Ninez پنک مدیر UCLA مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت و استاد بهداشت, سیاست و مدیریت در فیلدینگ دانشکده بهداشت اهدا شد 2019-2020 همین T. Nakanishi جایزه برای فوق العاده مشغول کمک هزینه تحصیلی UCLA آسیایی آمریکایی مطالعات مرکز.

این جایزه به رسمیت می شناسد دانشکده فارغ التحصیل و دانشجویان مقطع کارشناسی برای برجسته خود را عملی پژوهش, انتشارات, آموزش, آموزش و خدمات آموزشی به آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام جوامع است.

از کار در سازمانهای مبتنی بر جامعه با تمرکز بر بهداشت عمومی صاحبان سهام به خدمت در کمیته های مختلف با تمرکز بر نابرابری میان نژادی و قومی پنک اختصاص داده است بیش از سه دهه برای حمایت و ترویج دید از گروه کمتر از جمله آمریکایی های آسیایی تبار بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام.

پنک در حال حاضر آگهی مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت که در خانه های کالیفرنیا سلامت مصاحبه بررسی, بزرگترین کشور دولت بررسی سلامت فراهم می کند که یک تصویر دقیق از بهداشت و سلامت نیازهای مراقبت از کالیفرنیا بزرگ و متنوع از جمعیت. او دفاع و پشتیبانی معنی دار گنجاندن آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام از طریق oversampling اجرا و در حال توسعه فرهنگی و زبانی مناسب ابزار نظر سنجی. این رویکرد منجر به نماینده داده ها از بسیاری از آسیایی, گروه, که تمایل به نقاب چرا که دیگر استاندارد بررسی روش نمی افتراق بین گروه.

تحت پنک رهبری این مرکز تبدیل شده است شناخته شده به عنوان یک مدافع و اجتماعی و نژادی و سلامت عدالت است. در حال حاضر او در حال همکاری با محققان همکار و سازمان های جامعه به سند و تجزیه و تحلیل نژادی و نابرابری از COVID-19 به خصوص به عنوان نابرابری تاثیر بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام و اطلاعات آنها تولید و مورد استفاده قرار گرفت در شهادت قبل از مجلس نمایندگان ایالات متحده’ راه و روش کمیته.

پنک را با استفاده از Nakanishi جایزه بودجه برای راه اندازی یک بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام COVID-19 پاسخ پژوهش صندوق به جایزه و حق الزحمه به دانش آموزان او در حال کار با جمع آوری و تجزیه و تحلیل این داده ها. او همچنان به تمرکز تلاش های خود را بر بهداشت عمومی صاحبان سهام مهاجر و سلامت جهانی و بررسی بر اساس تحقیقات همراه با مشاوره دانش آموزان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de