Pensacola زن متهم به شکستن درب و سلاح سرد مرد

یک Pensacola زن به اتهام تهدید یک مرد با خشونت فیزیکی را شکست قفل درب اتاق خواب به او برسد و سپس با ضربات چاقو او را با یک چاقوی آشپزخانه.

Donella جونز, 38 دستگیر شد دوشنبه متهم به تشدید باتری و رزرو به Escambia County زندان بدون پیوند.

با توجه به دستگیری او, گزارش, Escambia County Sheriff دفتر نمایندگان پاسخ داد: حدود 12:30 p. m. روز شنبه به گزارش اختلال در یک محل اقامت.

یک مرد گفت: معاونان او و جونز شده بود استدلال بسیاری آن روز. در یک نقطه او در سمت چپ صفحه اصلی برای چند ساعت اما هنگامی که او بازگشت جونز هنوز هم وجود دارد و آنها شروع به بحث دوباره.

او گفته او را دنبال کرد داخل و گفت: “من قصد دارم به چاقو شما را با یک چاقو” قبل از او راه می رفت به آشپزخانه و چاقو در این گزارش اعلام کرد. مرد عقب نشینی به اتاق خواب و قفل درب.

“جونز سپس شروع به لگد زدن و کوبیدن در درب تا زمانی که آن را آمد از لولا” در این گزارش اعلام کرد.

در حالی که مرد سعی در نگه داشتن درب از بالا جونز رسیده در اطراف درب سیخ زنی در او را با چاقو.

او احساس تاثیر چاقو سلاح سرد به شانه اش و “او شروع به فریاد او را که او تا به حال چاقو او را” با توجه به گزارش. در نهایت این مرد تحت فشار قرار دادند گذشته جونز ساخته شده و از آن خارج است.

سوابق شهرستان نشان داد که جونز همچنان در بازداشت به جمعه.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>