سانتا رزا مدارس شهرستان نگاه به عقب براند روز اول ارائه از راه دور آموزش

سانتا رزا مدارس شهرستان خواهد شد به احتمال زیاد تاخیر افتتاح دو هفته و پدر و مادر را در حال حاضر گزینه های اضافی برای ثبت نام دانش آموزان خود در مدرسه این سقوط.

سانتا رزا County School District سرپرست تیم Wyrosdick گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه بعد از ظهر که او خواسته بود هیئت مدیره مدرسه در این هفته به تصویب عقب هل دادن شروع مدارس به اوت. 24 و به تصویب یک کنترل از راه دور یادگیری گزینه در بالای حضوری و مجازی مدرسه گزینه های.

Wyrosdick نیز گفت: او از هیئت مدیره به تصویب سیاست نیاز دانش آموزان به پوشیدن ماسک در موقعیت های که در آن آنها قادر به عمل اجتماعی فاصله.

از راه دور آموزش گزینه اجازه خواهد داد که دانش آموز را به امضا در ساعات مدرسه و اختصاص یک معلم از خود طبقه بندی مدرسه. دانش آموزان همچنین قادر خواهد بود برای شرکت در باشگاه ها و فعالیت های مدرسه برای خود طبقه بندی مدرسه در حالی که ثبت نام در این برنامه است.

پدر و مادر خواهد شد و تا اوت. 3 به تصمیم گیری.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>