Coronavirus: هیچ مشکلی با امید ورزش باعث باز گشت به زودی, اما هیچ چیز تضمین شده است

تام D'angelo پالم بیچ پستمنتشر شده 7:00 PM EDT 26 مه سال 2020نشانه ها همه در اطراف ما.لیگ اصلی بیس بال است پیش

توسط NEWSSALAM در 7 خرداد 1399

نشانه ها همه در اطراف ما.

لیگ اصلی بیس بال است پیشنهاد اولیه-جولای شروع فصل بهار با آموزش 2.0 آینده در ماه ژوئن. مذاکرات با اتحادیه بازیکنان هر چند می تواند مشکل ساز باشد.

NBA است که در مذاکرات با شرکت والت دیزنی برای یک فصل است که می تواند جادویی بازگشت در اواخر ماه ژوئیه در مرکز فلوریدا. بازیکنان شده اند trickling بازگشت به تیم تاسیسات سراسر کشور که در هفته گذشته تحت دستورالعمل های دقیق.

NHL را تایید کرده است یک طرح است که حرکت به طور مستقیم به پلی آف با حضور 24 تیم از جمله Panthers — شرکت. جزئیات هنوز به کار می شود از جمله پروتکل ها و hub شهرهای میزبان بازی ها است.

بیشتر: MLB صاحبان آخرین ارسال طرح به MLBPA که شامل کشویی مقیاس پرداخت هزینه برای بازیکنان

SEC رئیس جمهور رای دادند و اجازه می دهد تا ورزشکاران برای بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات شروع ژوئن 8. AAC Mid-American کنفرانس می تواند بازگشایی امکانات خود را هر زمان پس از ژوئن 1 و چند تن دیگر کنفرانس ها به دنبال هدف قرار دادن یک ژوئن 8 یا 15 ژوئن بازگشایی.

چند ورزشی در حال ساخت برنامه ای برای بازگشت – حداقل در یک محدود و پایگاه اجتماعی فاصله در ذهن با سراسیمگی از طرح های پیشنهادی در هفته گذشته است.

چقدر از این واقع بینانه است و چقدر این است که overzealous لیگ و کمیسیون از جان گذشته برای دریافت خود را کسب و کار آنلاین?

Coronavirus همه گیر است و ما مجبور به جهان هیچ یک از ما تا کنون تجربه کرده است و با نتایج غم انگیز در درجات مختلف برای میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

ورزش به طور خاص میلیونرهای که بازی بازی ها و میلیاردرهای که خود این تیم است و نه حتی نزدیک به بالای لیست از چیزهایی که ما باید ضجه و زاری به عنوان قربانیان این بیماری همه گیر به غیر از کسانی که در پشت صحنه – ورزشگاه کارگران پارکینگ مسئولین پایین تر پرداخت کارکنان هر سازمان ، – کسانی که رفته اند بدون چک گذشته 10 هفته.

اما از آن است که سرگرمی و ورزشی ثابت کرده است که در آن می توانید زخم التیام یابد و استقبال انحراف در زمان بحران.

گلف می گرداند: بزرگترین درس از مسابقه دوم ؟ نگه داشتن میکروفن بر روی بازیکنان یک بار PGA Tour رزومه

هیچ یک از ما است که تعداد ورزش به عنوان ضروری برای زندگی ما همیشه رفته 10 هفته بدون دیدن یک توپ گزاف گویی و یا پرتاب یا ضربه یا لگد یا رول را به یک فنجان. آخرین رویداد دیدم زنده شد دور اول مسابقات قهرمانی بازیکنان در پونته ودرا بیچ در مارس 12. آن شب PGA Tour به حالت تعلیق عملیات خود را فقط به عنوان هر ورزش دیگر لیگ را در برخی از نقطه که در هفته.

در حال حاضر ما تنها می تواند امید منحنی مسطح خوشه محدود هستند و بالاتر از همه مرگ و میر فروکش بنابراین ما می تواند به شکل یک هنجار جدید.

تا آن زمان پیشنهاد به راه اندازی مجدد ورزش ادامه خواهد داد به در آمده است. بیایید امیدواریم که روزی به زودی ما می توانیم پیاده سازی آنها.

بیس بال تیم ها اجازه می دهد بازیکن محدود دسترسی به لیگ برتر پارک بهار و امکانات آموزشی. این بدان معناست که راجر دین ورزشگاه در مشتری و FITTEAM Ballpark را از سواحل پالم پالم بیچ در غرب را ببینید افزایش بازیکنان کار کردن.

نه هر چند می داند برای مطمئن شوید که اگر تیم خود را (Astros و اتباع در وست پالم Marlins و کاردینالها در مشتری) باز خواهد گشت برای بهار آموزش ... اگر حتی یکی است.

یک تیم گزارش آماده به سر جنوب است متس خواهد شد که انتخاب کردن برای نگه بهار آموزش 2.0 در پورت سنت لوسی با توجه به MLB Network خودی جان Heyman. این سازمان هر چند تایید نشده است و گزارش.

همانطور که برای اتباع کاردینالها و مارلین هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند اگر چه کاردینالز ابراز علاقه به رزومه بهار آموزش در سنت لوئیس با توجه به St. Louis Post-Dispatch.

در حالت ایده آل صاحبان می خواهید آموزش بهار به سر در اواسط ماه ژوئن و 82-بازی فصل برای شروع در اوایل ماه جولای. البته پیشنهاد اولیه را دریافت کرده بسیار انتظار شست از بازیکنان ارتباط با حقوق و درآمد های یک نقطه sticking. MLBPA مدیر اجرایی تونی کلارک به نام یک سیستم محدود است که بازیکن پرداخت به دلیل کاهش درآمد حقوق و دستمزد کلاه. و در حال حاضر Tampa Bay آس بلیک اسنل است صحبت کردن در مورد امتناع خود را به بازی برای یک کاهش حقوق و دستمزد و تلاش برای ایجاد باور ما این است که در مورد ایمنی و نه حرص و طمع است.

اسنل خوب است با قرار دادن زندگی خود را در خطر خود را برای 7 میلیون دلار حقوق و دستمزد اما نه برای $3.5 میلیون ؟

"من نمی splittin' هیچ درآمد من می خواهم همه معدن" اسنل گفت: در تن-ناشنوا نقل قول از سال است. "من باید پول من. من بازی نیست مگر اینکه من مال من باشه ؟ و این است که تنها راه آن است برای من."

اگر شانس قرار گرفتند که در آن گروهی از ورزشکاران را به دنبال مانند greediest ترین و خودخواه در طول این همه گیر بازیکنان بیس بال شده اند که قریب به اتفاق علاقه مندی ها. اسنل و کسانی که گفته اند که آنها با او به توافق برسند ثابت کرده که چرا.

MLB می توانید تمام پیشنهادات و برنامه های آن را می خواهد اما این اتحادیه به ثبت نام کردن آسان نخواهد بود.

NBA و NHL طرح در مراحل اولیه است. NBA تماس با پیشنهاد برگزاری همه بازی های خود را در جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اموال دیزنی با برگشتی به گسترش سپتامبر به عنوان "اکتشافی" با توجه به آسوشیتد پرس. NHL داده است هیچ اطلاعات دیگری از گفت: 24 تیم باز خواهد گشت و پرش به سمت راست به پلی آف و هر توافق "هنوز هم موضوع را به طرفین رسیدن به توافق در همه مسائل مربوط به از سرگیری بازی است."

هنوز به بحث گذاشته شود, در میان چیزهای دیگر تست شده است و نحوه رسیدگی به زمانی که کسی تست برای COVID-19 می آید و مثبت است.

کالج, ورزشی ترین موانع برای روشن شدن نظر آنها را در رحمت از کل پردیس بازگشایی. اجازه می دهد ورزشکاران به بازگشت داوطلبانه محدود تمرینات یک چیز است. بازگرداندن ورزش به خصوص فوتبال کاملا متفاوت است. و در حالی که بسیاری از دانشگاه ها در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن دانش آموزان برای پاییز در می آیند ظرفیت هیچ کدام از آن تضمین شده است.

و اگر هیچ کدام از آن تضمین شده است, دانشکده فوتبال تضمین شده نیست.

در واقع میشیگان رئیس جمهور علامت Schlissel به مراتب کمتر خوش بینانه گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال که در او شک و تردید وجود خواهد داشت و دانشگاهی دو و میدانی در تمام این سقوط در هر نقطه. Schlissel گفت میشیگان نمی خواهد که یک فصل فوتبال, مگر اینکه تمام دانش آموزان پشت در پردیس برای کلاس یک شرط از تقریبا هر دانشگاه در کشور است.

هیچ چیز اشتباه است با امید. هیچ چیز اشتباه است با برنامه ریزی برای تابستان و پاییز با ورزش.

اما بیایید امیدوار باشیم که همه این برنامه ها هدر نمی رود.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب