'ورزشکار یک" می گوید بخشی از لری Nassar بررسی است. این داستان شما را نمی بینم

تیم اوانس Indianapolis Starمنتشر شده 10:43 AM EDT Jun 24, 2020در ماه مارس سال 2016 من دوره نقاهت بعد از یک حمل

توسط NEWSSALAM در 5 تیر 1399

در ماه مارس سال 2016 من دوره نقاهت بعد از یک حمله قلبی جدی.

مادر من برای آنها من می خواهم مراقب اولیه برای بیش از دو سال که به تازگی درگذشت. و پس از نزدیک به یک دهه در تحقیقات تیم من در حال انتقال به یک نقش جدید به عنوان IndyStar مصرف کننده دیده بان.

من احساس عجیب شناور — شخصی و حرفه ای. آن را کمک نمی کند که من تو را دیدم من سابق تیم تحقیقاتی همکاران Marisa Kwiatkowski و علامت Alesia نشسته اند با IndyStar بالا سردبیران پشت دیوار شیشه ای از یک اتاق کنفرانس.

من نمی دانم آنچه را که آنها در مورد صحبت شد اما من می دانستم که Marisa تا به حال فقط پرواز به گرجستان تعقیب یک نکته. من استفاده می شود به اینکه در جلسات است. در حال حاضر من به معنای واقعی کلمه در خارج به دنبال در. به صداقت, من کمی حسادت.

پریدن به لری Nassar داستان

تغییر که چند روز بعد زمانی که تحقیقات ویرایشگر استیو برتا پرسید: اگر من مایل به کمک به با آنچه تا به حال بالقوه به یک داستان بزرگ. من می توانم می گویند بله به اندازه کافی سریع. و حق با او بود. آن را تبدیل به بزرگ — افشای مقامات در ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و خود را دکتر تیم لری Nassar, در چه آشکار به بزرگترین رسوایی سوء استفاده جنسی در جهان ورزش است.

آن است که تا کنون داستان من 40 سال روزنامه حرفه ای. ما در معرض یک درنده خطرناک است و شکسته ورزشی سیستم برنده تعدادی از جوایز و تیم ما این است که هنوز هم در تقاضا برای درگیری های صحبت کردن (ما شده است و بیش از همه ایالات متحده آمریکا و همچنین اروپا و هند و آمریکای جنوبی). و در حال حاضر وجود دارد یک فیلم مستند در مورد این مورد. این کار کمک به تقویت اهمیت واقعی روزنامه نگاری در دوره زمانی که حقایق سخت هستند بیش از حد اغلب به عنوان رد "خبر جعلی" و از همه مهمتر برای من شخصا آن را زنده کرد من تمرکز و تعهد به حرفه من دوست دارم.

Netflix فیلم 'ورزشکار یک' آغاز بکار

اما در سال 2016 هیچ یک از ما تا به حال هیچ ایده چقدر ما رسیدگی به سوء استفاده جنسی در داخل ایندیاناپولیس مبتنی بر المپیک سازمان را ما در طول چهار سال آینده. از مستند جدید "ورزشکار یک" که آغاز بکار امروز در Netflix تواریخ برخی از این سفر شگفت انگیز. اما نه همه آن را.

این داستان من در مورد داستان پشت آنچه شما در این فیلم مستند است.

قبل از اینکه من به پس زمینه مسائل هر چند من می خواهم به شما یادآوری آنچه که دادستان گفت: در Nassar را در صدور حکم و درخواست برای کمک و حمایت خود را.

کلمات او که یک یادآوری از فوق العاده قدرت و ارزش روزنامه نگاری تحقیقی: "آنچه در نهایت شروع این حساب به پایان رسید و این دهه چرخه سوء استفاده شد و گزارش های تحقیقی. بدون که اولین Indianapolis Star داستان در اوت 2016; بدون داستان که در آن راشل (Denhollander) جلو آمد عموم مدت کوتاهی پس از آن -- او هنوز هم می تواند تمرین, پزشکی, درمان ورزشکاران و سوء استفاده از کودکان. اجازه دهید که غرق در یک دقیقه."

سردبیران در IndyStar و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه یک باز تعهد به تعقیب داستان. به عنوان شما می توانید تصور کنید یک بررسی دو ساله با سه خبرنگاران و سردبیر از جمله سفر به 12 متحده است تلاش گران. و با سقوط در درآمد حاصل از تبلیغات این تلاش ها به طور فزاینده تکیه بر حمایت از خوانندگان مانند شما. بنابراین این ممکن است زمان خوبی برای در نظر گرفتن حمایت مهم و روشنگری گزارش با اشتراک IndyStar.

سوء استفاده جنسی در ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک

برای شروع داستان من من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن یک راز است. لری Nassar نبود حتی در رادار ما هنگامی که ما شروع به بررسی بازگشت در ماه مارس 2016. در واقع کل پروژه مانند بسیاری از روزنامه نگاری — رشد از دو محلی, داستان, Marisa بررسی شد. آنها موارد مورد سوء استفاده جنسی توسط مسئولین مدرسه و ناامید کننده واقعیت است که مدیران موفق را بلافاصله گزارش آن را به عنوان ایندیانا قانون نیاز دارد. شکست به گزارش یک موضوع مشترک Marisa و من تا به حال مواجه می شوند در سال ما را از گزارش کودک آزاری و او در تلاش بود برای تمرین کردن در این "چرا" زمانی که او یک نکته.

Indianapolis, وکیل جسیکا Wegg گفت: Marisa او باید به محلی دیگر وکیل جان کمی که تا به حال نشان داده بازماندگان از سوء استفاده جنسی در المپیک ورزشی. Marisa دنبال کرد و کمی پیشنهاد او را نگاه کنید که چگونه ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, رسیدگی اتهامات سوء استفاده جنسی. او گفت که او می تواند یاد بگیرند که مقدار زیادی از پرونده های دادگاه در گرجستان طرح دعوی در دادگاه. او همچنین ارتباط او با برایان Cornwell های گرجستان وکیل به نمایندگی از یک بازمانده از سوء استفاده جنسی توسط یک مربی سابق.

هر دو کوچک و Cornwell خواست Marisa به سرعت حرکت می کند هر چند به دلیل سوابق در آن صورت ممکن است به زودی به مهر و موم شود. پس از یادگیری این تنها راه برای دسترسی به اسناد و مدارک در فرد سردبیران گفت: او را به پرواز به گرجستان بلافاصله. او در سمت چپ آن شب. Marisa منتظر بود در دادگاه هنگامی که آن را باز کرد صبح روز بعد و پرسید: برای کپی از تمام مدارک در فایل. او داده شد صدها صفحه از سوابق. پس از خان درون لوله تفنگ از طریق گنجینه در حالی که نشسته در ماشین اجاره او به نام Cornwell به مطمئن شوید که او تا به حال همه چیز.

زمانی که دادستان در مورد خواسته چندین کلید اسناد Marisa ندارد او بررسی می شود با دادگاه است. این یک تصمیم گیری هوشمند: وجود صدها صفحات بیشتر در قاضی مجلسی — و برخی از آنها اسناد و مدارک ما مورد نیاز است. پس از تامین امنیت نسخه او پرواز را به ایندیاناپولیس و آنچه که او پیدا کرده بود با سردبیران.

سابق ژیمناستیک بازی نقش کلیدی در داستان

کمی و Cornwell نیست بخشی از این مستند. نه متعددی سابق ژیمناستیک — از جمله Becca Seaborn, Katherine Brietzke کورتنی Kiehl و مولی Shawen-Kollmann — مشترک خود را که مشکل داستان در مورد سوء استفاده مربیان و فرهنگ در داخل ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک. اما آنها حیاتی در کمک به ما پروژه زمین و شایسته خیلی بیشتر از این فریاد.

ویدیو: خارج از تعادل: چگونه ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, محافظت مربیان بیش ورزشکاران

سوء استفاده جنسی در ژیمناستیک بود و هیچ چیز جدیدی که ما اظهار داشت: تحقیقات ما. آن نوشته شده بود قبل از. اما بسیاری از این گزارش تا به حال با تمرکز بر حوادث انفرادی و یا مربیان است. ما می خواستم برای پیدا کردن اگر وجود دارد یک مسئله فرهنگی در ورزش است. و ما به زودی کشف کرد که آن را rogue بازیگران بد اما سیستمیک شکست رانده شده — حداقل در برخی از موارد با اولویت ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, قرار می گیرد, بر, برنده مدال طلا, جذب, حمایت دلار و اجتناب از تبلیغات بد.

زمانی که ما شروع به پرسیدن سوال ژیمناستیک مقامات متهم ما از انجام یک "witch hunt" داشتن "انگیزه بد" و berated IndyStar برای برنامه ریزی آنچه که آنها به نام National Enquirer-مانند در معرض جذب خوانندگان.

در زمان ما تا به حال هیچ ایده ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, شد به شدت در تلاش برای مخفی کردن یک بمب ساعتی در اجرا تا 2016 بازی های المپیک تابستانی. با بهره از حقیقت سازمان مبارز پاسخ را خیلی بیشتر حس. آنها به احتمال زیاد می ترسید ما تا به حال شنیده ویرانگر اتهامات مقامات بالا دریافت کرده بود نزدیک به یک سال پیش از آن که Nassar شد تعرض برخی از بزرگترین ستاره.

اگر تنها.

ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, Steve پنی نمی گزارش تخلف اتهامات

آنچه که ما به حفر هنوز هم حیاتی بود حتی اگر آن را Nassar. ما کشف یک مشکل اجرایی سیاست در ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک در گزیده ای از رسوبات و سازمان رهبران در گرجستان طرح دعوی در دادگاه. آن دسته از مقامات از جمله آن مدیر عامل شرکت استیو پنی اساسا بستری آنها نمی گزارش تمام اتهامات سوء استفاده به پلیس و یا مددکاران. و آنها را تنها در عمل ادعای ارسال شده در نوشتن و امضا شده توسط ورزشکار نگهبان و یا شاهد. به ما به عنوان به خوبی به عنوان چند فرزند طرفداران که به نظر می رسد به نقض روح اگر نه نامه, گزارش قوانین در سراسر ایالات متحده

اما در منزوی بالا به پایین جهانی ژیمناستیک که در آن قدرتمند مربیان و دوستان خود می تواند باعث شکستن و یا یک ورزشکار رویاهای کسی — حتی یک قربانی سوء استفاده و یا پدر و مادر به تسلیم شکایت یا صحبت کردن بود یک نوار بالا. و بود که به ویژه در ورزش نخبگان سطح که در آن پنجره به بازی های المپیک است و تیم های انتخاب فرایند ذهنی است.

به عنوان مشکل به عنوان ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, سیاست, صدا, ما نیاز بیشتر به واقعا حرکت سوزن. ما به دنبال شواهدی از یک الگوی آسیب برساند. آیا سیاست اجازه می دهد تا مربیان برای فرار از اتهامات ادامه کار در ورزش و سپس رفتن به تجاوز دیگر ژیمناست?

تحقیقات منتشر درست قبل از تابستان 2016 بازی های المپیک در ریو

که در زمان خوب قدیمی مد گزارش. هفته و هفته تدوین اخبار پلیس و دادگاه و پرونده و سوابق مربیان بودند که بی سر و صدا ممنوع, USA Gymnastics. Marisa علامت و من تقسیم کردن یک لیست از بیش از 100 مربیان ما مشکوک به سریال molesters و نگاه شواهدی وجود دارد که ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, تا به حال موفق به عمل هشدار در مورد آنها. پس از حدود یک ماه ما در بر داشت چهار مسلم نمونه. یکی بود ماروین تیز از ایندیاناپولیس که تا به حال مربی دو المپیک قبل از اقدام به خودکشی در, Marion County زندان در سال 2015 پس از متهم به سوء استفاده جنسی یک جوان ژیمناست. ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک هشدار داده شده بود در مورد تیز چهار سال پیش از آن اما تا به حال گرفته شده و هر گونه اقدام است.

ما شروع به کشیدن هم یک داستان در اوایل ماه ژوئن, اما می دانستم که دادگاه فایل در گرجستان موجود شکایت فایل در 54 مربیان است. کسانی که ثبت شده بود مهر و موم شده از نمایش عمومی توسط قاضی و ما تعجب چه چیز دیگری آنها ممکن است آشکار است. بنابراین وکلای ما همچنان به مبارزه برای دسترسی به سوابق.

ما برنده این دادگاه اما هنوز هم نمی توانید فایل های از آنجا که ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک به دادگاه تجدید نظر تصمیم به گرجستان دیوان عالی کشور است. (ما بعدا برنده دیوان عالی کشور مورد بیش از حد.)

اواخر ماه ژوئیه ما تصمیم گرفتیم تا به حال شواهد کافی برای انتشار اولین مقاله در مورد اجرایی سیاست. در یک تلاش هماهنگ شده با ایالات متحده آمریکا امروز شبکه نسخه از داستان ما زد on Aug. 4, 2016 در 31 روزنامه ها در سراسر ایالات متحده به عنوان شما می توانید تصور کنید آن را ناشی از یک غول چلپ چلوپ فقط روز قبل از بازی های المپیک تابستانی باز در ریو.

راشل Denhollander نام لری Nassar

فوری رسانه های اجتماعی buzz جلب توجه یک مادر جوان در لوییویل بود که در Facebook صفحه با یک نوزاد در یک حامل بسته به قفسه سینه خود را. او به سرعت به عنوان خوانده شده مقاله ما و رسیده به ما از طریق ایمیل در 10:32 صبح که صبح:

"به چه کسی ممکن است نگرانی

"من به تازگی به عنوان خوانده شده مقاله ای با عنوان "از تعادل خارج' منتشر شده توسط Indy ستاره. من تجربه ممکن است مربوط به تحقیقات خود را, اما من با ایمیل به گزارش یک حادثه که ممکن است.

"من نمی تعرض توسط مربی تیم من اما من تعرض توسط دکتر لری Nassar, تیم, دکتر برای USAG. من پانزده سال آن را تحت پوشش درمان پزشکی برای بازگشت من ...

"من نوشتن در حال حاضر به دلیل این مقاله ساخته شده است من تعجب می کنم اگر این امکان وجود دارد که گزارش ساخته شده بودند مورد Nassar و همچنین مربیان است. با توجه به وضعیت اگر این مربیان محافظت شد, او کاملا می شده اند به عنوان به خوبی.

"من مطمئن هستم که مناسب خواهد بود و در حوزه خود را گزارش اما اگر آن را ندارد, من در حال حاضر مایل به برقراری ارتباط با توجه به سوء استفاده ... من را دیده اند که امیدواریم هر نور خواهد بود ریختن با آمدن به جلو بنابراین من همچنان آرام است. اگر این امکان وجود دارد که در حال تغییر است و من به جلو خواهد آمد که علنا به عنوان لازم است.

"صمیمانه, Rachael Denhollander"

که ایمیل شد به زودی پس از تماس از دیگر ژیمناست سابق در نیویورک و کالیفرنیا وکیل به نمایندگی از یک مدال المپیک. آنها هر دو به اشتراک گذاشته مشابه حساب سوء استفاده توسط Nassar. این زمانی است که جهت بررسی ما معطوف به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک,' دیرین دکتر تیم.

فیلمسازان جان Shenk و Bonni کوهن انجام یک کار بزرگ در "ورزشکار" از چیدن داستان از آنجا گرد کردن آن را با یک شیرجه به تاریخ بزرگ زمان ژیمناستیک و مبارزات و موفقیت های ژیمناست مگی نیکولز شد که یک ورزشکار زمانی که او گزارش Nassar به ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و یک سال قبل از ما شروع به حفر به داستان.

تنها گله من با این مستند این است که این مرد آنها را به تصویر بکشد من.

تماس با تیم ایوانز در 317-444-6204 یا tim.evans@indystar.com. او در توییتر دنبال: @starwatchtim.