خلیج فارس نسیم تام نما بسته به طور موقت پس از کارمند تست مثبت برای COVID-19

تام نما, ایستگاه گاز و فروشگاه در 4991 خلیج فارس نسیم پارک وی به طور موقت تعطیل پس از یک کارمند وجود تست مثبت برای COVID-19.

به گفته یک سخنگوی تام نما فروشگاه — واقع در حدود دو مایل به غرب خلیج نسیم باغ وحش است که بسته تا کامل تمیز کردن را می توان انجام آن را حداقل برای چند روز

“ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات مناسب راهنمایی زیر از محلی مقامات بهداشت گفت:” دانیل Datre ارشد حساب مدیر روابط عمومی برای تام انگشت شست در یک ایمیل به اخبار مجله در صبح روز دوشنبه. “ما بسته این فروشگاه در 2 p. m. EST در پنج شنبه, جولای 12 تا تمیز شود و مقادیر صنعتی تمیز کردن خدمه. فروشگاه دوباره باز خواهد در چند روز آینده. ما سپاسگزار برای همه مشتریان ما برای صبر و درک در طول این زمان.

“همه اعضای تیم است که کار در فروشگاه شده اند تماس گرفته و توصیه به دنبال CDC توصیه می شود دستورالعمل” Datre ادامه داد. “ما در حال ساخت هر تلاش برای ارائه بیاورد و عضو تیم و ما گسترده تر تیم با منابع لازم و پشتیبانی است.”

تام نما بسته شدن در آمد و در همان روز که فلوریدا تنظیم رکورد بزرگترین واحد در روز افزایش مثبت coronavirus موارد در هر دولت پس از همه گیر شروع با 15,299 موارد اضافی توسط دولت گزارش آژانس بهداشت.

هر دو Escambia و سانتا رزا شهرستانهای همچنین گزارش رکورد بالا در شماره روز یکشنبه گزارش 484 و 189 مورد جدید بود.

آنی جاهای خالی را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>