CivicCon: Arborist francisco cuenya هال می گوید: در شهرهای بزرگ باید بزرگ شهری درختان

چرا درختان مهم برای شهرستانها ؟

در علاوه بر این به ارائه زیبایی و سایه درختان افزایش ارزش ملک جذب سروصدا کاهش گرما و افزایش ترافیک پا و اتصال محله.

روز شنبه طی یک رایگان CivicCon وبینار Lysistrata “francisco cuenya” سالن یک برنامه ریز و گواهی arborist به بحث در مورد چگونگی شهرستانها می تواند به ساخت یک سالم و مولد شهری تاج درخت.

سالن بنیانگذار ابر سالن راه حل های خلاق در شهر فینیکس, آریزونا, و او با بسیاری از جوامع در سراسر کشور در درخت احکام و درخت در نظر دارد. او بود و کلام به عنوان یک برنامه ریز و arborist در سبز زیرساخت های اطراف راه آهن نور در راهرو ققنوس.

بیشتر: CivicCon: اطلاعات در مورد سلامت و ثروت و مزایای زیست محیطی از درختان شهری

بیشتر: عضو شورای Sherri مایرز می خواهد Pensacola, درخت سایبان مطالعه

او می گوید که فقط کاشت یک دسته از درختان بدون برنامه نیست موثر یا مولد استراتژی است. سالن خواستار شهرستانها به تمرکز بر روی کیفیت به جای کمیت و نگاهی به درختان به عنوان بخشی از زیرساخت های خود را به جای فقط به عنوان مناظر.

“من می دانم که Pensacola انجام داده است مقدار زیادی از کار در اطراف برای ایجاد یک قوی تر بیشتر جامعه پر جنب و جوش و زیرساخت است که واقعا مهم است برای ساخت جمع و جور قابل پیاده مکان واقعا تابع کار سبز زیرساخت: ما شهری, جنگل, خیابان, درختان, پارک ها و فضاهای باز” تالار گفت. “کسانی که واقعا کیفیت زندگی قطعه است که زندگی در جمع و جور تر مکان مطلوب است.”

سالن ارائه خواهد حفاری عمیق تر به مزایای بهداشتی و اقتصادی و مزایای زیست محیطی از جنگل های شهری و همچنین انواع کدهای احکام و استراتژی های جامعه می توانید استفاده کنید برای دریافت بیشتر از خود محلی treescape.

مسکن مقرون به صرفه: CivicCon: چگونه برای ساخت مسکن مقرون به صرفه با عزت و خلاقیت

چه برنامه ریزی شده در سال 2020: CivicCon: Pensacola, Escambia رهبران باید خدمات بهتر و آموزش بالا از ذهن برای سال 2020

ثبت نام به صورت وبینار در دسترس است با جستجوی “CivicCon” در eventbrite.com.

این رویداد خواهد شد از طریق زوم وبینار و همچنین پخش از طریق Pensacola, اخبار مجله در pnj.com و TEPFER Facebook صفحه.

CivicCon یک همکاری از اخبار مجله و Studer جامعه موسسه به پنساکولا به مکانی بهتر برای زندگی و رشد کار و سرمایه گذاری از طریق برنامه ریزی هوشمند و مدنی مکالمات. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CivicCon بازدید pnj.com/civiccon.

Kevin Robinson می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>