فصل طوفان به لحاظ تاریخی شروع سریع: آنچه که برای بقیه سال ؟

دویل برنج ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:47 PM EDT Jun 9, 2020با طوفان گرمسیری کریستبل را ریزش زمین در ا

توسط NEWSSALAM در 20 خرداد 1399

با طوفان گرمسیری کریستبل را ریزش زمین در امتداد سواحل خلیج فارس این هفته 2020 فصل طوفان است که به لحاظ تاریخی شروع سریع.

کریستوبال که محصل در جنوب شرقی لوئیزیانا در روز یکشنبه شد اولین سوم طوفان گرمسیری در ثبت آن به نام 2 ژوئن.

کریستبل قبل بود توسط آرتور و برتا که هر دو شکل ممکن است قبل از شروع رسمی فصل بود که در ژوئن 1.

همه از سه طوفان تحت تاثیر ایالات متحده آمریکا است که اتفاق افتاده است پس از سال 2004 با توجه به طوفان متخصص Eric بلیک ملی طوفان مرکز.

کریستبل: طوفان گرمسیری کریستبل ضعیف اما سنگین باران و وزش باد می تواند سر و صدا از سواحل خلیج فارس به ویسکانسین

اما برخی از طوفان سوابق را می توان فریب کارشناسان می گویند: اگر چه رسمی طوفان سوابق بازگشت به سال 1851 پیشرفت در فن آوری سنجش اجازه داده اند ما را به تشخیص ضعیف طوفان که ممکن است نام برده شده و حتی 25 سال پیش در دانشگاه ایالتی کلرادو هواشناس فیل Klotzbach گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "و ما قطعا از دست رفته قبل از طوفان به ماهواره دوران (قبل از سال 1966)," او گفت:.

آیا این شلوغ شروع به فصل طوفان نشان می دهد یک سال پیش ؟ شاید نه:

"در اوایل فصل طوفان فعالیت لزوما مرتبط با چقدر کلی طوفان فعالیت فصل است" Klotzbach گفت.

به عنوان مثال بلیک اشاره کرد که در سال 1997 پنج طوفان تشکیل اواسط ماه جولای و پس از آن تنها سه شکل بقیه سال.

دو مشکل: شلوغ فصل طوفان و بیماری همه گیر کوروناویروس "یک زمین شناسی سناریو'

او گفت: رابطه بين اوایل فصل طوفان و به طور کلی فعالیت های معنی دار برای ماه های ژوئن و ژوئیه طوفان که به صورت راه در اعماق استوایی: "کسانی که طوفان حاکی از تمایل به فعال سال, اما هیچ تضمینی وجود ندارد," او گفت:.

هنوز هم تقریبا همه پیش بینی ها با اشاره به غیر منتظره ای فعال نجومی – نه به این دلیل که از اوایل طوفان اما به دلیل جوی و اقیانوسی شرایط هستند در ابتدا به صورت طوفان سازند. مثلا دانشگاه ایالتی کلرادو هواشناسان در هفته گذشته بالا برده خود پیش بینی برای فصل طوفان تا 19 به نام طوفان که نه خواهد بود طوفان است. (یک نمونه فصل 10 به نام طوفان که شش طوفان است.)

این در درجه اول به دلیل عدم وجود یک ال نینو یک منطقه گرمتر از دمای آب دریا در اقیانوس آرام. ال نینو تمایل به افزایش سطح بالای غربی بادها در سراسر کارائیب به گرمسیری اقیانوس اطلس پاره از هم جدا طوفان به عنوان آنها سعی کنید به فرم دانشگاه ایالتی کلرادو گفت.

حتی تهدید بیشتر به زودی می تواند بوجود می آیند AccuWeather گفت: هواشناسان در حال نظارت بر منطقه دیگر از رگبار و رعد و برق در اقیانوس اطلس برای گرمسیری توسعه اواخر این هفته.

البته پیش بینی های غیر منتظره ای فعال فصل طوفان است که اتفاق می افتد در مقابل پس زمینه از COVID-19 جهانی و همه گیر است که فاجعه سیاست گروه SmarterSafer ائتلاف به نام "زمین شناسی سناریو."

نمونه ای از پروتکل های بسته بندی evacuees و تختخواب تاشو به یک دبیرستان تربیت بدنی در مواقع اضطراری می تواند مطرح و مهم بهداشت عمومی خطرات اگر اجتماعی فاصله و پزشکی غربالگری کنترل هستند به دنبال ندارد. نیز وجود دارد که نیاز به پناهگاه به اندازه کافی مناسب مجهز تجهیزات حفاظت شخصی اقلام و عفونی.

"Coronavirus اضطراری برای بهداشت عمومی نمی خواهد متوقف کردن این تهدید از طوفان و از بسیاری جهات باعث می شود پاسخ به سایر بلایای طبیعی و حتی بیشتر به چالش کشیدن" گفت: Samantha Phillips, مدیر ماساچوست سازمان مدیریت اضطراری.

کمک: Geoff اسپیلین کیپ Cod بار.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن