طوفان پیش بینی نظارت گرمسیری اختلال در جنوب Pensacola در خلیج مکزیک

ریک نیل فلوریدا امروزمنتشر شده 2:42 PM EDT Jul 5, 2020ملی طوفان مرکز پیش بینی در حال نظارت بر جدید اختلال در خ

توسط NEWSSALAM در 16 تیر 1399

ملی طوفان مرکز پیش بینی در حال نظارت بر جدید اختلال در خلیج مکزیک است که 20 درصد شانس از تقویت به یک گردباد گرمسیری در عرض 48 ساعت آینده.

در 2 p. m. روز شنبه, هواشناسان صادر اطلاعات کوچک و کم فشار سیستم تشکیل شده است که در جنوب Pensacola, نزدیکی شمالی سواحل خلیج فارس.

اندکی توسعه است که ممکن است قبل از سیستم حرکت داخلی در اوایل روز شنبه پیش بینی شده است. این سیستم می تواند حرکت شمال شرقی و ظهور دریایی در نزدیکی کارولینا بعد از این هفته — با قوی تر از 40% شانس tropical cyclone شکل گیری ظرف پنج روز آینده.

"تهدید اصلی است که باران های سنگین که عمدتا در ارتباط با موجود گسترده ای کم فشار در منطقه و در حال حاضر در حال سقوط همراه و دریایی از فلوریدا تکدی و شمال ساحل خلیج فارس" برایان نورکراس طوفان متخصص در WPLG-تلویزیون محلی/10 در فلوریدای جنوبی ارسال شده صبح یکشنبه در Facebook.

دور دریایی حدود 185 مایل در شمال از برمودا, گرمسیری, افسردگی پنج می تواند تقویت به یک طوفان گرمسیری یکشنبه شب. همانطور که از ساعت 11 صبح یکشنبه این سیستم ادامه پیگیری به باد از شرق با حداکثر پایدار باد از 35 مایل در ساعت.

بیشتر: COVID-19: طوفان پناهگاه به ارائه فضای بیشتری برای اجتماعی فاصله میان همه گیر

بیشتر: خانه ساحل متل تخریب در Indialantic بیش از 3 سال پس از طوفان زده ایرما

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا rneale@floridatoday.com. توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن