خواستار تظاهرات ‘اعمال داخلی و ترور’ تهمت سفارشات اضافی برای کمک به شهرستانها به سرکوب شورش

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه اعلام کرد که او سفارش اضافی فدرال کمک برای کمک به سرکوب خشونت است که لرزاند شهرستانها در سراسر کشور در روز های اخیر.

اعلام کرد خود را “رئیس جمهور از قانون و نظم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک باغ گل رز نشانی که او اعزام “هزار و هزاران نفر” از پرسنل نظامی و پرسنل اجرای قانون به واشنگتن برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری و تخریب اموال.

تهمت نیز خواست دولت فرمانداران s به استفاده از به عنوان بسیاری از سرباز گارد ملی به عنوان ممکن است برای کنترل خشونت و هشدار داد که اگر آنها نمی, او را به سرعت استقرار نظامی ایالات متحده “و به سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

“این اقدامات مسالمت آمیز اعتراض” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از ناآرامی. “این اقدامات داخلی و ترور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات پس از شش روز از تظاهرات و شورش در شهرهای سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که فوت هفته گذشته در حالی که در بازداشت پلیس. افسر پلیس جرثقیل چوین متهم شده است با سوم-قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ است.

فقط چند دقیقه قبل از تهمت بود به صحبت می کنند و پلیس با شلیک گاز اشک آور در مسالمت آمیز معترضان با تجمع در پارک لافایت فقط در سراسر خیابان را از کاخ سفید است. هر چند باغ گل رز است نه در نظر معترضان خبرنگاران در انتظار تهمت سخنرانی گفت: یک سری از صدای بلند کوپن می تواند شنیده شود در باغ گل رز.

اوایل روز دوشنبه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن یک برنامه برای افزایش فدرال کمک در ملاقات با دادستان کل ویلیام Barr وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس علامت Milley.

“وجود خواهد داشت اضافی فدرال دارایی های مستقر در سراسر کشور,” او گفت:. “وجود خواهد داشت یک فرماندهی مرکزی مرکز در رابطه با دولت و دولت های محلی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین با توجه به استناد به قیام, قانون یک سال 1807 قانون فدرال است که اجازه می دهد او را به استقرار فعال وظیفه نیروهای ایالات متحده برای پاسخ به اعتراضات در شهرستانها. از آن گذشته بود استناد در سال 1992 برای رادنی کینگ شورش در لس آنجلس.

مغلوب ساختن پیشی جستن از اعلام ساعت پس از اصرار فرمانداران به قبول فدرال کمک کند. رئیس جمهور گفت: دولت و مدیران اجرایی است که بسیاری از آنها شده اند “ضعیف” در عدم مقابله با خشونت با تظاهر کنندگان.

“شما باید به تسلط او گفت:” با توجه به صوتی از این نشست به دست آمده توسط رادیو فردا. “اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از پرشهای. شما باید به تسلط.”

McEnany بعد گفت: تمرکز تماس “بود گارد ملی تشویق استقرار کنون بیش از 17,000 وجود دارد و استفاده از آنها را در این شب قطعا.”

بیشتر: ‘بسیاری از شما ضعیف هستند’: مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در کشور فرمانداران خواستار سرکوب خشونت

بیشتر: “هیچ کجا یافت می شود’: فرمانداران انفجار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن او به آنها می گوید آنها ‘ضعیف’ در تماس تلفنی

برخی از فرمانداران انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد میشیگان با رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات توصیف نظرات خود را به عنوان “عمیقا نگران کننده است.”

“رئیس جمهور بارها و بارها و وحشیانه حمله فرمانداران که در حال انجام همه چیز آنها می توانند به حفظ صلح در حالی که مبارزه یک بار در یک نسل جهانی همه گیر” Whitmer در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور خطرناک نظرات باید به شدت مربوط به همه آمریکایی ها زیرا آنها با ارسال یک سیگنال روشن است که این دولت مصمم است به افشانده شدن بذر نفرت و بدست آورد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>