UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

سیاه و سفید کودکان بیشتر احتمال دارد به مرگ پس از عمل جراحی | ایالات متحده آمریکا امروز

دکتر Shant Shekherdimian اطفال جراح در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس ماتل بیمارستان کودکان گفت که در حالی که این تفاوت در نتایج را صرف .05% مطالعه ورود بیش از 170,000 روش های تقویت نتایج آن است. “هنگامی که ما را به یک بیمار به اتاق عمل ما ناخودآگاه فرض کنیم که هر کس می آید به اتاق عمل در برابر شرایط و برگ بیمارستان به بازی برابر شرایط,” او گفت:. “این (مطالعه) منجر به رشد بدن از ادبیات است که نشان می دهد که این مورد نیست.”

آیا بایدن صورت لاتین شور و شوق فاصله? | Univision

“قطعا وجود دارد یک شور و شوق شکاف ساخته شده است که حتی بزرگتر به دلیل عدم سرمایه گذاری و توجه به Latino رای دهندگان به بیرون آمدن و رای دادن در ماه نوامبر گفت:” Sonja Diaz, مدیر, لاتین سیاست و سیاست ابتکار در دانشگاه کالیفرنیا [لس آنجلس]. “وجود دارد باید هدفمند و قابل توجهی دلار صرف شده برای تعامل با Latino رای دهندگان به بیرون آمدن برای رای دادن در جهانی همه گیر در حوزه های قضایی سراسر کشور که در حال تلاش برای سرکوب رای لاتین … به طور خاص در کلید میدان نبرد دولت مانند آریزونا و تگزاس و جورجیا و فلوریدا است.”(UCLA مت Barreto نیز به نقل از.)

کارشناسان رد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به تست | NBC News

“این رای مهم است چرا که به ما می دهد برخی از حس بار در جمعیت کلی هنگامی که ما نگاه مثبت” گفت: Jeffrey Klausner, استاد اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت و دیوید گفن دانشکده پزشکی. تست شماره ها تنها در صورتی مفید است که آنها را منجر به کاهش در گسترش ویروسی, او گفت:.

Kanye West ناودان برای نظرات Harriet Tubman | واشنگتن پست

اما اگر برندا E. استیونسون یک استاد تاریخ و مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس توافق کردند که غرب و نظرات “محزون می خوانی ناآگاهانه” او تاکید کرد که نفوذ خود را باید به طور کامل با تخفیف. “او مشهور است و او را بزرگ زیر از افراد جوان به ویژه در” استیونسون گفت: پست. “برخی ممکن است به عنوان ناآگاهانه به عنوان او است و بر این باورند که آنچه او می گوید درست است, بنابراین این چیزی است که اخلال به من.”

کالیفرنیا آماده ترین COVID-19 موارد | ایسنا

آن Rimoin یک اپيدميولوژی استاد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس می گوید: پاسخ ساده است. برخی از دولت ها و مردم راضی شد. “شما می دانید ما باز کردن بیش از حد به زودی. ما نمی باید این ویروس کاملا تحت کنترل” Rimoin گفت. اما او افزود: “مردم به پیروی از قوانین. آنها با پوشیدن ماسک. آنها نه اجتماعی فاصله. آنها در انجام آنچه در آن است که آنها نیاز به انجام است.” (Rimoin نیز به نقل از لس آنجلس تایمز و سرگرمی هفتگی.)

که معاف از پوشیدن یک ماسک صورت? | ABC اخبار

دکتر کاترین خداوند یک روانشناس در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس گفت: ABC اخبار است که برای کودکان مبتلا به اختلالات تکاملی مانند اختلال طیف اوتیسم با پوشیدن یک ماسک “می تواند واقعا دشوار است, به عنوان آنها اغلب واکنش های قوی به احساس های مختلف.”

دانش آموزان از خانه های کم درآمد کمتر احتمال دارد برای شرکت در کلاس های آنلاین | KCAL-تلویزیون

“ما باید درک کنند که این لحظه امروز در سال 2020 خواهد شد که در دراز مدت عواقب سه, پنج, هفت, از 10 سال از هم اکنون…. ما می دانیم که افراد جوان که از دبیرستان فارغ التحصیل کمتر احتمال دارد برای پیدا کردن پایدار کار می کنند. آنها در حال رفتن به کمتر پول بیش از طول عمر خود را; یک همبستگی بین کسانی که نمی پایان دبیرستان و دخالت خود را در سیستم کیفری” گفت: دانشگاه UCLA تایرون Howard.

مردم چه قبل از استفاده از گوگل ؟ | Gizmodo

“تاریخ آنلاین اطلاعات-بازیابی نظم و انضباط است-خاص — بسیار عمیق متخصص نمایه سازی در زمینه های پزشکی و متالورژی و علم مواد, شیمی, مهندسی, آموزش, علوم اجتماعی. ما تا به حال بسیار خوب پایگاه داده های آنلاین در اوایل دهه 1970 که به صورت تجاری در دسترس — شما پرداخت شده توسط اتصال دقیقه” گفت: دانشگاه UCLA کریستین Borgman. (UCLA صفیه شریف نیز به نقل از.)

شش افزودنی های مواد غذایی برای جلوگیری از | گزارش مصرف کننده

“سوربیتول به ارمغان می آورد آب به روده بزرگ و به عنوان یک ملین می گوید:” دانا Hunnes Ph. D. R. D., M. P. H. ارشد بالینی متخصص تغذیه در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA. “که لزوما چیز بدی نیست اما در دوزهای بالا می تواند عوارض جانبی ناخواسته مانند نفخ و گاز و اسهال است.”

کارنگی Corp. افتخارات دانشگاه UCLA کرانه باختری مروارید | مجله یهودی

کارنگی Corp. نیویورک انتخاب شده است UCLA استاد کرانه باختری مروارید به عنوان یکی از “بزرگ مهاجران است.” … کارنگی اعلام استناد مروارید “تحول سهم به هوش مصنوعی انسان استدلال و فلسفه علم است.”

به عنوان coronavirus افزایش نرخ چه تعداد ماده بیشتر است ؟ | شهرستان ونتورا ستاره

اپیدمیولوژی بیماری های عفونی Shira Shafir تمایل به تماشای تست مثبت نرخ بیشتر از نزدیک. “پایه و اساس که در آن ما در حال ساخت همه از کنترل ما است که توانایی برای تست می دانم که آلوده است و سپس همه ما پس از آن مراحل مناسب” گفت: Shafir یک استادیار در دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. “اگر ما در حال آزمایش مردم به اندازه کافی به دانستن است که واقعا آلوده در جامعه و سپس هر چیز دیگری یک خانه ساخته شده در ریگ روان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de