Pensacola پلیس کمیته مشورتی آغاز می شود توطئه البته در اولین جلسه

جیم کمی Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 10:19 PM EDT Jul 9, 2020به تازگی ایجاد شده Pensacola پلیس کمیته مشورتی

توسط NEWSSALAM در 20 تیر 1399

به تازگی ایجاد شده Pensacola پلیس کمیته مشورتی شروع بدانند چه نقش آنها را در شکل دادن به سیاست پلیس در اولین جلسه پنج شنبه.

12 نفر از اعضای کمیته تا حد زیادی گوش به عنوان آنها در جریان شدند الزامات فلوریدا آفتاب قانون سوابق و دقیقا آنچه آنها انجام می شود به عنوان آنها نگاه پلیس در شهر Pensacola.

Pensacola شهردار Grover رابینسون ایجاد این کمیته پس از تماس از معترضان و یک توصیه از یک Escambia County هیئت منصفه پس از تیراندازی پلیس و مرگ Tymar کرافورد دقیقا یک سال و چهار روز پیش.

رابینسون گفت: این کمیته در کوتاه سخنان افتتاحیه که او معتقد است که Pensacola اداره پلیس است "اخرین" سازمان نسبت به هر گونه دیگر در نیروی پلیس در یک 300 مایل شعاع.

"این بدان معنی نیست که ما نمی تواند بهتر" رابینسون گفت.

پلیس جامعه متخصص Cedric الکساندر استخدام شد سال گذشته این شهرستان به عنوان یک مشاور به اداره پلیس و کمیته مشورتی. الکساندر گفت: این کمیته به اعتقاد او آن را به موثر آن تا به حال به مقابله با مسائل که واقعا مهم است به جامعه و پرسش دشوار.

اسکندر متولد و بزرگ شده در پنساکولا و شروع به اجرای قانون حرفه ای در سال 1977 به عنوان یک Leon County Sheriff معاون. او بعدها به عنوان یک افسر پلیس و کارآگاه در اورلاندو و میامی به عنوان معاون رئیس و فرمانده پلیس از روچستر اداره پلیس در نیویورک و به عنوان فدرال امنیت مدیر با وزارت امنیت داخلی ایالات متحده نظارت بر دالاس فورت ورث فرودگاه بین المللی. منصوب شد به رئیس جمهور سابق باراک اوباما نیروی کار در قرن 21 پلیس در سال 2014.

"اگر این است برای رفتن به یک شهروندان پلیس کمیته مشورتی و سپس آن را به یک در است که من واقعا معتقدم که این شهروندان است که شما به نمایندگی از مردم در سراسر شهرستان و پلیس خواهد شد که در اینجا فرصت بحث در مورد این چیزهایی که از یک نگرانی برای شما و برای مردم که در خدمت شما" الکساندر گفت. "این خواهد بود که از هیچ به ما خوب اگر ما اینجا هستیم و ما خصمانه هر ماه. آن را در خدمت کاملا صفر منظور است."

کمیته منصوب: Pensacola پلیس کمیته مشورتی نهایی. ساخته شده است که این لیست ؟

اولین جلسه تنظیم: Pensacola شهروند پلیس کمیته مشورتی دیدار خواهد کرد برای اولین بار در این هفته

سدریک الکساندر استخدام: Pensacola استخدام کارشناس ملی - و Pensacola بومی برای آموزش PPD

الکساندر نزدیک به 40 سال تجربه اجرای قانون در سطح محلی و فدرال و او به معنای واقعی کلمه کمک در نوشتن کتاب مدرن جامعه محور.

دادستان شهرستان سوزان وولف نیز گفت: کمیته محدودیت های خود را تحت قانون فلوریدا به عنوان یک کمیته مشورتی عمدتا آنها نمی تواند انجام نظارت و یا تحقیقات به موارد خاص و یا باز کردن شکایت علیه افسران پلیس.

"چه شما می توانید انجام دهید این است که توصیه هایی را در مورد سیاست های مربوط به روش های" وولف گفت. "شما می توانید توصیه های مربوط به هزینه."

عضو کمیته جوزف مارشال, کشیش سنت جان الهی Missionary Baptist Church خواسته است که باعث می شود تصمیم گیری برای اتخاذ یک توصیه از کمیته.

"است که من نگرانی است که ما نه فقط یک اگر شما خواهد شد ثابت و یا دکوراسیون" مارشال گفت.

الکساندر گفت که امیدواریم این کمیته با پلیس و یا حقوقی وزارت کار به سمت یک اجماع در مورد چگونه به جلو حرکت کند اما اگر یک توصیه می کند بیرون آمدن از این کمیته آن را می توان در یک راه است که شهردار یا شورای شهر را به تصمیم گیری.

"آنچه من می خواهم به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد این است که آن را فقط در گوش کر افتد و آن را همه جا رفتن نیست" الکساندر گفت.

الکساندر گفت که او امیدوار است این کمیته می تواند آمد تا با توصیه هایی که پلیس می توانید به ساخت اعتماد و مشروعیت در جامعه است.

"به عنوان کسی که صرف 40 سال در پلیس وقتی می شنوم که مردم می گویند "من می ترسم از پلیس زمانی که من کشیده' — و این غیر معمول نیست برای یک مرد سیاه پوست در امریکا و یا قهوه ای فرد — که یک ترس واقعی. اما آن را فقط به من لطمه می زند وقتی می شنوم کسی می گویند که چگونه آنها احساس می کنند چرا که این چیزی است که پلیس قرار است."

"این چیزی است که آن را تا به حال شده است باید در مورد" الکساندر ادامه داد. "اما آن را تا به حال سابقه ای طولانی در رفتارهای مشکوک. یک تاریخ است که می رود به Jim Crow. یک تاریخ است که می رود به برده داری داستان که گفته شده است. و تا زمانی که ما درک تاریخ هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم به جلو حرکت می کند و درک کنند که چرا مردم احساس می کنید که آنها انجام می دهند."

الکساندر گفت Pensacola است در یک موقعیت منحصر به فرد با کمیته اما اضافه شدن نقشه راه وجود دارد چگونه برای ایجاد اعتماد ، وی با اشاره به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" شعار مورد استفاده توسط معترضان به عنوان یک مثال که او گفت: به عنوان رئیس پلیس سابق شهر او را "دمدمی" اما به دنبال پشت شعار وجود دارد ایده های خلاقانه برای حرکت رو به جلو است.

"این واقعا defunding" الکساندر گفت. "این واقعا هدایت یک مقدار مشخصی از پول بیش در جایی دیگر شاید خدمات اجتماعی است که می تواند به ارائه پشتیبانی به جوامع که در مدت طولانی نیاز به آن و ... که کمتر تعامل پلیس ممکن است باید با بی خانمان جمعیت و یا با سلامت روان جمعیت."

این کمیته جلسه بعدی آزمایشی مجموعه رخ می دهد در ماه اوت زمانی که آن را به انتخاب یک صندلی فرد و معاون صندلی فرد قبل از شروع بحث خود را از پلیس.

"شما باید یک اداره پلیس در اینجا است که حاضر است و من می دانم که آنها در حال" الکساندر گفت. "آنها مایل به انجام آنچه آنها نیاز به انجام به طوری که در این جامعه نیز می تواند احساس بهتری در مورد آنها. زیرا تا زمانی که همه در این جامعه همه احساس می کند که این شهر متعلق به آنها و سپس آن درست نیست تا زمانی که همه ما احساس می کنید که راه در مورد آن."

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب