Minor League Baseball 2020 فصل رسما لغو میان coronavirus همه گیر

لایحه Vilona ویژه به اخبار مجلهمنتشر شده 4:56 PM EDT Jun 30, 2020اجتناب ناپذیر شد, رسمی, روز شنبه هنگامی که Mi

توسط NEWSSALAM در 11 تیر 1399

اجتناب ناپذیر شد, رسمی, روز شنبه هنگامی که Minor League Baseball season لغو شد قرار دادن توجه داشته باشید نهایی در آبی Wahoos' 2020 فصل است.

این تصمیم اعلام شد پس از یک جلسه در میان MiLB هیئت امنا. قطعیت وارد سهشنبه پس از بیش از سه ماه از عدم قطعیت پس از تصمیم به تعلیق بهار آموزش در 12 مارس به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر.

از آن پس همه 162 جزئی لیگ franchises در سراسر کشور بودند و زمانی که مطمئن نیستید و یا اگر یک سال 2020 فصل رخ می دهد.

"این بی سابقه بار برای کشور ما و سازمان ما به عنوان این اولین بار است که در تاریخ ما است که ما تا به حال یک تابستان بدون Minor League Baseball بازی" MiLB رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پت اوکانر گفت: در انتشار اخبار. "در حالی که این یک روز غم انگیز برای بسیاری از این اعلام حذف عدم قطعیت در اطراف 2020 فصل و اجازه می دهد تا تیم ما برای شروع برنامه ریزی برای یک بازی هیجان انگیز 2021 فصل مقرون به صرفه سرگرمی خانواده."

مبارزه برای به دست آوردن یک MLB فصل آغاز شده است که در حال حاضر مجموعه ای برای جولای 23 یا 24 و محدود به 60 بازی همراه با ناتوانی در به بازی بدون طرفداران جزئی در لیگ ballparks منجر به تصمیم به لغو این فصل است.

آبی Wahoos ساخته شده انتقال در اواخر ماه مارس به تبدیل شدن به یک وقایع شرکت بهره برداری و تولید بیش از 85 روز از حوادث مختلف و یا گزینه های ناهار خوری در آبی Wahoos ورزشگاه. این شامل فیلم شب آتش بازی نشان می دهد, دیسک, گلف, دو مراسم فارغ التحصیلی دو ارشد شب تجارب برای دبیرستان بیس بال تیم های یک گروه کلیسای تفرج و رویدادهای دیگر.

در ضمن آبی Wahoos راه اندازی در مه 30 کشور تنها Airbnb تجربه در یک باشگاه ورزشی.

شده اند وجود دارد 25 های مختلف یک شبه باقی می ماند پس از اولین رزرو. یک گروه سه شنبه شب سفر از آستین تگزاس به ماندن در ورزشگاه. گروه دیگری از اوماها است. آینده رزرو شامل یک گروه از آلمان است.

بیشتر: آبی Wahoos محوری پر کردن ورزشگاه خالی با بیشتر جامعه, حوادث, از, بازی

"بنابراین بسیاری از چیزهایی که ما انجام می دهند اتفاق می افتد در سال آینده گفت:" آبی Wahoos صاحب پنجم Studer. "ما باید یک رویداد جداگانه اداره خواهد شد که جدا از آبی Wahoos چون من فکر می کنم ما در حال کشف راه های زیادی برای استفاده از این ورزشگاه.

"حتی زمانی که این تیم به دور بعدی سال ما ادامه خواهد داد به انجام بسیاری از چیزهای مشابه است."

آبی Wahoos را ارائه انواع گزینه های برای فصل-دارندگان بلیط و فروش گروه خریدهای این فصل است. این شامل نورد بیش از خرید برای 2021.

این تیم است که به درخواست طرفداران برای تماس با ما از طریق ایمیل در Tickets@BlueWahoos.com و یا از طریق تلفن در 850-934-8444.

"این مایه تاسف و انده وجود خواهد داشت نه آبی Wahoos بیس بال در آبی Wahoos ورزشگاه در این فصل گفت:" تیم در یک بیانیه است. "با این حال سلامت و ایمنی جامعه ما اولویت شماره یک ما است و ما به طور کامل حمایت از تلاش های عمده و جزئی لیگ بیس بال برای نگه داشتن طرفداران و بازیکنان و کادر امن در جوامع در سراسر امریکا است."

این MiLB لغو در حال حاضر به ارمغان می آورد به سوال در مورد نحوه جزئی لیگ خواهد ساخت تا در آینده و چگونه بسیاری از جزئی از تیم های لیگ برتر را از دست بدهند وابستگی به لیگ اصلی بیس بال. ارتباط بین این دو نهاد شناخته شده به عنوان بیس بال حرفه ای و توافق (PBA) منقضی می شود در سپتامبر. 30.

لیگ اصلی بیس بال ممکن است فرض کنیم کنترل جزئی لیگ و اعتقاد بر این که گام بعدی خواهد بود برای از بین بردن عنوان بسیاری از 40 تیم در بازسازی فرمت.

بیشتر: Pensacola آبی Wahoos Airbnb پرده برداری کرد!

آبی Wahoos اما مشاهده شده در میان با ارزش ترین minor league franchises و نمی توان به طور مستقیم تحت تاثیر هر انقباض.

"ما در حال رفتن به خوب" Studer بارها گفت در کنفرانس های ویدئویی است.

آبی Wahoos امضا دو سال توافق با دوقلوها مینه سوتا قبل از 2019 فصل است. این دو فرانچایز با هم کار کرده اند از آنجا که توافق در راه های مختلفی.

آبی Wahoos به روز رسانی خود را در خانه تیم clubhouse در طول زمستان با بیش از 500 ، 000 دلار در بازسازی و از طریق مشاوره با دوقلوها در چگونه آنها می خواهم برای دیدن آن طراحی شده است.

Minor League Baseball آغاز شد که به عنوان انجمن ملی روابط عمومی

لایحه Vilona بازنشسته است Pensacola اخبار, مجله ورزشی نویس و زمان نویسنده ارشد Pensacola آبی Wahoos/Studer55. او را می توان در رسید bvilona@bluewahoos.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن