فلوریدا می افزاید: 7,104 جدید COVID-19 موارد و 62 و میر در یکشنبه

فلوریدا افزود: یکی دیگر از 7,104 جدید تایید موارد COVID-19 و 62 اضافی مرگ و میر در یکشنبه فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده است.

روز یکشنبه تعداد از دولت خوانده شده را علامت کمترین تعداد موارد جدید در تقریبا یک ماه به پایان رسید و پنج روز رگه هایی از گزارش بیش از 100 تن در روز است.

فلوریدا در حال حاضر ثبت 487,132 تایید COVID-19 موارد و 7,084 مرگ و میر ناشی از ساکنان فلوریدا پس از دولت شروع به ردیابی coronavirus موارد در 6 مارس.

پس از همه گیر آغاز شد 27,150 ساکنان فلوریدا بستری شده اند از آنجا که از virus.

یکشنبه همچنین مشخص هشتم مستقیم بعد دولت گزارش های کمتر از 10000 جدید, موارد یک علامت دولت نیست آمار پس از 24 ژوئن-ژوئیه 1.

پایین شماره روز یکشنبه می آیند به عنوان بسیاری از دولت-اجرای تست سایت در ساحل شرقی فلوریدا بسته شده اند پس از جمعه در پاسخ به طوفان گرمسیری Isaias.

دولت تست سایت در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در روز چهارشنبه.

تعداد زیادی از مردم تست شده در شنبه شد 87,975 که پایین ترین سطح از ژوئیه 20 و نرخ مثبت بود همچنین کمترین میزان از جولای 21 با 13.44 درصد از مردم تست شده دریافت یک نتیجه مثبت است.

طوفان گرمسیری Isaias را مطرح کرد یک آزمون برای فلوریدا در واکنش به یک توفان یا طوفان در سن COVID-19.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: این سازمان برای مدیریت بهداشت و درمان و وزارت بهداشت شده بود در تماس با بیمارستان ها و خانه های سالمندان در طوفان راه برای تعیین نیازهای خود را.

در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب DeSantis گفت که بعید است که بیماران را مجبور به نقل مکان کرد به دلیل طوفان.

DeSantis اعلام کرد شنبه شب که علاوه بر ارسال پناهگاه کیت با شخصی به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای 10000 نفر تقسیم مدیریت اضطراری قبل از صحنه 1.8 میلیون وعده های غذایی برای پناهگاه در مسیر طوفان است.

DeSantis گفت که او معتقد است این احتمال وجود خواهد داشت بسیاری از تخلیه به دلیل Isaias اما مردم باید به دنبال راهنمایی از مقامات محلی اگر یک تخلیه دستور داده است.

“در عصر COIVD من فکر می کنم راهنمایی ما از دولت شده است نگاه کنید اگر آن را نزدیک تماس گمراه در کنار مردم فقط hunkering پایین به جای ارسال به مردم در جاده” DeSantis گفت.

جیم کمی را می توان در رسید [email protected] و 850-208-9827.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>