UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

چگونه اینترنت تنظیم شده است | CNBC

“این غیر قابل کنترل محیط جدید. شروع آن در حال تحقیق و پژوهش اجازه می دهد تا همه چیز” گفت: دانشگاه UCLA لئونارد Kleinrock (approx. 1:40 علامت).

دانشگاه UCLA پایان زندگی برنامه سازگار در طول همه گیر | Los Angeles Times

بر خلاف بسیاری از خانواده ها از مرگ COVID-19 بیماران نژاد و خانواده او قادر به پیدا کردن برخی از راحتی را در ساعات آخر به دلیل 3 آرزوها پروژه یک UCLA Health پایان زندگی برنامه repurposed برای دیدار با خواسته های coronavirus بحران…. این پروژه در کانادا توسعه داده شد اما شرکت راه اندازی شد در UCLA سلامت در سال 2017 توسط دکتر Thanh نویل یک بخش مراقبت پزشک است که در خدمت به عنوان 3 آرزوها’ مدیر پزشکی. آن را به هدف پایان زندگی شرافتمندانه تر و شخصی با انجام کوچک و درخواست برای مرگ بیماران و خانواده های آنها در ICU.

همه گیر منجر به افزایش آلزایمر مرگ و میر | وال استریت ژورنال

می افتد می تواند یک خطر هنگامی که افراد مبتلا به زوال عقل تر و آشفته و با توجه به دیوید روبن که هدایت دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس آلزایمر و زوال عقل برنامه مراقبت در لس آنجلس.

آخرین به همه گیر | MSNBC را “11 ساعت با برایان ویلیامز”

“آنچه در آن است به ما می گوید این است که مردم در حال رفتن به رستوران و آنها در حال نشستن در مکان های که در آن آنها می رویم به معرض دیگران از آنجا که شما نمی خواهید به غذا خوردن خود را با ماسک. شما در حال رفتن به احتمال زیاد برای دریافت آلوده اگر کسی در نزدیکی شما است که در coronavirus” گفت: دانشگاه UCLA آن Rimoin (approx. 4:20 علامت; Rimoin نیز در مصاحبه MSNBC و سی ان ان.)

Coronavirus عفونت رای خونتان در کالیفرنیا | لس آنجلس تایمز

“در پایان روز آن را واقعا نمی گفتن ما برای مطمئن شوید که چه چیزی اتفاق می افتد در جامعه” گفت: Ron Brookmeyer یک biostatistician و دین در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. “سقوط یک رای مثبت می تواند منعکس کننده که فقط وجود یک انحراف در حال حاضر یک تغییر که در آینده برای تست.” با اینحال Brookmeyer گفت: افزایش اخیر در کالیفرنیا مثبت نرخ “نگران کننده و هشدار دهنده نشانه” و اضافه کرد که افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر می تواند به دنبال.

کالیفرنیا coronavirus اسلاید شروع روز یادبود | Los Angeles Times

می توانید آن را به مدت دو هفته برای این ویروس به جوجه کشی در بدن اضافی یا دو هفته پس از آن منجر به بستری شدن در بیمارستان از شدت بیمار مردم است. این بدان معناست که بیشتر مردم ممکن است بدست در معرض ویروس در اطراف این هفته روز یادبود یا مدت کوتاهی پس از آن گفت: دکتر رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری های متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. (Kim-Farley نیز در مصاحبه با NPR “صبح Edition”.)

برخورد با اضطراب در طول همه گیر | KABC-تلویزیون

“زمانی که شما احساس اضطراب امتحان به طور خاص در مورد چه زمینه ای ترس شما” گفت: دانشگاه UCLA دکتر جنا لی.

چه مدت می تواند COVID-19 مصونیت گذشته است ؟ | Gizmodo

“به طور کلی آن است که بسیار به خوبی انجام مطالعه” اتو یانگ یک استاد پزشکی و معاون رئیس بیماری های عفونی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در UCLA” گفت: Gizmodo. “اما وجود دارد حداقل دو هشدارهای آن نشده است مورد بحث بسیار است که باید در ذهن نگه داشته شود.” یک مسئله این است که آنتی بادی نیست همیشه مهم ترین چیز هنگامی که آن را می آید به دفع بیماری ما تا به حال قبل از یانگ گفت.

UCLA اکونومیست پیش بینی کرد اقتصاد بازیابی نخواهد شد تا 2023 | MarketWatch

راه بهبود اقتصاد ایالات متحده از COVID-19 همه گیر می تواند بسیار طولانی یکی از پیش بینی دیوید Shulman ارشد اقتصاددان در UCLA اندرسون دانشکده مدیریت در به تازگی منتشر شده سه ماهه گزارش پژوهش. Shulman گفت: در حال حاضر آسیب های اقتصادی ایجاد شده توسط مستندات و تعطیلی شده اند که در محل قرار داده برای ماه می رود فراتر از یک باغ-انواع رکود اقتصادی. “به این بحران رکود اقتصادی یک اسم بی مسمی است” او هشدار داد. (همچنین: نیویورک پست و کسب و کار خودی.)

تلاش برای عدالت نژادی | KABC-تلویزیون

“من امیدوارم که آن را نمی از دست دادن بخار چرا که بخشی از آنچه ما می دانیم این است که بسیاری از این را از فشار برای پلیس اصلاحات. من فکر می کنم ما می توانیم از دست دادن بینایی از این واقعیت است که مسائل نژادی و عدالت فراتر از خشونت پلیس” گفت: دانشگاه UCLA تایرون Howard.

ماری جوانا نفس تست | Australian Broadcasting Corporation

نیل Garg علاقه مند است در حال توسعه مواد شیمیایی اسباب بازی برای کمک به حل مشکلات در جامعه است. در کالیفرنیا, ماری جوانا در حال حاضر قانونی است. اما مانند الکل و استفاده از آن میتواند رانندگی. نیل Garg است در حال توسعه یک THC breathalyser. THC تتراهیدروکانابینول اصلی روانگردان ترکیب در ماری جوانا. دستگاه خود را با استفاده از برق و یک واکنش اکسیداسیون.

آسیایی, آمریکایی, Latinos رفت به نظر سنجی در پایین شماره | MyNewsLA

آسیایی-آمریکایی و لاتین در کالیفرنیا و دو کشور دیگر رفت و به پای صندوق های رای در اعداد کوچکتر برای این سال اولیه انتخابات در مقایسه با مدت مشابه چهار سال پیش با توجه به UCLA گزارش منتشر شده پنج شنبه. گزارش نوشته شده توسط UCLA لاتین سیاست و سیاست ابتکار و UCLA آسیایی آمریکایی مرکز مطالعات همچنین نشان داد که در کمتر برگه های رای ریخته شد در چگالی بالا Latino حوزه در لس آنجلس و اورنج استان ها در سال 2020 اولیه انتخابات نسبت به سال 2016 اولیه انتخابات. (UCLA Sonja دیاز و ناتالی Masuoka به نقل از.)

چگونه تئوری های توطئه ظهور | Phys.org

یک مطالعه جدید توسط UCLA اساتید ارائه می دهد یک راه جدید برای درک اینکه چگونه بی اساس تئوری های توطئه ظهور آنلاین. این تحقیقات که ترکیبی از پیشرفته هوش مصنوعی و دانش عمیق از چگونگی فرهنگ عامه ساختار توضیح می دهد که چگونه نامربوط آمار و اطلاعات نادرست می تواند با اتصال به یک روایت چارچوب است که به سرعت سقوط از هم جدا اگر برخی از این عناصر خارج شده از مخلوط. (UCLA Vwani Roychowdhury و تیموتی Tangherlini به نقل از.)

چگونه می توانم خوردن بستنی ؟ | مل

“من می خواهم پیشنهاد خرید در اطراف برای غیر لبنی جایگزین بستنی مانند سویا و بادام و نارگیل-شیر-محصولات مبتنی بر” [دانشگاه UCLA دانا Hunnes] توضیح می دهد. “من همچنین می خواهم بگویم که داشتن یک بخش کوچک روزانه خواهد بود قابل قبول برای این غیر لبنی گونه معنی دور یک چهارم یا نصف فنجان حداکثر. خیلی خیلی بیشتر از آن و شما احتمالا بیشتر کالری قند و کربوهیدرات از شما نیاز دارید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de