حالی که همچنین برنده سه فرد مدال طلا و یک برنز.

اما در leadup به 2020 او ژیمناستیک — در حال حاضر در بالاترین سطح دشواری در جهان — تا درجه یک. Biles تا به حال سه مهارت نام برای او معنی ندارد دیگر کاری انجام داده است و آنها را در رقابت های بین المللی در سه سال گذشته به تنهایی. در میان کسانی که در حال امضا خرک سه گانه-چرخاندن دو پشتک زدن در ورزش طبقه و یک دو دو پیاده کردن پرتو.

ما نمی دانیم که از آن Biles ممکن است مجبور به رقابت در توکیو و یا اگر او را بیرون کشیده و حتی بیشتر شگفتی اما ما نمی دانیم او را ام wowed ما.

BILES: در حال حاضر می توانید ببینید صعودی به تعویق توکیو

وگ: سیمون Biles زینت جلد مجله باز می شود تا در مصاحبه

کتی Ledecky

که 23 سال فاصله شناگر در حال حاضر شده است به دو المپیک (لندن و ریو) و برنده پنج مدال طلا و یک نقره. اما آنچه او را بیشتر شناخته شده است, خروج از رقبا در گرد و غبار.

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی زنان و 1500 متر آزاد — یک رویداد است که در آن Ledecky دارای سه جهان عناوین — مجموعه ای بود برای اضافه شدن به برنامه در سال 2020 است.

LEDECKY: بر استنفورد مطالعات با توکیو در بازی نگه دارید

Kerri Walsh جنینگز

والیبال ساحلی افسانه Kerri Walsh جنینگز رقابت در بازی های المپیک در سال 2000 — زمانی که او یک عضو از ایالات متحده داخلی تیم والیبال. وجود داشتند ورزشکاران به رقابت پرداختند که در سال 2016 ریو بازی که متولد در سال 2000.

اما حتی پس از پنج بازی های المپیک, چهار مجموع مدال ها (از جمله دو طلا) سه فرزند و بازنشستگی او شریک دیرین Misty May-Treanor در سال 2012 والش جنینگز بود و هنوز هم آموزش برای توکیو است.

او نمی برتر والیبال ساحلی بازیکن در جهان دیگر. او حتی بازیکن برتر در ایالات متحده آمریکا است. اما در این مرحله چگونه می تواند به شما تعداد 41 ساله برای یک ششم بازی های المپیک ؟

در ایالات متحده زنان تیم ملی

2016 بازی های المپیک به پایان رسید در یک شوک برای ایالات متحده در تیم زنان هنگامی که آن را از دست داد و در یک چهارم نهایی به سوئد به پایان رسید و شگفت آور پنجم. این تیم بازگشت با پیروزی 2019 جام جهانی در فرانسه و نگاه به حمل است که حرکت به توکیو برای یک شانس در یک اقدام بی سابقه پنجمین مدال طلا.

جدید کودکان و نوجوانان در شهر

در میان ورزش های اضافه شده به توکیو شد ورزش اسکیت بورد سواری و گشت و گذار که با توجه به بازی سرگرم کننده تر از عطر و طعم.

آمریکایی skateboarder است Nyjah Huston شده است که در این نرم افزار از سال 2008 و medalled در هر X بازی از سال 2009. او همچنین موفق به کسب دو مدال طلا در خیابان رویداد در جهان ورزش اسکیت بورد سواری قهرمانی. در توکیو او را به حال اول خود را به ضرب گلوله در یک طلای المپیک.

در ضمن Carissa مور برنده چهار تور جهانی عناوین در گشت و گذار, از جمله یکی در 2019. فقط در 27 مور در حال حاضر عضو خوانندگان سالن از شهرت.

یکی از معدود ورزشکارانی که در حال حاضر واجد شرایط برای توکیو که این بازی به تعویق افتاد مور به نظر می رسد مجموعه ای برای رفتن در 2021.

یکی از آخرین سوار

بیس بال و سافتبال (persian) گرفته شده از بازی های المپیک پس از سال 2008 بازی اما هر دو مجموعه را به بازگشت به توکیو با توجه به ورزشی' محبوبیت در ژاپن است. اما نمی شود آنها را در این برنامه برای 2024 بازی در پاریس.

ایالات متحده به طور سنتی تحت سلطه در سافتبال برنده طلا هر سال این مراسم بود در این برنامه به جز سال 2008 هنگامی که آن را برنده نقره ای. که کمتر درست در بیس بال که در آن لیگ بازیکنان نمی تواند به رقابت بپردازند اما کلینتون مدال در سال 1996 و 2000 و 2008.

در مسابقات بیس بال, ما به احتمال زیاد برای دیدن برخی از کالج های بالا و جزئی لیگ چشم انداز — در میان 2008 را به تیم ملی شد و در آینده عمده Leaguers Dexter Fowler, Stephen عشق و جیک Arrieta, — به عنوان به خوبی به عنوان برخی از سابق بزرگ leaguers بازی برای هر دو ایالات متحده و بین المللی جوخه های.

در همین حال ایالات متحده و سافتبال تیم تا به حال استقبال, بازگشت دو ستاره کوزه از سال 2008 نقره ای-مدال تیم برنده مونیکا ابوت و گربه Osterman به چشمگیر جوان تیم ملی.

تعطیل: COVID نگرانی زور المپیک و سافتبال ستاره در فلوریدا

ویدیو های ورزشی روز

شاید بهترین, مراسم افتتاحیه, لحظه, همیشه, محمد علی روشنایی مشعل در بازی های المپیک 1996 در حالی که مبتلا به بیماری پارکینسون سخت است فراموش شده است.

آنچه که ما در حال خواندن

سیمون مانوئل: مدال طلای شناگر می خواهد به انجام بیش از بحث در مورد racisim.

SANDI موریس: قطب vaulter پاک ارتفاع بالا از سال 2020 در کتاب خواندن باند.

MLB روز افتتاحیه: دکتر Fauci می اندازد وحشی اولین گام قبل از اتباع میزبان یانکی ها.

MLB باز روز دوم: داجرز ستاره غول مدیر زانو زدن در طول سرود ملی

سیاتل KRACKEN: گسترش تیم NHL نشان داد جدید خود را با نام و آرم.

واشنگتن FT?: در سال 2020, واشنگتن, تیم ملی فوتبال خواهد بود به نام...واشنگتن تیم فوتبال.

NFL: صاحبان بازیکنان در بن بست بیش از همه گیر مالی ،

مایک تایسون: بوکسور خود را اعلام کرد باز گشت پنج شنبه.

ورزشی در تلویزیون

بیس بال (زنده): آن روز افتتاحیه برای دیگر 26 تیم! تلویزیونی در سراسر کشور بازی شامل بریوز در مقابل متس در 4:10 p. m. ET, ESPN, ببر در مقابل لیورپول در 6:10 در MLB Network, حذفی, مقابل توله در 7:10 در ESPN و فرشتگان در مقابل یک در 10:10 در ESPN.

گلف (زنده): پوشش 3M باز همچنان در 2:30 p. m. ET در کانال گلف.

بازی های المپیک (کلاسیک): چند گذشته مراسم افتتاحیه پخش خواهد شد در المپیک, کانال های از جمله 1992 در 1:31 p. m. ET 2004 در 6:01 p. m. و 2008 در 9:02 صبحtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de