شاهدان گزارش مرد کردن در ساحل سمت چپ و برهنه کودک در شن و ماسه در نزدیکی آب

آلاباما مرد دستگیر شد شنبه بعد از شاهدان گزارش داد او گذشت و به سمت چپ برهنه نوزاد مراقبت در شن و ماسه از یک Escambia County ساحل در نزدیکی آب.

Westley دین نیکولز, 31, از, دره, گراند, آلاباما بود به اتهام غفلت.

با توجه به دستگیری او گزارش های متعدد مردم گفت Escambia County Sheriff دفتر نمایندگان آنها را دیدم نیکولز تصویب در حالی که مراقبت از نوزاد رها کردن کودک در شن و ماسه.

یک شاهد عینی ادعا کرد که نیکولز شده بود “سرسام آور” در ساحل قبل از ناموفق تلاش برای تغییر پوشک نوزاد. او گفت: این کودک باقی مانده بود برهنه بر روی شن و ماسه تا تماشاگران دو برداشت نوزاد ،

بیشتر: میلتون, نوجوانان گفته می اندازد سوزاندن جعبه غلات به سطل او پر از بچه گربه ها

تماشاگران گفت: نمایندگان آنها را دیده بود نیکولز برگزاری عزیزم در ساحل زودتر.

تماشاگران برگزار کودک تا زمانی که نمایندگان رسید. نیکولز باقی مانده در خواب حدود یک ساعت با توجه به دستگیری او گزارش.

یک زن بعد از محققان گفت: که او گفته بود نیکولز برای مراقبت از کودک در حالی که او را برای پیاده روی رفت. نمایندگان بعد یک زاناکس تجویز بطری در شن و ماسه در نزدیکی نقطه ای که در آن نیکولز گذشته بود که آنها باور دارند که متعلق به زن است. نمایندگان اشاره کرد که در حالی که آنها هنوز نمی دانند اگر نیکولز گرفته بود هر یک از زاناکس او slurring سخنرانی خود و به نظر می رسد تحت تاثیر.

نیکولز رزرو شده بود به Escambia County Jail با 5000 دلار اوراق قرضه.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>