خشم بیش از فلوریدا مزایای بیکاری بستگی به برنامه ریزی در سطح ایالت تظاهرات

Wendy Rhodes پالم بیچ پستمنتشر شده 4:49 PM EDT Jun 9, 2020نا امید از آنچه آنها می گویند که رژیم صهیونیستی. ران

توسط NEWSSALAM در 21 خرداد 1399

نا امید از آنچه آنها می گویند که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis امتناع برای رفع این دولت را فلج بیکاری سیستم و فعالان در حال برنامه ریزی برای نگاهی به خیابان ها و رسانه های اجتماعی این هفته به تقاضای عمل است.

تظاهرات برگزار خواهد شد دوشنبه در تالاهاسی اورلاندو و تمپا برای جلب توجه به تعداد بی حد و حصر از coronavirus مربوط بیکار دریافت کرده اند که یا هیچ و یا تنها پرداخت بخشی از مزایای. مجازی تظاهرات نیز برگزار می شود در طول هفته از طریق رسانه های اجتماعی.

"ما نیاز به ایستادن به عنوان فلوریدا گفت:" کلی جانسون یک گذاشته و مدیر رستوران که تاسیس گروه گروه اقدام برای COVID-19 بیکاری (فلوریدا) و پس از او نمی تواند دسترسی به او مزایای بیکاری در موقع. "ما نیاز به شروع به توجه بیشتر به آنچه اتفاق می افتد در دولت ما. من می خواهم همه را تشویق به انجام تحقیقات خود را و نشان می دهد تا وقتی که آن زمان برای رای دادن چون ما واقعا نیاز به فلوریدا داده می شود به مردم است."

او گفت: ایستاده شانه به شانه با سایر معترضان توانمند سازی است و او امیدوار است دیگران که نا امید با دولت در پاسخ به بحران بیکاری خواهد شد را انتخاب کنید به درگیر شدن برای کمک به دیگران که هنوز هم بدون سود.

حدود 2 میلیون مدعیان بیکاری واصل شده اند در فلوریدا به عنوان یک نتیجه از coronavirus کسب و کار با خاموش کردن دستور داد در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

اما به عنوان گذاشته و furloughed فلوریدا به دنبال کمک بودند ملاقات با ماه تاخیر و نا امیدی. ماجرا خطوط تلفن دشوار است به حرکت سیستم آنلاین و ناتوانی در رسیدن به یک دولت رسمی برای کمک به با مشکلات منجر به بی شماری پرداخت نشده ادعا می کند.

یک بار چک نورد در فلوریدا شد بیشتر نگران به یاد بگیرند که دولت دربسته در محیط بیکاری کمک در ناچیز 275 دلار در هفته است. و حتی پس از آن, بسیاری از دریافت کنندگان خشمگین که آنها داده نشده است اضافی $600 فدرال مکمل.

شدت و دامنه این موضوع در حال حاضر رانش فلوریدا به ملی کانون توجه است.

در روز دوشنبه آن را فلوریدای آمریکا دو سناتور مارکو روبیو و ریک اسکات که خواستار اقدام در پرداخت فلوریدا سهم خود را از فدرال مزایای بیکاری. به جای آن اما رهبر اقلیت چاک شومر از نیویورک و سناتور مارک کرک Ron Wyden اورگان, رتبه بندی دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا که به نام در وزارت کار ایالات متحده به دنبال به همین دلیل فلوریدا به نظر نمی رسد به درستی پرداخت نرخ بیکاری.

"در حالی که همه کشورها دیده می شود رکورد افزایش در تعداد زیادی از ساکنان آن تقاضا برای بیکاری" خود نامه متحده "ایالت فلوریدا عملکرد ثابت شده است منحصر به فرد فقیر در آن مطلق عدم توانایی برای کمک به میلیون ها نفر از ساکنان فلوریدا که برای اعمال و همچنان در انتظار مزایای بیکاری."

DeSantis خود را به عنوان به نام شکسته سیستم "jalopy." او خواهان یک دولت بازرس کل پروب از فلوریدا مزایای بیکاری روند.

DeSantis اما به سرعت اخراج سناتور ایالات متحده آمریکا' برای فدرال کار Dept. نقد و بررسی عنوان "حزبی است." علاوه بر قانونگذاری فلوریدا به رهبران ایران را رد دولت فدرال و دموکرات تماس برای یک جلسه ویژه با نمایندگان مجلس برای تعمیر سیستم و آدرس پایین کلاه پرداخت.

بانی آرمسترانگ بنیانگذار فلوریدا کارگران — مبارزه برای خود UE مزایای!, موافق است که وجود دارد قطعا سیاست در بازی. اما او گفت: مشکل این است که با دموکرات ها اما با DeSantis و فلوریدا, ایالات متحده سنسور. اسکات و روبیو برای عدم ایستادن برای مردم فلوریدا.

"من واقعا احساس مانند آنها زیانی با توصیف ما که تبدیل به بیکاران از طریق هیچ تقصیر از خود ما به عنوان تنبل," او گفت:. "من یک جمهوری خواه است. من رای دادند DeSantis. من هرگز در زمینه بیکاری در زندگی من است. واقعا من فکر می کنم سخت در مورد چگونه من قصد دارم برای رای دادن در انتخابات بعدی من می گویند که."

آرمسترانگ که گروه رشد کرده در مورد 5,700 اعضای پس از آن اولین اعتراض در مارس 17, تماس, خودش یک "اتفاقی فعال." آن زمانی شروع شد که او از دست داده و کار خود را به عنوان یک سرور در ناپل فلوریدا. رستوران هنگامی که آن را تعطیل با توجه به coronavirus نگرانی. پس از "صدها نفر" از ایمیل ها و نامه ها را به مقامات دولت بیش از هفت هفته دوره او گفت: او در نهایت دریافت مزایای دولتی اما تنها بخشی از $600 هفتگی فدرال یارانه.

گروه هدف این است که برای جلب توجه به این واقعیت است که با وجود DeSantis' مشاجره که "99.9%" از مدعیان بیکاری پرداخت شده است بسیاری از دولت بیکاران را دریافت نکرده اند یک سکه. دیگران او گفت: دریافت کرده اند تنها بخشی از پرداخت و بسیاری روبرو هستند و از جان گذشته بحران مالی است.

"من می خواهم برای دیدن فرماندار مسئولیت" او گفت:. "او منتقل سرزنش از ابتدا. وب سایت ایجاد شده بود به مردم بدهد."

آرمسترانگ است که نه تنها کسی که موافق سیاست در فلوریدا بحران بیکاری است اما سرزنش DeSantis دولت نیست "حزبی" حزب دموکرات.

جانسون از بیکاری رستوران کارگر است فعالیت یک گام بیشتر است. او تصمیم گرفته است برای اجرا به دولت نیز دارد.

"من در حال اجرا برای دفتر به دلیل بیکاری مسائل" گفت: جانسون از حزب دموکرات است که به چالش کشیدن جمهوری وقت کریس Sprowls برای دولت خانه صندلی در منطقه 65 غربی تمپا. "بعد از دیدن همه چیز اتفاق می افتد به فلوریدا اولین غریزه بود به حرکت می کند. و سپس من فکر کردم شاید ما می توانید انتخاب مردم است که می تواند برخی از تغییرات."

جودی Tanzosch سابق قرارداد مدیر بود که گذاشته مارس 27 سازماندهی نا امید بیکاران در سرمایه دولت. پس از گذراندن شش هفته مبارزه برای خود مزایای بیکاری او تاسیس رفع آن فلوریدا که در حال حاضر از 1300 اعضای, او گفت:.

این تالاهاسی مبتنی بر گروه شده است برگزاری تظاهرات در سراسر ایالت برای هفته ها تا زمانی که گرفتن یک استراحت در طول های اخیر جورج فلوید تظاهرات.

"این چنین یک موضوع مهم است و ما نمی خواهم به دور از آن, بنابراین ما فقط مرتب کردن بر اساس از همه چیز متوقف شد."

اما روز شنبه آنها بازگشت با هر دو فرد در تظاهرات که در آن از شرکت کنندگان خواسته می شود به فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک و یک خودرو کاروان که در آن مردم می تواند به مبارزه برای حقوق خود از ایمنی وسایل نقلیه خود را, او گفت:.

"درخواست مردم به صبر چهار هفته برای منافع هنگامی که ما می دانیم که اکثر آمریکایی ها یک تا دو چک به دور از بی خانمان بودن کاملا غیر قابل قبول" او گفت:. "کشورهای دیگر در حال پرداخت اما در فلوریدا ما مردم انتظار 10, 11, 12 هفته است که دیده نمی شود یک سکه."

Tanzosch گفت گروه او نیز ارائه می دهد راه برای درگیر است که نیازی به حضور در یک اعتراض.

"هفته آینده ما در حال رفتن به یک تماس در روز به دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی," او گفت:. "ما نیز برای تسلیم شکایت رسمی در این مورد."

فلوریدا بیکاری هفتگی مجازی اعتراض گروه دیگری به رسانه های اجتماعی و اینترنت برای آگاهی بیشتر و تقاضا عمل از فلوریدا رهبران.

"من فکر می کنم آن است که سیستم طراحی شده توسط گذشته دولت به شکست چیزی است که ران DeSantis است پس از انجام یک کار بسیار خوب از ساخت روشن" گفت: بنیانگذار Kayla Langborgh. "در راه است که او را نگه ندارد هر گونه مسئولیت."

Langborgh گذاشته شد خاموش در 17 مارس از کار خود را در یک رویداد شرکت اجاره در جکسون ویل. پس از یک ماه مبارزه برای منافع او در نهایت پرداخت کردم اگر چه او گفت که او معتقد است که به دلیل "تمام اعتراض من است."

گروه او مردد به صورت مجازی اعتراضات او گفت: از آنجا که بسیاری از مردم هنوز هم احساس می کنم نا امن در گروه های بزرگ زمانی که این ویروس هنوز هم در اطراف. پس هر جمعه در ساعت 9 صبح این سازمان فلفل Twitter و Facebook حساب DEO و DeSantis با پست تحمل هشتگ #FLDEOVirtualProtest.

هدف او به زور آنها را برای دیدن نام و چهره فلوریدا که شکست نا امید و ناامید به عنوان یک نتیجه مستقیم امتناع خود را برای رفع این سیستم.

"من صادقانه فقط می خواهید برای دیدن همه پرداخت می شود و وب سایت شروع به کار بهتر است," او گفت:. "آن کار کرده است بهتر از آن را در گذشته, اما آن را نه در ظرفیت لازم بود و است که فقط قابل قبول نیست."

DeSantis نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر برای این مقاله.

این داستان در اصل منتشر شده به palmbeachpost.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه - فلوریدا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن