Pensacola, افسران پلیس, نجات 3 ساله دختر شناور در استخر

کالین وارن-هیکس Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 5:29 PM EDT Jul 27, 2020یک Pensacola اداره پلیس افسر بود و در ح

توسط NEWSSALAM در 7 مرداد 1399

یک Pensacola اداره پلیس افسر بود و در حال حاضر در مسیر به یک اختلال در هنگام راه او قرار داده و او را در جای مناسب در زمان مناسب در ماه گذشته برای نجات یک دختر جوان زندگی است.

زمانی که PPD افسر Kyle کاپیتان شنیده کنندگان در رادیو اعلام می کند که 3 سال تا به حال یافت شده است شناور در یک استخر شنا در نزدیکی محل سکونت خود را, او بلافاصله تبدیل رزمناو خود در جهت — با افکار و اندیشه های خود را با فرزند خود در حال عبور از طریق ذهن خود را.

"دختر من 3 سال و بیش از حد" کاپیتان گفت: اخبار و مجله. "در راه وجود آنها قرار داده و آن را بیش از رادیو و تلویزیون:" سه سال یافت شناور در استخر.' آره من در مورد آن فکر, من فکر کردم که هم سن دختر من.'"

این PPD در روز دوشنبه اعتبار کاپیتان اقدامات سریع همراه با heroics همکار افسر رابرت Lindblom با صرفه جویی در زندگی است که ناخودآگاه کودک نو پا شد و شناور در استخر حیاط خلوت در ژوئن 13.

کاپیتان اولین افسر وارد در صحنه و فیلم های گرفته شده از بدن خود را به دوربین نشان داد و او را به سرعت از طریق تزئینی بوته زار پشت اقامت در راه خود را به یک استخر حیاط خلوت.

"البته من فکر کردن در مورد خود من که همان سن" کاپیتان گفت. "اما در همان زمان شما باید برای فراموش کردن چیزهای که. شما باید به compartmentalize آن; شما نمی توانید ساکن در آن است. اگر شما انجام دهید که ممکن است خود را در نیمه دوم زمان واکنش و یا روند تفکر خود را که شما نیاز دارید. شما باید به ماندن متمرکز در این وضعیت شما هستیم."

زمانی که کاپیتان وارد, مادر بزرگ دختر بود اقدام به انجام CPR در نوه او بود که نفس نمی کشد و بی توجه باقی مانده.

"اوه خدای من!" مادربزرگ فریاد زد: چشم نواز از نزدیک شدن افسر در بدن دوربین فیلم. "لطفا عجله بسر می رسانید!"

کاپیتان شروع به ضربه زدن به کودک نو پا خود را در تلاش برای روشن شدن راه هوایی خود را.

Lindblom سپس وارد خانه او و کاپیتان شروع به آماده سازی یک automated external defibrillator گفت: PPD سخنگوی مایک چوب.

در یک نسخه نوشته شده است و چوب و توضیح داد که چگونه این حادثه آشکار شد. بدن تصاویر و فیلم های به دست آمده توسط مجله اخبار نشان داد این کودک دست و پا عطف بنفش به عنوان پلیس به شدت در تلاش برای گرفتن او را به نفس کشیدن.

هر دو افسران می تواند دیده می شود در دوربین فیلم crouching بیش از دختر و بهره برداری او را به عنوان او دراز در کنار او در نزدیکی استخر, خود زائده تبدیل سایه تیره تر از رنگ بنفش.

در نهایت او یک, اولین, کوچک نفس.

"OK! باشه عزیزم. بیا!" Lindblom گفت در یک لحظه از امداد.

ماموران در ادامه به محور کودک نو پا خود را با کلمات و نوازش دست های به ادامه, به نفس, به عنوان آنها منتظر EMTs می رسند.

"افسران گذاشته کودک در کنار او در تلاش برای نگه داشتن راه هوایی روشن" چوب نوشت. "ماموران با استفاده از انگشتان دست خود را برای روشن شدن استفراغ از دهان کودک و کودک شروع به تنفس بهتر و شروع به حرکت می کند."

دختر کوچک منتقل شد به یک بیمارستان محلی است.

حضور پزشک متخصص اطفال اشاره کرد که بدون تلاش های کاپیتان و Lindblom او نمی توانست جان سالم به در برد نزدیک به مرگ را تجربه کنند.

در دوشنبه, چوب, گفت اخبار, مجله که کودک نو پا ساخته است بهبودی کامل.

هفته گذشته کاپیتان قادر به دیدن دختر در خانه اش.

"او آمد و به من یک آغوش بزرگ," او گفت:. "و ما نشسته وجود دارد در حالی که برای و بازی با اسباب بازی های خود را."

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید colinwarrenhicks@pnj.com یا 850-435-8680.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن