ادامه COVID-19 همه گیر اتحاد چپ ورزشکاران در تمام سطح در موقعیت غیر معمول از آموزش برای یک فصل است که ممکن است یا ممکن است در نهایت وجود داشته باشد.

هیچ تضمینی وجود ندارد Pensacola دانشجویی-ورزشکاران به رقابت خواهند پرداخت به صورت معمول صف قهرمانی سوابق و بورسیه تحصیلی در سال پیش رو هنوز انتخاب نشده به قطار است که به سختی یک گزینه برای کسانی که امیدوار به نگه داشتن سرعت با ورزشی همسالان.

برای کت Venetozzi محلی مربی شخصی است که میزبان گروه و در یک جلسه در تناسب اندام تاثیر آموزش در نهم خیابان ذهنیت روشن است در ورزشکارانی که به تازگی برای او امن برای آموزش شخصی.

“آنها همه خود انگیزه و ما فقط کمک به آنها در رسیدن به سطح بعدی” Venetozzi گفت: از ورزشکاران او را مشغول به کار با بیش از ماه گذشته. “…آن را به یک مرکز خصوصی تا مردم بدانند وجود دارد مقدار زیادی از ترافیک در حال حرکت از طریق. همه چیز تمیز است و در حال حاضر ما همه با پوشیدن ماسک. بنابراین خطر کم است.

“پدر و مادر می دانم تسهیلات تمیز است و هیچ ترافیک پا. وجود دارد ممکن است 10 نفر در آنجا در بسیاری از در یک زمان.”

Venetozzi را به مشتریان محدوده از ورزشکاران حرفه ای مانند NFL دفاعی بازگشت جرمی نفره برای جوانان, سفر تیم های فوتبال را از باشگاه محلی مانند سواحل خلیج فارس تگزاسی. سفر در فضای باز آکادمی ورزشی مانند فوتبال و بیس بال دیده می شود تازه ترین ری استارت در طول ماه های تابستان.

Venetozzi پس زمینه به عنوان یک بازیکن فوتبال کمک می کند تا او را در ارائه آموزش های متناسب با این ورزش هر چند او گفت: تخصص بسیار مهم است برای هر مربی شخصی به دنبال به راه خودش را جدا از دسترسی بسیاری از ورزشکاران به آموزش آنلاین.

سازمان آموزش ندارد تنها راه محلی ورزشکاران اقامت مناسب برای نامشخص شروع به اقدام.

بیشتر: جنگل های کاج و میدانی ورزشکاران لذت بردن از دیر ارسال کردن در کلیسا مراسم امضای

برای برخی مانند Koriyunna Arrington سابق جنگل های کاج hurdler و حاکم دولت قهرمان در کلاس 3A 300 متر با مانع, آموزش روال بوده است و حفظ پس از سال های بعد از مدرسه دو سرعت, hurdling و bleacher نوردی.

این جلسه با تکیه بر باز کردن امکانات در مدرسه محلی آهنگ و مهمتر خورشید برای تنظیم یک کمی.

“داغ است نه کلمه” Arrington گفت: از آموزش او در جنگل های کاج را به امضای مراسم در روز پنج شنبه. “هرگز به من بدهید تا در یک ورزش است که شما را دوست دارم. در پایان روز است که چیزی است که نگه می دارد شما را از مشکل متمرکز شده و خوشحال است. شما نمی توانید به من بدهید تا ورزش شما را دوست دارم. اقامت خوب در مدرسه رقابت با دوستان و از آن لذت ببرید.”

Arrington, آموزش نگه داشتن فرم خود را در سطح بالا به عنوان او آماده برای پیوستن به غرب را از دست ندهید و میدانی در پاییز.

بیشتر: Escambia County, سریعترین بازیکنان فوتبال: TEPFER سری تابستان

برخی از ورزش ندارد و به خوبی از ورزش-آموزش های خاص در اجتماعی دور راه ،

سرعت بالا فارغ التحصیل گیب جاکوبز حاکم کلاس 2A کشتی قهرمان دولتی در 195 پوند بدست آورد و تنها دو هفته پیش از بازگشت به رقابت در برابر همکار کشتی گیران در گیر است.

در آماده سازی برای خود دانشگاهی آینده در دانشگاه Cumberlands در کنتاکی, آموزش های گرفته شده در یک stripped-down زیبایی.

“ما با قرار دادن یک نیمکت چمباتمه زدن و رک و وزن در گاراژ من اما من فقط استفاده می شود به رفتن به ورزشگاه و شاغل در خارج وجود دارد” جاکوبز گفت. “این خیلی سخت بود برای تنظیم و (خودم) می خواهید به کار کردن در گاراژ. وقتی که من رفتن به ورزشگاه به من انگیزه کار کردن است.”

Eric J. والاس را می توان در رسید ejwallace@pnj.com یا 850-525-5087

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de