به روز رسانی: طوفان گرمسیری Isaias نزدیک باهاما ممکن است تبدیل به یک طوفان شنبه با توجه به NHC گزارش

طوفان گرمسیری Isaias تقویت شده است و طوفان گرمسیری شرایط ممکن است همراه بخشهایی از جنوب شرق, شروع, شنبه, با توجه به National Hurricane Center.

یک طوفان گرمسیری دیده بان صادر شده برای بخش هایی از شرق سواحل فلوریدا از اقیانوس ریف شمال به سباستین ورودی و دریاچه اوکیچوبی ، طوفان هشدارهای صادر شده برای شمال غربی باهاما.

پیش بینی مسیر طوفان همچنان به نگه داشتن ساحل شرقی فلوریدا در آن مسیر است. دولت می تواند شروع به احساس اثرات از Isaias شنبه.

Isaias?:در اینجا چگونه طوفان دریافت نام خود را

خدمات ملی آب و هوا گفت: سواحل شرق فلوریدا از مشتری جنوب به میامی می توانید ببینید بادها 58 تا 73 mph از Isaias اما هشدار داد پیش بینی شده است که به احتمال زیاد به تغییر.

بادها می تواند به نزدیکی طوفان قدرت 70 مایل در ساعت و روز شنبه با توجه به طوفان مرکز. طوفان طبقه بندی شده به عنوان یک طوفان زمانی که پایدار باد رسیدن به 74 مایل در ساعت.

► اقامت مطلع با آخرین اخبار با تبدیل شدن به یک مشترک

WeatherTiger: سه راه طوفان گرمسیری Isaias می تواند بازی کردن

بیشتر: دیدن زنده ساحل مخفی از پورتوریکو, جزایر ویرجین

 • محل سکونت: 95 کیلومتری جنوب شرقی بزرگ Inagua جزیره
 • حداکثر پایدار باد: 60 مایل در ساعت
 • جنبش: غرب در 18 مایل در ساعت
 • بعدی مشاوره: 2 صبح

11 p. m. هوا آهنگ مرکز Isaias در حال حرکت در نزدیکی و یا در سراسر جنوب شرقی باهاما اواخر امشب.

Isaias در حال حرکت است, غرب در 18 مایل در ساعت و غرب-شمال غرب به شمال حرکت با برخی از کاهش سرعت پيشروی است که انتظار می رود بیش از چند روز آینده.

Isaias است و پیش بینی می شود در نزدیکی مرکزی باهاما شب جمعه و حرکت در نزدیکی و یا در سراسر شمال غربی استرالیا و در نزدیکی جنوب فلوریدا در روز شنبه.

حداکثر پایدار باد نزدیک به 60 مایل در ساعت با بالاتر gusts. گرمسیری-طوفان-نیروی باد گسترش بیرون تا 240 کیلومتر از مرکز.

چه تاثیر خواهد گرمسیری طوفان Isaias باید در فلوریدا?

ساکنان می تواند باران های سنگین و بادهای قوی از این سیستم تا پایان هفته و تعطیلات آخر هفته با توجه به فلوریدا بخش مدیریت اضطراری.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صبح روز چهارشنبه گفت: ساکنان می تواند احساس از اثرات طوفان به اوایل هفته آینده. او را تشویق همگان برای آماده سازی با داشتن حداقل هفت روز از منابع. #فاجعه عرضه کیت checklist

رسمی پیش بینی Isaias نشان دادن اوج بادها از 70 مایل در ساعت در زمانی که این طوفان در نزدیکی سواحل ایالت فلوریدا در جنوب شرقی آمریکا ساحل طوفان مرکز گفت.

ریزش زمین در فلوریدا مطلق نیست در این مرحله با توجه به AccuWeather هواشناسان. هنوز هم وجود دارد اتاق را برای طوفان به نوبه خود در شرق فلوریدا و کارولینای شمالی و یا حتی سفر دورتر شرق و غرب در خلیج مکزیک است.

آیا Isaias خواهد شد که تأثیر عمده ای در فلوریدا بستگی دارد که آیا آن حرکت می کند بیش از هیسپانیولا که در آن می تواند سقوط از هم جدا گفت AccuWeather رئیس پخش هواشناس برنی Rayno.

“می تواند وجود داشته باشد برخی از re-توسعه و یا قطعا رطوبت نزدیک شدن به فلوریدا و یا حتی [در جای دیگر در] جنوب شرقی سواحل ایالات متحده,” او گفت: “اگر طوفان باقی می ماند بیش از آب است.

حجم زیادی از این طوفان به احتمال زیاد حداقل گسترش برخی از بارندگی, توفانی رعد و برق و خشن شرایط گشت و گذار در سراسر کشور بیش از آخر هفته AccuWeather گفت.

هشدار و ساعت برای صادر Isaias

طوفان هشدار است که در اثر:

 • شمال غربی باهاما از جمله Andros جزیره New Providence, Eleuthera, Abacos سلیمان, توت, جزیره گرند باهاما جزیره بیمینی

یک طوفان گرمسیری هشدار است که در اثر:

 • جمهوری دومینیکن کل جنوب و شمال سواحل
 • شمال سواحل هائیتی از لو مول
 • St Nicholas به سمت شرق به شمال مرز با جمهوری دومینیکن
 • ترکس و کیاکوس
 • جنوب شرقی باهاما از جمله Acklins کج جزیره طولانی Cay این Inaguas, Mayaguana و پاره پاره سلیمان
 • مرکزی باهاماس از جمله گربه جزیره Exumas, لانگ آیلند, Rum Cay و سان سالوادور

یک طوفان گرمسیری است که در اثر:

 • ساحل شرقی فلوریدا, از, اقیانوس, صخره های ورودی سباستین

خطرات مؤثر بر زمین

باد: طوفان گرمسیری شرایط ادامه خواهد داد و در سراسر بخش هایی از جزایر بادپناه ایالات متحده و بریتانیا جزایر ویرجین و پورتوریکو یک شبه. این شرایط پیش بینی می شود برای رسیدن به بخشهایی از جمهوری دومینیکن و هائیتی در منطقه هشدار توسط این صبح و جنوب شرقی باهاما و جزایر ترک و کایکوس این بعد از ظهر.

طوفان گرمسیری شرایط انتظار می رود در مرکزی باهاما آغاز صبح روز جمعه و ممکن است در شمال غربی باهاما آغاز اواخر جمعه.

بارش: Isaias است که انتظار می رود به تولید زیر باران تجمع:

 • بریتانیا و جزایر ویرجین ایالات متحده و ترک و کایکوس: 3 به 6 اینچ.
 • پورتوریکو و شمال هائیتی: 3 به 6 اینچ با جدا حداکثر مجموع 8 اینچ.
 • جمهوری دومینیکن: 4 تا 8 اینچ با جدا حداکثر مجموع از 10 اینچ است.
 • باهاما: 4 تا 8 اینچ. کوبا: 2 تا 4 اینچ با جدا حداکثر مجموع از 6 اینچ.

این مقدار بارندگی منجر به تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل و رانش زمین و همچنین پتانسیل رودخانهای جاری شدن سیل در آغاز امروز است. شهری کوچک و جریان جاری شدن سیل است که انتظار می رود برای جزایر ویرجین ایالات متحده از شرق پورتوریکو و انگلیسی است.

گشت و گذار: متورم تولید شده توسط Isaias تحت تاثیر قرار خواهد شد بخشهایی از جزایر بادپناه این جزایر ویرجین و پورتوریکو امروز. این متورم پیش بینی برای رسیدن به سواحل شمال, جمهوری دومینیکن, جزایر ترکس و کیاکوس و جنوب شرقی باهاما این صبح است. این متورم هستند به احتمال زیاد به علت تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>