نظر: در دانشگاه استنفورد, پلیس, سیاه زندگی موضوع و لغو

پال خواستار قطع بودجه دولت ، لغو پلیس. لغو در حال حاضر. هنگامی که این اظهارات را به زبان آمده توسط اطناب ما در واقع به معنای “پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس است.” اما رسانه ها و دولت های محلی شروع به شنیدن و co-opt “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” contorting رادیکال تماس برای تغییر از اطناب به قابل هضم سیاست به صورت (سفید) لیبرال. سیاه زندگی مهم ” “#DefundThePolice” مقاله در 30 مه می نویسد: “ما برای یک ملی defunding از پلیس. ما خواهان سرمایه گذاری در جوامع ما و منابع برای اطمینان مردم سیاه و سفید نه تنها زنده ماندن رشد است.”

زندان و پلیس اطناب دیدن defunding پلیس به عنوان یک گام نسبت به لغو و کار برای ایجاد یک جهان برای همه ما که در آن ما به طور مداوم در به ای اداره, surveilled بازداشت شده و زندانی که در آن مردم به خدمات آنها نیاز دارید و می توانید دسترسی به عدالت ترمیمی شیوه در جوامع خود. اطناب در سراسر کشور مشغول به کار با هم به شکل #8toAbolition یک کمپین است که به تشریح هشت گام برای لغو و سرمایه گذاری مجدد در جوامع ما و در مراقبت از. Defunding پلیس یکی از مراحل و آن را دقیق سیاست های برنامه ریزی. از بین بردن پلیس از مدارس است و در عین حال یکی دیگر از گام.

من شروع این مقاله با اصرار ما را به گوش دادن به سیاه دهندگان و محققان متعهد زندگی خود را به طرفدار الغای برده داری کار ما در حال حاضر روز. ما نمی خواهیم در اجرای قانون وجود داشته باشد عنوان شده است. ما نمی خواهیم پلیس وجود داشته باشد در هر شکل و نه حتی “جامعه محور” از آنجا که آمریکا پلیس ذاتا ضد سیاه و سفید. ما نمی تواند محتوای خود را با وضع موجود ما مهاجر-استعماری دولت ساخته شده پس از قتل عام و اسارت برای بریدن از راحتی برای چند ممتاز. اصلاحات شکست خورده است و ما. ما نمی خواهد به خواسته اصلاح یک سیستم عدالت است که عمیقا فاسد و ستمکار و شکسته.

دانش آموزان سیاه پوست داشته اند دشوار بهار سه ماهه به حداقل می گویند. دانش آموزان سیاه پوست زحمت کشیده اند برای ما نهادهای علمی به کار برای ما بهتر است. ما شده اند مبارزه برای دانشگاه خود به عبارات مراقبت از سیاه و سفید با زندگی واقعی و اساسی پشتیبانی می کند. آن است که یک درخواست برای دانش آموزان سیاه پوست و سیاه و سفید ارومیه به تقاضا بیشتر سیاه و سفید ارومیه استخدام; به تقاضای بیشتر برای حمایت از بازده سیاه اذعان به خصوص سیاه و سفید آمریکایی اذعان می کند که دانشجویان ورودی; به تقاضا به شنیده های دانشگاه; به احترام تقاضا برای کمک هزینه تحصیلی. این دانشگاه دارای نشان داده شده است سهل انگاری در آن عدم پشتیبانی از departmentalization از برنامه های آفریقایی و آمریکایی آفریقایی مطالعات و بودجه مارتین لوتر کینگ جونیور موسسه تحقیقات. دانش آموزان سیاه پوست تجمع جذب سرمایه و نوشتن دادخواست به منظور به دست گرفتن ابتکار عمل برای ما دانش و زندگی, سیاه, دانش و زندگی, در حالی که در دانشگاه استنفورد است و هنوز به نشان می دهد مراقبت بسیار و یا درک اجازه دهید به تنهایی ابتکار.

دانش آموزان سیاه پوست باید حمایت برای تغییر در حضور پلیس در محوطه دانشگاه. در سال گذشته, سابق, سیاه, ASSU سناتور Leya الیاس ’21 و سناتور سابق جیمی Seney ’21 تحت فشار قرار دادند استنفورد در نظر گرفتن نقش پلیس در دانشگاه ما قبل از این لحظه. “پلیس در سانتا تزا eom” معمولا قطعه از اطلاعات را برای دانش آموزان سیاه پوست برای شب و حتی middays به عنوان پلیس بلیط نفر اصلی مسکونی جاده در غرب محوطه دانشگاه که منجر به Ujamaa و دیگر خوابگاه با بزرگ سیاه و سفید دانشجویی جمعیت. در علاوه بر این به بازی گاه به گاه پلیس در محوطه دانشگاه, پاسخ پلیس به سیاه و سلامت روان دانشجويان بحران نیز یک مسئله برای دانشگاه ما ، پلیس باید مهار و دستبند همسالان ما شده اند که در بحران است که فقط به سادگی پاسخ درست. SUDPS نامتناسب مضرات دانش آموزان سیاه پوست و تمایل به انجام مخرب قطعات آن پروتکل تنها زمانی که دانش آموزان سیاه پوست مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان.

بسیاری از دانش آموزان سیاه پوست و همدستان هستند اطناب. ما شرکت کرده اند در گروه های خواندن در Angela M. Davis’ “هستند زندانها منسوخ و ناکارآمد است؟” سیاه اتحادیه دانشجویی بوده است فضایی که در آن لغو شده است مرکزی برای ما عمل سیاسی کمیته سیاست, برای سال و نیم گذشته. سیاه, داوطلب, دانش آموز, سازمان BVSO) بیانیه همبستگی ارسال به خارج از کشور لیست پستی از ژوئن 2 نام در دانشگاه استنفورد به در نظر گرفتن ارتباط آن با پلیس در تمام جامعه ما. مجموعه ای از BVSOs امضا برای بیانیه ای که به نام برای خلع سلاح defunding و لغو پلیس در دانشگاه ما.

“ما نمی توانیم فقط نشستن و منتظر یک بسیار شایع مرگ یک دانشجو قبل از تصمیم گیری در نهایت به خلع سلاح [SUDPS]” بیانیه بخوانید. “مسلح پردیس پلیس هستند خطر ابتلا به دانش آموزان آنها سوگند یاد کرد, برای محافظت از, به خصوص به عنوان آن مربوط به دانش آموزان است. Defunding پلیس و لغو پلیس و زندان خواهد بود و آینده دموکراسی ما. ما صغیر از دموکراسی در دانشگاه باید با در نظر گرفتن چگونه آن را خواهد ساخت فقط و عادلانه در جهان با آن در دانش آموزان سیاه پوست از طریق مطلع بحث طرفدار الغای برده داری در سیاست است.” لغو امروز خواهد بود یکی دیگر از تاریخی قسط از مردم سیاه و سفید ایجاد تشخص و حقوق بشر برای خود. “لغو دموکراسی” را فراتر از محدودیت ها و محرومیت از ما “لیبرال دموکراسی است.” من امیدوارم که لغو خواهد آمد با رادیکال reframing از همه ما خواه موسسات. در حال حاضر لحظه ای سرنوشت ساز برای جهان و من مطمئن هستم که در دانشگاه ما ایستاده خواهد شد با این کار از دانش آموزان است. من مطمئن هستم که ما دانشگاه است تا وظیفه.

که است که می گویند که این بحث مطرح شده در siloed به حوزه است. ارومیه گرفتار شده اند به گفتگو به عنوان به خوبی. استنفورد خود استاد Hakeem جفرسون سازمان بحث در مسابقه و سیستم عدالت کیفری شامل چندین دانشگاهیان که به مطالعه و/یا باور لغو بهره برداری به عمق بدن از طرفدار الغای برده داری فکر می کردم که دور predates این لحظه. “هنگامی که مردم بپرسید چه پلیس لغو به نظر می رسد مانند آن را مانند به نظر می رسد پالو آلتو” گفت: استاد Jefferson. هر چند من موافق با تمایلات گام دیگری از تخیل لازم است. این است که نه کاملا آنچه باید لغو شود: پالو آلتو است ای اداره می کند و نه آن را می دانم روزمره خشونت پلیس. بله تا حدی پالو آلتو می تواند زندگی می کردند وضعیت از یک محله در یک دنیای جدید بعد از پلیس لغو شده است. اما ساکنان پالو آلتو به خوبی می تواند پس از تماس با پلیس به تصویب خشونت اگر آنها احساس “نا امن است.” لغو خواهد به این معنی است که هیچ کس خواستار بر دولت عوامل بالقوه آسیب به انسان دیگر. در پالو آلتو این است که هنوز هم یک امتیاز است که ما را دیده اند دیگر سفید آمریکایی تسلیحاتی علیه سیاه و قهوه ای مردم به دنبال کارخودشون. اگر آن را احضار خشونت از طریق 911 سپس آن را فشار خشونت است. تمام بقایای یک سیستم مبتنی بر پلیس و وزارت امور خارجه-تحریم های مبتنی بر نژاد خشونت باید لغو شود همراه با پلیس و زندان.

برخی باید در نظر گرفته شود “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به عنوان یک زانو حرکت تند و سریع واکنش به این لحظه. از آن شده است. بسیاری از مردم شده اند به چالش کشیدن به گسترش سیاسی آن تخیل است. برخی از این افراد اعضای جامعه شما و دوستان شما. برخی دیگر از دانشمندان مانند آنجلا Y. Davis and Ruth Wilson گیلمور. ما اطناب هنوز هم یادگیری, رشد و تهیه این دنیای جدید هم برای خودمان. آن است که انتخاب خود را به گسترش سیاسی خود را تخیل نیز هست. را انتخاب کنید یک دنیا مملو از خشونت نظامی, مرگ و شرارت و یا جهان از مراقبت های جامعه خود حکومت و رادیکال وحدت.

تشکر ویژه و قدردانی به هریسون فاولر برای سهم خود را در نوشتن یک بخش این مقاله است.

تماس با Kory Gaines در kgaines8 ‘در’ stanford.edu.

روزانه متعهد به انتشار یک تنوع از op-eds و نامه به سردبیر. ما دوست دارم به گوش افکار خود را. ایمیل و نامه به سردبیر به eic ‘در’ stanforddaily.com و op-ed ارسالی به نظرات ‘در’ stanforddaily.com.

به دنبال روزانه در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>