این Escambia County هیئت مدیره مدرسه به طور آزمایشی تصویب $750 میلیون بودجه برای سال مالی آینده در سه شنبه شب.

بودجه پیشنهادی شامل $367 میلیون صندوق به طور کلی یک $176.5 میلیون دلار سرمایه در پروژه های صندوق و حدود 6.25 میلیون در فدرال مراقبت در قانون بودجه برای COVID-19 پاسخ. بودجه رو به جلو خواهد رفت و به رای نهایی سپتامبر. 15.

در نشست روز سه شنبه هیئت مدیره نیز به تصویب یک 5.928 millage میزان کاهش از زمان millage نرخ 6.043. در حالی که مالکان را کاهش می دهد در صورت حساب های مالیاتی — ارائه اموال خود را به ارزش نیست افزایش — کل مبلغ مالیات وضع به شهروندان را افزایش می دهد به طور کلی با توجه به رشد در مالیات رول.

بیشتر: سانتا رزا هیئت مدیره مدرسه: صاحبان اموال ممکن است اندکی افزایش مالیات اما به طور کلی پایین تر صورتحساب

بیشتر: Escambia County, مدرسه, مدیره, رای به عقب براند شروع کلاس ها در میان COVID-19 | عکس

بیشتر: Escambia County schools تاریخ آغاز رسمی نقل مکان کرد و به اوت. 24

تخمین بودجه تصویب شد 4-1 با منطقه 1 عضو هیئت مدیره کوین آدامز, ریخته گری, وام مخالف رای دادن. آدامز گفت: هم سن و سالان خود که با منطقه شاهد افزایش درآمد از رای دهندگان تایید شده نیم درصد مالیات فروش و صرفه جویی میلیون ها نفر در هزینه های عملیاتی با توجه به COVID-19 مدرسه shutdown او معتقد است که هیئت مدیره باید در پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن بودجه های خنثی.

“من فقط فکر می کنم در این زمان با یک با یک بحران جهانی یک بحران ملی با تجار و بازرگانان که ممکن است از دست دادن کسب و کار خود و یا تلاش برای نگه داشتن آنها را باز و یا کارکنان کردم که گذاشته من فقط نمی تواند حمایت از هر نوع افزایش مالیات,” او گفت:.

دولت مجموعه و یا کلاه خیلی از مجموع millage نرخ خروج از هیئت مدیره مدرسه با محدود اتاق تکان دادن برای تنظیم تعداد پایین. این 0.115 آسیاب کاهش در سال جاری اجرا شده توسط دولت و یکی از تنها نقاط دیگر هیئت مدیره دارای اختیار برای ایجاد یک تغییر است که در آن سرمایه مبلغ سرمایه گذاری صندوق.

چند اعضای هیئت مدیره گفت: آنها نمی تواند به حمایت از کاهش سرمایه خود را از مبلغ سرمایه گذاری کمک های مالی به این دلیل که پول در حال حاضر سخت به آمده است. سرپرست مالکوم توماس اشاره کرد که برای چند سال گذشته در این منطقه دریافت کرده بود هیچ سرمایه مبلغ سرمایه گذاری کمک های مالی از دولت و ضرر و زیان در این صندوق را تحت تاثیر قرار میدهد این منطقه توانایی به انجام تعمیر و نگهداری و ارائه حمل و نقل.

هیئت مدیره و سرپرست نیز اشاره کرد که این اولین باری خواهد بود که آنها گزارش شده بود افزایش مالیات در tenures. منطقه نشان داده millage رای ماند در 7.86 در سال مالی 2009-2010 و 2010-2011 و سپس کاهش هر سال پس از.

“اگر ما تا به حال نشده است محتاطانه برای سال ها و سال — حداقل 12 من می دانم — و شده است بسیار مراقب باشید با ما millage من ممکن است پیدا کردن یک نگرانی” گفت: منطقه 5 عضو هیئت مدیره لایحه Slayton. “به طور کلی نرخ پایین رفتن. ما در حال صعود است اما واقعا تقصیر ما نیست که آن را فقط یک ماده از راه کارهای محاسبه از این سال است.”

بیشتر: سانتا رزا شهرستان تصویب $3.2 میلیون نفر در مراقبت بودجه برای 2 جدید سریع COVID-19 تست سایت

بیشتر: Escambia County تابستان رزرو هتل سقوط کوتاه از گردشگری رهبران امیدوار

Slayton و توماس نیز اشاره کرد که فقط به این دلیل که منطقه را مالیات بر درآمد است که در حال حاضر رو به رشد آن معنی نیست که بودجه خواهد بود تضمین شده به عنوان COVID-19 همه گیر می پوشد ،

“هشت ماه قبل از ماه مارس ما با داشتن رکورد سال” توماس گفت. “اما اگر شما به دنبال در آوریل و مه ما از دست دادن نیم میلیون دلار در ماه در مالیات بر فروش. هنگامی که شما ببینید بعد گزارش آن را به نگاه خوب است … آن را به عنوان خوب این سال آینده به عنوان زمانی که ما در بسته سال گذشته است که یکی دیگر از دلایل چرا من احساس این خواهد بود که تنها سال از تصدی من که در آن من ساخته شده این توصیه (به حرکت به جلو با کلی مالیات افزایش می دهد).”

بودجه رو به جلو خواهد رفت و به رای نهایی سپتامبر. 15.

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de